FEN4-summer

Oficjalny plakat gali Fight Exclusive Night 4: Summer Edition (FEN4), która odbędzie się 16 sierpnia  na hali 100-lecia w Sopocie. Więcej o samej gali pisaliśmy tutaj

fen4-mora-vs-wlazlo

Informacja organizatora:

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć pierwszy pojedynek na nadchodzącej gali FEN 4 „Summer Edition”, która odbędzie się w Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7, w sobotę, 16-go sierpnia. Będzie to starcie na zasadach MMA, a zmierzą się w nim zawodnicy wagi ciężkiej. Ważący ponad 116 kg Dawid Mora (1-0) z Zielonej Góry stanie naprzeciwko potężnego, 125 kilogramowego, miejscowego zawodnika, Michała Wlazło (2-1).
Dawid Mora debiutował w profesjonalnym MMA na poprzedniej edycji FEN 3 pokonując Leo Kostica ze Szwecji w imponującej z obu stron walce. Zielonogórzanin przygotowywał się do walki pod okiem legendarnego polskiego mistrza świata Muay Thai, Tomasza Makowskiego z Nowej Soli w Max Boxing Klub. Trenował też z czołówką polskich zawodników wagi ciężkiej jak Damian Grabowski z Opola, czy Przemysław Biskup z Poznania. 28-letni Mora nie zamyka się tylko na MMA, ale walczył już na zasadach K-1 poza granicami Polski. Na pewno jest jednym z najbardziej ekscytujących zawodników jacy pojawili się na polskiej scenie MMA.
31-letni Michał Wlazło zaczynał od Kickboxingu i Muay Thai, ale pierwszą zawodową walkę w MMA stoczył już w 2007 roku ulegając, najlepszemu wówczas w Polsce, Przemysławowi Biskupowi z Poznania. W 2012 roku zanotował kolejną walkę i pierwszą wygraną nad Januszem Dylewskim z Iławy.

W 2013 roku pokonał Adriana Gwioździka z Tomaszowa Mazowieckiego. W walkach na zasadach K-1 także odnotowywał znaczące sukcesy zdobywając tytuły i medale Mistrzostw Polski. W jednej z walk pokonał m.in. Daniela Omielańczuka walczącego obecnie w UFC. Michał trenuje w klubie Forfit w Gdańsku.
Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia w Sopocie, w dniu 16-go sierpnia. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć też na antenie naszego partnera– stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.
Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.