Organizator gali WCA Fight Night 2 w Warszawie, Sebastian Świerkot poinformował o odrzuconym proteście Arbiego Shamaeva po walce z Mamadou Gueye

Oświadczenie

W niedzielę 17.04.2016 otrzymaliśmy protest od Arbiego Shamaeva i jego sztabu (trenerów) dotyczący walki z Mamadou Gueye z MMA Factory Paryż. Po wielokrotnej analizie materiałów video sztab Shamaeva wnioskował o remis i rewanż. My jako organizator WCA Fight Night wysłaliśmy walkę do analizy do trzech niezależnych sędziów. Walkę analizował Piotr Michalak, Ben Cartlidge i sędzia z Rosji – Wieczeslaw Kisieliev. Wszyscy trzej sędziowie, pomimo zróżnicowanych ocen rund, ostatecznie punktowali dla Gueye.

Dużo szumu zrobiło się wokół tego protestu. Zaznaczamy, że jedynie konsultowaliśmy się z innymi sędziami. My jako organizator nie kwestionowaliśmy werdyktu, który został wydany po walce 16 kwietnia w WCA. Była to dla nas bardzo trudna sytuacja ponieważ gala odbyła się w Warszawskim Centrum Atletyki, w którym na co dzień trenuje Arbi Shamaev. Z szacunku do naszego zawodnika dopuściliśmy do analizy jego walki oraz jej punktowania przez trzech niezależnych sędziów, którzy nie brali udziału w ocenie tej walki podczas gali WCA Fight Night, jednak od początku wiedzieliśmy, że nie doszło do żadnego naruszenia procedur lub innych sytuacji, które mogłyby skłonić nas do przyjęcia protestu.

Protest został odrzucony i wynik walki zostaje bez zmian. Staramy się o jak najszybszy rewanż obydwu zawodników na WCA FIGHT NIGHT 3.

Pozdrawiamy
WCA FIGHT NIGHT
(Sebastian Świerkot)

Poniżej walka

https://www.youtube.com/watch?v=Te14hW8iW1k

62 KOMENTARZE

 1. Parę minut temu przeczytałem o PLNach u Jurasa, a teraz oświadczenie, które brzmi rozsądnie i jest jedynym słusznym, jakie mogło się ukazać. Ciekawe.

 2. Charles Bronson

  Jak nie kwestionowali wyniku to po chuj przyjmować w ogóle protest? Bez sensu…

  Świerkot po prostu doszedł do słusznego wniosku, że zmiana decyzji przyniesie więcej szkody niż korzyści.
  Reakcja "środowiska" była jednoznaczna.

 3. Zamiast francuza trza było wyłowić jakiegoś Białorusina za rywala dla Arbiego. 30 sekund, wygrana, brak protestu z dupy, wszyscy zadowoleni, smrodu by nie było. Może podczas kolejnej edycji "WCA Fight" nie popełnią tego błędu i nie ściągną za silnego rywala.

 4. Nikt nie przyjął protestu tylko go otrzymałem! Z szacunku do… myślę że to zdanie dużo wyjaśnia. Musicie zrozumieć że to jest trudna sytuacja dla mnie jako współorganizator wca fight night i dyrektor sportowy wca Fight team. Z szacunku do zawodnika ściągnąłem 3 niezależne opinie żeby potwierdzić wynik 3 sędziów którzy punktowali walkę a nie żeby kwestionować wynik. Sami widzicie że jest duży konflikt interesów i obojętnie co bym nie zrobił by mi się i tak dostało 😉 Wasze komentarze nie miały żadnego wpływu na werdykt i odrzucenie protestu, bo od początku nie było podstawy do zmiany wyniku bo nie doszło do błędu proceduralnego lub jakiś innych zaniedbań. Z szacunku do!!! 😉

 5. @Arlovski Wolę mocne walki i promować wca fn a nie Litwinów lub Białorusinów, z całym szacunkiem dla zawodników z tego kraju. Sędziów też miałem nie z przypadku, cutman tak samo. To ma być gala na poziomie a nie nabijanie rekordów.

