fightcard-eeva-vs-agnieszka (1)

 

31-letnia Eeva Siiskonen (2-0) z Finlandii będzie rywalką Agnieszki Niedźwiedź (3-0) na gali MMA Attack 4, która 26 października odbędzie się w Trójmieście. Poniżej informacja prasowa.

Informacja za mma-attack.net:

Eeva Siiskonen rywalką Agnieszki Niedźwiedź

18-letnia Agnieszka Niedźwiedź 26 października zmerzy się ze starszą o 13 lat Eevą Siiskonen z Finlandii. Starcie dwóch niepokonanych zawodniczek znajdzie się na dolnej karcie gali MMA Attack 4.

Reprezentująca Natal Gold Team Katowice Niedźwiedź jest już znana fanom MMA Attack z walki na naszej trzeciej gali. „Kuma” pokonała wówczas Klaudię Apenit, potwierdzając swój prymat w kategorii koguciej w Polsce. Teraz przyszedł czas, by utalentowana judoczka sprawdziła się na tle mocnej europejskiej rywalki. Siiskonen również jest niepokonana w zawodowym MMA. Po wygranych nad Myriem el Banouti i Helin Paarą uważana jest za jedną z najlepszych zawodniczek w tej wadze na Starym Kontynencie. 26 października dojdzie do starcia, które wyłoni najlepszą z tej dwójki.

Obie zawodniczki przed MMA Attack stoczą jeszcze po jednej walce. 31 sierpnia w Szkocji Agnieszka Niedźwiedź zmierzy się z Iren Racz, a tydzień później Siiskonen na gali Carelia Fight w Finlandii stoczy walkę z Julią Stoliarenko z Litwy. Obie zapewniają, że na MMA Attack 4 wciąż będą cieszyły się statusem niepokonanych. – Innej opcji nie biorę pod uwagę. Mam zamiar po raz kolejny wygrać przed czasem i tego samego życzę Eevie, by nasz pojedynek jeszcze zyskał na znaczeniu. Widziałam jej walki i jestem przekonana, że 26 października to ja będę górą. Fanów mogę zapewnić, że z każdą walką będę coraz lepszą zawodniczką i postaram się im dostarczyć sporych emocji – powiedziała Niedźwiedź.

Gala MMA Attack 4 już 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Bilety do kupienia na eventim.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.