Dzięki pracy naszego użytkownika GLF publikujemy prawie wszystkie pojedynki z sobotniej gali MMA Fight Night Diva Spa w Kołobrzegu. Powyżej Marcin Bandel vs. Marcin Gułaś, poniżej walka pań Joanna Jędrzejczyk vs. Sylwia Juśkiewicz oraz pozostałe starcia.

9 KOMENTARZE

 1. Za walki należy dziękować zawodnikom oraz organizatorom.
  Co do: będziesz mieć okazję do rewanżu gdy wybierzesz się na galę, na której ja nie będę obecny  😉

 2. Kojarzy ktoś utwór, który był głównym motywem gali? Odtwarzany na początku, śpiewany przez kobietę.

 3. Magil, właśnie też chciałbym to wiedzieć. Znam to, ale zarówno tytuł jak i oryginalny wykonawca chowają mi się na końcu języka. Miałem nagraną część występu właśnie z myślą by w domu wygrzebać orginał, ale musiałem usunąć bo kończyły mi się bajty na karcie.

  Jeżeli idzie o mnie to walki wieczoru nie nagrałem. Miałem kłopot zarówno z pamięcią jak i bateriami. Niestety, organizatorzy nie przewidzieli miejsc dla mediów, a nie uśmiechało mi się bieganie z pełnym plecakiem. Mam jedynie jakieś pierwsze 3,5 – 4 min, w których akurat Szymon przegrywa. Domyślam się, że Pani Edyty to nie satysfakcjonuje 😉

 4. Ten utwór to Alicia Keys & Jack White – „Another Way to Die”. Piosenka napisana do filmu „Quantum of Solace” Jemes Bond 007. Na gali śpiewała go Jola Tubilewicz laureatka „Szansy na sukces”

 5. Dzięki!
  Jola zaprezentowała się bardzo fajnie. Nie tylko wokalnie 😉 aż żal, że musiałem usunąć nagranie z tego intro.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.