 6. @Swiery co w przypadku gdyby któryś z sędziów zakwestionował wynik? Z szacunku do sportu to powinieneś wytłumaczyć Arbiemu, że walke oceniało 3ech niezależnych sędziów, więc jaki jest sens przedstawiać walkę kolejnym 3 sędziom? Żadnych błędów proceduralnych nie było i w takich przypadkach bierze się rewanż a nie składa protest. Protest nie powinien nigdzie być przyjęty.

 7. Jeżeli organizator otrzyma protest powinien moim zdaniem traktować to na poważnie. Jak widzisz nie wysłałem walki do opinii jakimś sędzia z przypadku tylko 3 z 3 różnych krajów i wszyscy 3 znani i duże autorytety w świecie mma. Żaden z tych sędziów nie zmieniłby werdyktu. Wolałem iść ta droga żeby zawodnik i sztab zobaczył że nie ma podstawy do zmiany czegokolwiek. Zresztą po to jest 3 sędziów punktowych żeby zawsze była większościowa decyzja. To umocniło tylko werdykt który zapadł. Moje osobiste zdanie jest ze zamiast split decision powinno się dać remis, ale to już moje osobiste i prywatne zdanie.

 8. @Swiery czy regulamin imprezy przewidywał instytucję protestu? Czy po prostu sztab Arbiego wniósł protest bez podstawy a wy po koleżeńsku zrobiliście ukłon w ich stronę? Co byłoby gdyby trzech niezależnych sędziów orzekli odmiennie niż w pierwotnym werdykcie?

 9. Swiery

  Jeżeli organizator otrzyma protest powinien moim zdaniem traktować to na poważnie. Jak widzisz nie wysłałem walki do opinii jakimś sędzia z przypadku tylko 3 z 3 różnych krajów i wszyscy 3 znani i duże autorytety w świecie mma. Żaden z tych sędziów nie zmieniłby werdyktu. Wolałem iść ta droga żeby zawodnik i sztab zobaczył że nie ma podstawy do zmiany czegokolwiek. Zresztą po to jest 3 sędziów punktowych żeby zawsze była większościowa decyzja. To umocniło tylko werdykt który zapadł. Moje osobiste zdanie jest ze zamiast split decision powinno się dać remis, ale to już moje osobiste i prywatne zdanie.

  Ile jest prawdy w tym co pisze Juras na twitterze ?? Jeśli oczywiście możesz się ustosunkować ??

  @ar_ostaszewski no to moze jeszcze dzisiaj skrobne. Tam poszło grubiej. Plotka głosi że miały być plny za pozytywna decyzje weryfikacyjna

 10. To też byśmy nie zmienili werdyktu bo nie doszło do żadnych zaniedbań w procedurach. Nie ma już co ciągnąć dalej tematu i co gdyby a co gdyby coś innego. Liczy się efekt końcowy 😉 nikomu nie życzę takiej sytuacji jaka my mieliśmy przez ostatni tydzień 😉

 11. To też byśmy nie zmienili werdyktu bo nie doszło do żadnych zaniedbań w procedurach. Nie ma już co ciągnąć dalej tematu i co gdyby a co gdyby coś innego. Liczy się efekt końcowy 😉 nikomu nie życzę takiej sytuacji jaka my mieliśmy przez ostatni tydzień 😉

 12. Szanuje Jurasa za to co zrobił dla polskiego mma. Od czasu przejścia s4 do wca nie śledzę wpisów tego pana. Dopiero teraz przez twój komentarz wszedłem na Twitter i śmiechu warte. Czekam na bloga skąd taka plotka. Rosjanin raczej grube usd by przyjął nie pln hahahahaha nie no śmieszne na maksa. Walka wieczoru kosztowała razem niecałe 1000 eur nie ma budżetu na coś takiego. Wogole sama myśl jest już tak żałosna że mogła być tylko z tego obozu anty wca który się składa z kilku osób ale to już oddzielny temat i temat rzeka 😉

