Niestety, kilkanaście minut temu świat sportów walki zasmuciła informacja o śmierci trenera Tomasza Skrzypka. Legenda kickboxingu w Polsce i były trener kadry Polski K-1 został znaleziony w swoim mieszkaniu dziś popołudniu. Dokładne przyczyny śmierci nie są na ten moment znane, nieoficjalnie mówi się o wylewie. Trener Skrzypek miał 52 lata.

Tomasz Skrzypek od zawsze związany był ze sportami walki. Został pierwszym mistrzem Polski w kick-boxingu oraz prowadził kadrę Polski w formule K-1. Był założycielem klubu Fighter Wrocław, który w ubiegłym roku obchodził 25 lat swojego istnienia. Trener związany był również ze sportem motorowym. Odpowiadał za przygotowanie fizyczne żużlowców Fogo Unii Leszno. W piątek można było spotkać trenera na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą FEN 26 we Wrocławiu, a w sobotę stanął jeszcze w narożniku Dominika Zadory czy Szymona Duszy, którzy toczyli podczas sobotniej gali swoje boje.

Poniżej film przedstawiający postać trenera:

Środowisko sportów walki w taki sposób zareagowało na tą tragiczną wiadomość:

„Życie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być – KŁOPOTY TO MĘSKA SPECJALNOŚĆ” Charles Bukowski.Trzym Ziom snusa na zaś gdy się zejdziem….

Publiée par sur 

Odszedł świetny człowiek oraz trener. Tomasz Skrzypek

Publiée par sur 

Ten świat bywa niesprawiedliwy…W wieku 52 lat odszedł Pan Trener w świecie sportów walki Tomasz Skrzypek. Jeszcze w…

Publiée par Maciej Michał sur 

MAŁY WIELKI CZŁOWIEK SPOCZYWAJ W SPOKÓJ TRENERZE [*]

Publiée par sur 

Federacja KSW składa najszczersze kondolencje dla rodziny Trenera Tomasza Skrzypka.To wielka strata dla polskiej sceny kickboxingu i całego świata sportów walki.Fot. Pawel Ciastek

Publiée par sur 

Wczoraj, późnym wieczorem dotarła do nas bardzo smutna informacja 😢 Odszedł wspaniały człowiek i trener Tomasz Skrzypek….

Publiée par sur 

Właśnie dotarła do nas bardzo przykra informacja. Tragedia i strata dla Polskiego kickboxingu.Trener Tomasz Skrzypek…

Publiée par sur 

Polski kickboxing dotknęła wielka tragedia i strata…trener Tomasz Skrzypek…nie żyje…😢 Życie jest tak kruche… Trenerze spoczywaj w pokoju, będzie trener żył w naszej pamięci…[*] 😢

Publiée par sur 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.