5 września w sobotę we Włocławku o godzinie 18:00 na Hali Mistrzów przy ul.Chopina 8 odbędzie się gala sportów walki Night of Champions II -Ultimate Fight. W imprezie wezmą udział zawodowi wrestlerzy z USA, którzy zademonstrują kilka pokazowych walk zapaśniczych,a także zawodnicy Mixed Martial Arts z Anglii i Polski,którzy zmierzą się w profesjonalnych walkach MMA.Oprawa imprezy tzn. telebimy diodowe, świetlna podłoga efektowa, oświetlenie eventowe, nagłośnienie z wielotorowym systemem nagłośnieniowy wszystko to sprawi,że impreza będzie niepowtarzalnym show podczas którego rozegrane zostaną pojedynki na najwyższym poziomie sportowym zapewniające wiele emocji kibicom i fanom Wrestlingu i MMA. 6 września w niedzielę po gali Night of Champions II -Ultimate Fight organizatorzy przewidzieli występ Kabaretu Skeczów Męczących i koncert legendarnego angielskiego zespołu Smokie wśród,którego zobaczymy również muzyków z zespołu Animals.

źródło: ecss.com.pl

UPDATE: Organizatorzy zrezygnowali z pokazów pro-wrstlingu, będą tylko walki MMA. Matchmaker gali Paweł Ziółkowski w komentarzach poinformował też o następujących możliwych pojedynkach:

Walka wieczoru:

-84 kg.: Bruno Carvalho (6-5) vs. Mark Weir (19-16-1)*

Pozostałe:

Pojedynek o pas mistrza Polski Shooto w wadze lekkiej
-70 kg.: Grzegorz Trędowski (13-7-2, nr 2 Ranking PL) vs. Łukasz Sajewski (6-0, nr 3 Ranking PL)*

+93 kg.: Damian Grabowski (10-0, nr 1 Ranking PL) vs. TBA*

14 KOMENTARZE

  1. Nie będzie żadnego wrestlingu. Taki pomysł był na początku ale organizatorzy z niego zrezygnowali.

  2. Organizator wybrał taką lokalizację.
    Skoro sprawa się wydała, to zaryzykuję zdradzenie części planów. Walki najprawdopodobniej będą pod auspicjami Shooto.
    W walce wieczoru _być może_ zmierzy się Mark Weir z Bruno Carvalho, _wstępnie_ chęć walki wyraził Damian Grabowski, także _wstępnie_ ustaliliśmy walkę o pas Mistrza Polski Shooto w wadze lekkiej pomiędzy Grześkiem Trędowskim i Łukaszem Sajewskim. Powtarzam, to wszystko są wstępne ustalenia. Jeszcze nic z tego nie jest pewne.

  3. zanim zaczniecie skakać sobie do gardeł, przeczytajcie wcześniejsze komentarze, lub mój update na górze. Wrestlingu nie będzie.

  4. Boruta szacun za walkę Łukasza z Grzegorzem. Zajebisty match making

  5. A co powiesz na to, że ponad 50 zawodników UFC i Pride, startowało lub startuje w pro-wrestlingu?

  6. D.Grabowski narzucił naprawde mocne tempo startów na ten rok. Jestem ciekaw przeciwnika dla Damiana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.