 13. Szanuje Jurasa za to co zrobił dla polskiego mma. Od czasu przejścia s4 do wca nie śledzę wpisów tego pana. Dopiero teraz przez twój komentarz wszedłem na Twitter i śmiechu warte. Czekam na bloga skąd taka plotka. Rosjanin raczej grube usd by przyjął nie pln hahahahaha nie no śmieszne na maksa. Walka wieczoru kosztowała razem niecałe 1000 eur nie ma budżetu na coś takiego. Wogole sama myśl jest już tak żałosna że mogła być tylko z tego obozu anty wca który się składa z kilku osób ale to już oddzielny temat i temat rzeka 😉

 14. Swiery

  To też byśmy nie zmienili werdyktu bo nie doszło do żadnych zaniedbań w procedurach. Nie ma już co ciągnąć dalej tematu i co gdyby a co gdyby coś innego. Liczy się efekt końcowy 😉 nikomu nie życzę takiej sytuacji jaka my mieliśmy przez ostatni tydzień 😉

  Ok, ale czy w regulaminie jest napisane, że istnieje możliwość protestu a jeśli tak to z jakich przyczyn?

 15. Swiery

  To też byśmy nie zmienili werdyktu bo nie doszło do żadnych zaniedbań w procedurach. Nie ma już co ciągnąć dalej tematu i co gdyby a co gdyby coś innego. Liczy się efekt końcowy 😉 nikomu nie życzę takiej sytuacji jaka my mieliśmy przez ostatni tydzień 😉

  Ok, ale czy w regulaminie jest napisane, że istnieje możliwość protestu a jeśli tak to z jakich przyczyn?

 16. @Swiery nie bylo podstaw nawet przyjmowac tego protestu. Za bardzo ulegasz temu "naroznikowi" co tam byl 🙂 Przyjmowanie takiego protestu i oddawanie decyzji do 3 innych sedziow to podwazanie decyzji 3 niezaleznych sedziow ktorzy pracowali przy tej walce.

 17. @Swiery nie bylo podstaw nawet przyjmowac tego protestu. Za bardzo ulegasz temu "naroznikowi" co tam byl 🙂 Przyjmowanie takiego protestu i oddawanie decyzji do 3 innych sedziow to podwazanie decyzji 3 niezaleznych sedziow ktorzy pracowali przy tej walce.

 18. Swiery

  @Arlovski Wolę mocne walki i promować wca fn a nie Litwinów lub Białorusinów, z całym szacunkiem dla zawodników z tego kraju. Sędziów też miałem nie z przypadku, cutman tak samo. To ma być gala na poziomie a nie nabijanie rekordów.

  Co ty pierdolisz za farmazony pod publiczkę?

  Z kim walczył Kowalewicz (6-2), z typem co miał rekord 1-2(teraz 1-3)….. A z kim walczył ten Armen S? ze Szwedem, który w dniu ważenia ważył 61kg (w rashu) …..

  Bardziej da się faworyzować swoich tylko przekupując przeciwników…

 19. Swiery

  @Arlovski Wolę mocne walki i promować wca fn a nie Litwinów lub Białorusinów, z całym szacunkiem dla zawodników z tego kraju. Sędziów też miałem nie z przypadku, cutman tak samo. To ma być gala na poziomie a nie nabijanie rekordów.

  Co ty pierdolisz za farmazony pod publiczkę?

  Z kim walczył Kowalewicz (6-2), z typem co miał rekord 1-2(teraz 1-3)….. A z kim walczył ten Armen S? ze Szwedem, który w dniu ważenia ważył 61kg (w rashu) …..

