Organizatorzy gali MMA Night: The Beginning, która odbędzie się 10 marca w Tarnowie opublikowali finalną rozpiskę gali. W zestawieniach doszło do jednej zmiany w pojedynku z Mariuszem Jankowskim (MMA 1-2) z MMA Devil Poznań kontuzjowanego Arkadiusza Serwatko zastąpił Mateusz Łopatowski (MMA 0-0) z Fizol Team Tarnów.

Walka wieczoru:

66 kg.: Radosław Piechnik (5-0) vs. Miroslav Kuban (5-4-1)

Pozostałe:

84 kg.: Mariusz Pieńkowski (0-1) vs. Daniel Nowak (0-0)
93 kg.: Andrzej Grzebyk (0-0) vs. Damian Kubiak (0-0)
76 kg.: Mariusz Jankowski (1-2) vs. Mateusz Łopatowski (0-0)
66 kg.: Rafał Czechowski (0-1) vs. Łukasz Bilski (0-0)

+ trzy walki amatorskie

Poniżej sylwetka gościa honorowego gali Piotra Bagińskiego, które w Tarnowie będzie też pełnił rolę sędziego punktowego.

Gościem honorowym Gali będzie Piotr „Bagi” Bagiński – trener jednego z czołowych polskich klubów MMA oraz BJJ – Berserkers Team Poland, a także trener kadry narodowej w Grapplingu, uznany za zawodnika roku 2011 przez międzynarodową federację zapaśniczą FILA, posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz w Judo, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz międzynarodowych mistrzostw w BJJ i Grapplingu. W ostatnich tygodniach zdobył złoty medal na Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu-jitsu w Lizbonie. Postać z pewnością znana szerokiej publiczności chociażby z gal Konfrontacji Sztuk Walki, podczas których pełni funkcję sędziego, a jednocześnie trenera najmocniejszych zawodników Europy. W Tarnowie, Bagiński zasiądzie zaraz obok ringu w roli sędziego punktowego.

4 KOMENTARZE

  1. Nie zebym sie czepial ale jesli chodzi o Damiana Kubiaka to powinien byc wpisany stosunek 1-0 po gali w Poznaniu??

  2. Też się nie chce czepiać ale Andrzej Grzebyk też ma jedną walkę wygraną po Gali w Jaśle bodajże

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.