Organizacja Pawła Jóźwiaka nie zwalnia tempa i dzisiaj zapowiedziała kolejną galę. 29 wydarzenie FEN odbędzie się w Ostródzie, a dokładnie w Amfiteatrze.

Jednym z bohaterów gali FEN 29 będzie Adam Kowalski (12-5, 2 KO, 3 SUB), który powalczy o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Po dwóch zwycięstwach pod szyldem federacji olsztynianin zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Rafałem Kijańczukiem i Marcinem Wójcikiem.

Do klatki FEN wróci również Adrian Zieliński (19-9, 6 KO, 6 SUB). Były mistrz kategorii piórkowej zrobi pierwszy krok w kierunku powrotu na szczyt w swojej dywizji. Kibice w Ostródzie będą mogli w akcji podziwiać również Marcina Naruszczkę (19-9, 7 KO, 2 SUB). Weteran polskiego MMA 22 sierpnia po raz szósty wystąpi w klatce FEN.

Ostróda będzie miejscem powrotu do zawodowych startów Oskara Somerfelda (6-2, 5 SUB). Wojownik z Białogardu na FEN 21 zagwarantował kibicom elektryzujące starcie z Szymonem Duszą, którego pokonał niejednogłośną decyzją sędziów.

Na FEN 29 zadebiutuje również 19-letni Kacper Miklasz (0-0). Zawodnik z Ełku wystąpi w tym starciu w kategorii ciężkiej.

Warto przypomnieć sobie ostatnie wydarzenia z Ostródy. Tak wyglądało otwarcie gali FEN 25: Jewtuszko vs Bakocevic.

9 KOMENTARZE

  1. I najważniejsze pytanie: Czy w tym roku prezes będzie miał szczęście i uda się trafić z pogodą ?

    W zeszłym roku trafił z pogodą bardzo dobrze, burza zaczęła się już po gali.

    Kto był ostatnio? Jak wrażenia?

    Bardzo pozytywne, amfiteatr ma tę zaletę, że praktycznie z każdego miejsca bardzo dobrze widać co dzieje się w klatce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.