  Bardziej da się faworyzować swoich tylko przekupując przeciwników…

 20. @kamileeko wiesz najlepiej 🙂 jak ci rywal wypadnie tydzień przed gala to chce zobaczyć kogo znajdziesz. Zapraszam do matchmaking u na wca fn3. Mówię poważnie.@CharlesBronson sam go znalazłem i uznałem za dobre rozwiązanie za hajs który byl. Sam odpowiadam za matchmaking. ;)@shajs popieram w 100%

 21. Swiery

  @kamileeko wiesz najlepiej 🙂 jak ci rywal wypadnie tydzień przed gala to chce zobaczyć kogo znajdziesz. Zapraszam do matchmaking u na wca fn3. Mówię poważnie.

  Chętnie. Czyli co ja wybiera przeciwników dla Twoich i ty mi to opłacisz?

  Chcesz publicznie napisać, że łatwiej ściągnąć Szweda, który nawet nie jest z kategorii 66kg (tylko 61kg) aniżeli jakiegoś młodego rodaka z mniejszego klubu co ma rekord 1-0/0-0/0-1?
  Gość ma rekord 1:2 i bierze walkę z Kowalewiczem (moim zdaniem mega kot) 6:2, no i po co on to bierze? żeby trochę $$ wpłynęło bo na pewno swojej kariery nie szanuje 🙂

 22. Swiery

  @kamileeko wiesz najlepiej 🙂 jak ci rywal wypadnie tydzień przed gala to chce zobaczyć kogo znajdziesz. Zapraszam do matchmaking u na wca fn3. Mówię poważnie.

  Chętnie. Czyli co ja wybiera przeciwników dla Twoich i ty mi to opłacisz?

  Chcesz publicznie napisać, że łatwiej ściągnąć Szweda, który nawet nie jest z kategorii 66kg (tylko 61kg) aniżeli jakiegoś młodego rodaka z mniejszego klubu co ma rekord 1-0/0-0/0-1?
  Gość ma rekord 1:2 i bierze walkę z Kowalewiczem (moim zdaniem mega kot) 6:2, no i po co on to bierze? żeby trochę $$ wpłynęło bo na pewno swojej kariery nie szanuje 🙂

 23. Tak rekord 1:2 bo nie ma aktualnego sherdog a jest jeszcze coś takiego jak topology. Pytałem chyba z 20 chłopa i albo kontuzja albo nie ta kasa albo za mocny ulubiona odpowiedź. Wybierać s9bie możesz pytanie czy się zgodzą zawalczyć z tym przeciwnikiem i za tą kasę.

 24. Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan  jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

 25. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Spoko fajnie , że sam wyjaśniłeś sytuacje

  Pozdro.

 26. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Spoko fajnie , że sam wyjaśniłeś sytuacje

  Pozdro.

 27. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Czyli co ściągnięcie Szweda (chyba mieszka w Szwecji, opłacenie promu itp) i jego trenera + opłacenie jego gaży to koszt równy 800zł?

 28. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Czyli co ściągnięcie Szweda (chyba mieszka w Szwecji, opłacenie promu itp) i jego trenera + opłacenie jego gaży to koszt równy 800zł?

 29. Przyleciał Ryanair do Gdańska i polskim busem do wawy na własny koszt i zawalczył za 200 eur. Ogromny szacunek dla takiego zawodnika!!!

 30. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Można odklepać od razu po rozpoczęciu walki? Jak tak to bym zawalczył. Przygotowywałbym się jak Nate do Conora plus 800 zł za 5 sekund boju 😀
  Jak co to ofertę można składać przez prywatne wiadomości na forum.

 31. Swiery

  Zawalczył byś za 500+300 pln z Armen Stepanyan jakbyś się dowiedział 7 dni przed gala???? Taki prosty przykład 🙂 Dobra ja już kończę pisać bo myślę że wszystko zostało już powiedziane i opisane i wogole. Pozdrawiam 🙂

  Można odklepać od razu po rozpoczęciu walki? Jak tak to bym zawalczył. Przygotowywałbym się jak Nate do Conora plus 800 zł za 5 sekund boju 😀
  Jak co to ofertę można składać przez prywatne wiadomości na forum.

