9 KOMENTARZE

 1. Dzięki za upload. Fajne są takie gale dla początkujących. Osobiście chciałbym, żeby było tak jak kiedyś w boksie, czyli cała masa małych turniejów, aby zdobyć doświadczenie, a gale dopiero potem. To trochę niedobrze, że często do dużych gal wychodzą zawodnicy z rekordami 1-0, 0-0.

 2. Makowski pokazal ze parter jest góra rzucal szymanskim jak kukla i na koncu piekna gilotyna !!!!!!

 3. Fakt warunki bez wątpienia sprzyjały grapplerom,ale z zamieszczonego fragmentu wygląda,że Szymański zanim dał złapać się w gilotynę był górą:)

 4. nie wiem czy byl gora zadawal ciosy ktore nie zaszkodzily Makowskiemu a pamietajcie ze to MMA i sa punktowane pozycje obalenia itp a tu widac prznajmniej 5 wejsc w nogi i obalen Makowskiego pozycje boczne…takze grapler byl gora i grapler skonczyl 🙂

 5. Świetna gala jak an polskie warunki. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza jeśli chodzi o umiejętności parterowe. Szkoda jednak że tak mało walk odbyło się w stójce. Widać że organizator się postarał, bo publiczność dopisała, no i z tego co widzę miała co oglądać miedzy pojedynkami, czego Panowie z KSW nie potrafili zapewnić widzom na walce Adamek vs Gołota. Jak dla mnie pełna profeska.

 6. Spokojnie BT, nie podniecaj się, wytrzyj slinę, wyreguluj oddech.
  Trochę szacunku dla zawodnika, bo pokazał charakter, imo walczył najbardziej widowiskowo na tej gali i jednak w dwóch płaszczyznach, nie tylko w parterze. Makowski również dobrze się zaprezentował i również dla niego – szacun. Oby więcej takich walk i takich gal!
  Pozdro dla wszystkich, dla których sport to pasja i jeden raz w głowę zaślepionym frajerom, którzy napinają się przed monitorami wzbudzając niezdrowe emocje.

 7. Troche z innej beczki;)
  Zapaśnicy w bojkach ulicznych w rosji 😉
  POWER WRESTLING!
  httpv://youtube.com/watch?v=PcuW999LA6U

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.