 32. kamileeko

  Co ty pierdolisz za farmazony pod publiczkę?

  Z kim walczył Kowalewicz (6-2), z typem co miał rekord 1-2(teraz 1-3)….. A z kim walczył ten Armen S? ze Szwedem, który w dniu ważenia ważył 61kg (w rashu) …..

  Bardziej da się faworyzować swoich tylko przekupując przeciwników…

  Co to za teksty w ogóle?
  Jak w ogóle możesz się tak odnosić na forum? na żywo też byś tak podbił i tak mówił do Sebastiana?

  Szanujmy się nawzajem bo inaczej nikt MMA w Polsce nie potraktuje poważnie.

  Miałem sytuację podobną do przy Slugfest 1, 13 wypadnięć

  http://www.tapology.com/fightcenter/events/22749-slugfest-1

  CANCELLED & FIZZLED BOUTS

  Także jak się tak masowo wali to bierze się najlepszą opcję sportowo i finansowo aby to połatać i potrafię tu Sebastiana zrozumieć czemu końcowa rozpiska wyglądała tak jak wyglądała. Jak ktoś nie robił nigdy karty walk to nie ma pojęcia jak to wygląda a często nawet publikowane pojedynki już są kilkukrotnie zmienione ale nikt o tym nie wie 🙂

 33. kamileeko

  Co ty pierdolisz za farmazony pod publiczkę?

  Z kim walczył Kowalewicz (6-2), z typem co miał rekord 1-2(teraz 1-3)….. A z kim walczył ten Armen S? ze Szwedem, który w dniu ważenia ważył 61kg (w rashu) …..

  Bardziej da się faworyzować swoich tylko przekupując przeciwników…

  Co to za teksty w ogóle?
  Jak w ogóle możesz się tak odnosić na forum? na żywo też byś tak podbił i tak mówił do Sebastiana?

  Szanujmy się nawzajem bo inaczej nikt MMA w Polsce nie potraktuje poważnie.

  Miałem sytuację podobną do przy Slugfest 1, 13 wypadnięć

  http://www.tapology.com/fightcenter/events/22749-slugfest-1

  CANCELLED & FIZZLED BOUTS

  Także jak się tak masowo wali to bierze się najlepszą opcję sportowo i finansowo aby to połatać i potrafię tu Sebastiana zrozumieć czemu końcowa rozpiska wyglądała tak jak wyglądała. Jak ktoś nie robił nigdy karty walk to nie ma pojęcia jak to wygląda a często nawet publikowane pojedynki już są kilkukrotnie zmienione ale nikt o tym nie wie 🙂

 34. Bosy

  Co to za teksty w ogóle?
  Jak w ogóle możesz się tak odnosić na forum? na żywo też byś tak podbił i tak mówił do Sebastiana?

  Szanujmy się nawzajem bo inaczej nikt MMA w Polsce nie potraktuje poważnie.

  Miałem sytuację podobną do przy Slugfest 1, 13 wypadnięć

  http://www.tapology.com/fightcenter/events/22749-slugfest-1

  CANCELLED & FIZZLED BOUTS

  Także jak się tak masowo wali to bierze się najlepszą opcję sportowo i finansowo aby to połatać i potrafię tu Sebastiana zrozumieć czemu końcowa rozpiska wyglądała tak jak wyglądała. Jak ktoś nie robił nigdy karty walk to nie ma pojęcia jak to wygląda a często nawet publikowane pojedynki już są kilkukrotnie zmienione ale nikt o tym nie wie 🙂

  A czemu miałbym się tak nie odezwać do niego na żywo, co to budda MMA czy może miałbym się go wystraszyć? haha

 35. Bosy

  Co to za teksty w ogóle?
  Jak w ogóle możesz się tak odnosić na forum? na żywo też byś tak podbił i tak mówił do Sebastiana?

  Szanujmy się nawzajem bo inaczej nikt MMA w Polsce nie potraktuje poważnie.

  Miałem sytuację podobną do przy Slugfest 1, 13 wypadnięć

  http://www.tapology.com/fightcenter/events/22749-slugfest-1

  CANCELLED & FIZZLED BOUTS

  Także jak się tak masowo wali to bierze się najlepszą opcję sportowo i finansowo aby to połatać i potrafię tu Sebastiana zrozumieć czemu końcowa rozpiska wyglądała tak jak wyglądała. Jak ktoś nie robił nigdy karty walk to nie ma pojęcia jak to wygląda a często nawet publikowane pojedynki już są kilkukrotnie zmienione ale nikt o tym nie wie 🙂

  A czemu miałbym się tak nie odezwać do niego na żywo, co to budda MMA czy może miałbym się go wystraszyć? haha

 36. kamileeko

  A czemu miałbym się tak nie odezwać do niego na żywo, co to budda MMA czy może miałbym się go wystraszyć? haha

  Chodziło o szacunek do człowieka ale widzę brak tego, smutne to.

 37. kamileeko

  A czemu miałbym się tak nie odezwać do niego na żywo, co to budda MMA czy może miałbym się go wystraszyć? haha

  Chodziło o szacunek do człowieka ale widzę brak tego, smutne to.

 38. Bosy

  Chodziło o szacunek do człowieka ale widzę brak tego, smutne to.

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

 39. Bosy

  Chodziło o szacunek do człowieka ale widzę brak tego, smutne to.

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

 40. Swiery

  Wogole sama myśl jest już tak żałosna że mogła być tylko z tego obozu anty wca który się składa z kilku osób ale to już oddzielny temat i temat rzeka 😉

  Spoiler
 41. Swiery

  Wogole sama myśl jest już tak żałosna że mogła być tylko z tego obozu anty wca który się składa z kilku osób ale to już oddzielny temat i temat rzeka 😉

  Spoiler
 42. VaeVictis

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

  Tylko i aż, nie wyobrażam sobie w taki agresywny sposób cisnąć kogoś o to, że rozpiska się posypała 😉
  Mając w tym doświadczenie potrafię się postawić w miejscu matchmakera który nieraz musi wybierać mniejsze zło aby uratować rozpiskę.

 43. VaeVictis

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

  Tylko i aż, nie wyobrażam sobie w taki agresywny sposób cisnąć kogoś o to, że rozpiska się posypała 😉
  Mając w tym doświadczenie potrafię się postawić w miejscu matchmakera który nieraz musi wybierać mniejsze zło aby uratować rozpiskę.

 44. VaeVictis

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

  Nie jestem fanem.

  Bosy

  Tylko i aż, nie wyobrażam sobie w taki agresywny sposób cisnąć kogoś o to, że rozpiska się posypała 😉
  Mając w tym doświadczenie potrafię się postawić w miejscu matchmakera który nieraz musi wybierać mniejsze zło aby uratować rozpiskę.

  Nie cisnę bo się komuś rozpiska posypała, tylko bo ktoś specjalnie na swojej gali ustawia tak pojedynki by jego zawodnicy wygrali, a potem na forum publicznie farmazoni, że rozpiska była równa …. Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

  Jeżeli ktoś wciska farmazon, że łatwiej było znaleźć Szweda(na ważeniu ma 61kg, a rywalizuje w 66kg) i opłacić jego podróż wraz z trenerem, aniżeli znaleźć jakiegoś Polskiego zawodnika na podobnym poziomie do Armena, no to co mam go klepać po plecach?

  Przecież, gdy zawodnik waży 61 kg to normalnie bije się w kategorii 57, a ktoś kto ledwo robi 66 na następny dzień może ważyć ponad 70kg.
  Reasumując bardziej ustawić walkę się da tylko płacąc więcej za porażkę 🙂

 45. VaeVictis

  Lukasz wiesz przeciez, ze to internet a choc Wy z Krzysztofem, Vahagnem i czescia kolegow, dosc mocno wyrozniacie sie na tle "towarzystwa" to i tak pozostajecie jego integralna czescia. W internetowych relacjach miedzy ludzmi bezposrednio zaangazowanymi w polskie MMA a jego fanami szacunek ostatnimi czasy mocno sie zdewaluowal i to niestety nie wylacznie za sprawa tych drugich. Tez mnie to smuci.

  Nie jestem fanem.

  Bosy

  Tylko i aż, nie wyobrażam sobie w taki agresywny sposób cisnąć kogoś o to, że rozpiska się posypała 😉
  Mając w tym doświadczenie potrafię się postawić w miejscu matchmakera który nieraz musi wybierać mniejsze zło aby uratować rozpiskę.

  Nie cisnę bo się komuś rozpiska posypała, tylko bo ktoś specjalnie na swojej gali ustawia tak pojedynki by jego zawodnicy wygrali, a potem na forum publicznie farmazoni, że rozpiska była równa …. Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

  Jeżeli ktoś wciska farmazon, że łatwiej było znaleźć Szweda(na ważeniu ma 61kg, a rywalizuje w 66kg) i opłacić jego podróż wraz z trenerem, aniżeli znaleźć jakiegoś Polskiego zawodnika na podobnym poziomie do Armena, no to co mam go klepać po plecach?

  Przecież, gdy zawodnik waży 61 kg to normalnie bije się w kategorii 57, a ktoś kto ledwo robi 66 na następny dzień może ważyć ponad 70kg.
  Reasumując bardziej ustawić walkę się da tylko płacąc więcej za porażkę 🙂

 46. kamileeko

  Nie jestem fanem.

  Nie cisnę bo się komuś rozpiska posypała, tylko bo ktoś specjalnie na swojej gali ustawia tak pojedynki by jego zawodnicy wygrali, a potem na forum publicznie farmazoni, że rozpiska była równa …. Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

  Jeżeli ktoś wciska farmazon, że łatwiej było znaleźć Szweda(na ważeniu ma 61kg, a rywalizuje w 66kg) i opłacić jego podróż wraz z trenerem, aniżeli znaleźć jakiegoś Polskiego zawodnika na podobnym poziomie do Armena, no to co mam go klepać po plecach?

  Przecież, gdy zawodnik waży 61 kg to normalnie bije się w kategorii 57, a ktoś kto ledwo robi 66 na następny dzień może ważyć ponad 70kg.
  Reasumując bardziej ustawić walkę się da tylko płacąc więcej za porażkę 🙂

  Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

 47. kamileeko

  Nie jestem fanem.

  Nie cisnę bo się komuś rozpiska posypała, tylko bo ktoś specjalnie na swojej gali ustawia tak pojedynki by jego zawodnicy wygrali, a potem na forum publicznie farmazoni, że rozpiska była równa …. Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

  Jeżeli ktoś wciska farmazon, że łatwiej było znaleźć Szweda(na ważeniu ma 61kg, a rywalizuje w 66kg) i opłacić jego podróż wraz z trenerem, aniżeli znaleźć jakiegoś Polskiego zawodnika na podobnym poziomie do Armena, no to co mam go klepać po plecach?

  Przecież, gdy zawodnik waży 61 kg to normalnie bije się w kategorii 57, a ktoś kto ledwo robi 66 na następny dzień może ważyć ponad 70kg.
  Reasumując bardziej ustawić walkę się da tylko płacąc więcej za porażkę 🙂

  Przeczytaj wszystkie wpisy potem wrzucaj te swoje 5 groszy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.