Jak poinformowała organizacja MMA Attack, druga edycja gali odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, na drugiej edycji zobaczymy większą liczbę walk niż na MMA Attack 1. Informacja prasowa organizatora w rozwinięciu.

Jak oficjalnie informuje właściciel MMA ATTACK, pan Dariusz Cholewa – ustalono już dokładny termin i miejsce Gali MMA ATTACK 2. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku, 27 kwietnia 2012. Słynny Spodek to miejsce historyczne dla polskiego sportu. Przypomnijmy kilka ważnych wydarzeń, które można było tam obejrzeć.

Właśnie tu, w 1975 roku miały miejsce ważne dla naszego boksu amatorskiego Mistrzostwa Europy. Polski zawodnik wagi ciężkiej – Andrzej Biegalski zdobył wtedy tytuł Mistrza Europy, pierwszy (jak dotąd jedyny) dla wagi ciężkiej.

Nasi hokeiści odnieśli właśnie w Spodku historyczne zwycięstwo nad drużyną Związku Radzieckiego, podczas Mistrzostw Świata w 1976 roku.

W Katowicach, w Spodku walczyli też Polacy w boksie zawodowym. Rok 2007 to słynna walka Andrzeja Gołoty z Jeremy Batesem, zakończona wygraną Andrzeja, przez TKO, w drugiej rundzie. Na tej samej gali Krzysztof Diablo Włodarczyk przegrał ze Stevem Cunninghamem na punkty.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten właśnie obiekt? – Przede wszystkim ze względu na to, że Śląsk to region, w którym sporty walki są szczególnie popularne – podkreśla Dariusz Cholewa. Data kwietniowa to też nie przypadek. Pierwsza nasza Gala wywołała duże zainteresowanie i teraz naszym obowiązkiem wobec fanów jest zachowanie ciągłości imprez. Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę.

Kogo zobaczymy w kwietniu, w klatce MMA ATTACK? Nieoficjalne „przecieki” już się pojawiły. Ale prawdziwe informacje już wkrótce na mma-attack.net.

208 KOMENTARZE

 1. wspaniała wiadomość ale myśle że KSW zdąży zrobić przed tym dwie gale lub nie daj Boże nałożą sie na siebie

 2. Wiedziałem, ze będzie w Karowicach, za bardzo mi się ten facet kojarzy ze Śląskiem żebym nie oczekiwał gali w Spodku.
  Jakie nazwiska pojawiły się w nieoficjalnych przeciekach?
  Bo ja poza Nastulą o innych nie wiem… 😉
  Bedą musieli się bardzo postarać, po pierwsze – żeby przebić Le Bannera, po drugie – żeby wypełnić Spodek.
  No to KSW 19 będzie raczej 21 kwietnia… 😉

 3. Poproszę Nastule z jakimś konkretnym przeciwnikiem, dla takiej walki zniosę nawet Bercika jako „voice in the octagon”.

  A tak na poważnie to jeżeli wszytsko bedzie na takim poziomie jak na jedynce, a do tego uda się poprawić choć jedną z tych rzeczy które szwankowały (oświetlenie, announcer, zamknięte drzwi od klatki) to bedzie gites.

 4. Ostatnio widziałem wywiad z Krzysztofem Jotko i powiedział w nim, że jest praktycznie dogadany z MMA Attack i wystąpi na najbliższej gali.

 5. Szkoda, że prawie do maja trzeba czekać. Ciekawe co wymyślą żeby zapełnić spodek.

  P.s. Ostatnio na podstawie moich kolegów zauważłem że dużo osob widziało walke Saleta Najman 2, ale mało kto wie o istnieniu czegoś takiego jak MMA Attack 🙂

 6. Byłem na pierwszej gali i bardzo mi się podobało. Liczę na ciekawą rozpiskę.

 7. Bardzo Was proszę; jeśli macie jakieś newsy tak jak z tym Jotko to piszcie 😉

 8. Wypełnienia Spodka to wysoka poprzeczka. 11 tys. miejsc. KSW bez Pudziana nigdy nie organizowało gal w halach na więcej niż kilka tysięcy, nawet Pudzian vs. Najman na Torwarze oglądało tylko 5 tys. widzów…

  Sądzę, że trudno będzie zapełnić Spodek bez freak show, sam Nastula dużo nie zdziała.
  Jednak generalnie to super wiadomość, na pewno wydadzą sporo kasy na promocję gali, a to znaczy większa znajomość i oglądalność MMA.

 9. Wydaje mi sie że Nastula będzie walką wieczoru. Inaczej sobie tego nie wyobrażam szczerze mówiąc.

 10. Tak z moich spekulacji to bardzo prawdopodobna jest walka Reed – Pioskowik. Po pierwsze Reed był już przymierzany do MMAA2 na walkę z Grabarkiem. Niestety Polak przegrał z Frachey’em i do tego doznał kontuzji(chyba miał ją nawet przed walką). Wracając do walki. Reed jest dość rozpoznawalny w Polsce(oczywiście mierząc skalą popularności MMA), a Pioskowik, o ile się nie mylę, to zawodnik Silesian Cage Club Katowice. Do tego Polak w ostatnim wywiadzie zapowiadał, że chętnie przyjmie tą walkę.

  A co do innych walk to tylko słyszałem plotki o Nastuli itp..

  Edit:

  Przypomniało mi się jeszcze, że któryś z zawodników w wywiadzie przed pierwszą galą mówił, że MMAA interesuje się również Piotrem Hallmannem .

 11. No to spacerkiem niemalże zawitam na galę 🙂 I oby mi nic i nikt tego terminu nie poblokował, bo bliżej się nie dało 🙂 Trzy miesiące, kawał czasu, będę jednak cierpliwie czekał na odkrywane karty (nazwiska)

 12. „piątek 13”
  Właśnie sprawdziłem w kalendarzu 27 kwietnia to piątek!
  MMA Attack 1 był 5 listopada w sobotę na TVN Turbo, oglądalność była super, robią teraz większą galę, pewnie większa nazwiska ściągną, to co schodzą z soboty wieczorem na gorszy piątek? Moim zdaniem nielogiczne, to raczej wskazuje na to, że gala będzie na głównym kanale TVN, niestety na sobotę wieczór to jeszcze za mało, więc pewnie decyzja o piątku.

 13. Piątek jest 'łatwiejszy’, w sensie – w piątek można większa oglądalność zgarnąć, KSW z Pudzianem jest tak 'mocnym’ produktem, ze może rywalizować z Sobotnimi propozycjami programowymi innych stacji.

  Tylko pytanie czy uda się ulokować ta gale w Piątek na otwartym TVN, bo w piątki maja zawsze Superkino 😉

 14. Jak robili wywiady w trakcie pierwszej gali z naszymi pseudo-celebrytami to większość wypowiadała, że i tak czeka na freak main event, więc nie ma co mieć pretensji nawet o Burneike. Ważne, żeby był rozgłos i sprzedane bilety.

 15. Madman, Superkino na TVN leci co każdy piątek, 52 tygodnie w roku? Bo jeśli tak, to wątpię że dla gali zrobią wyjątek. No chyba, że pierwsze walki puszczą tylko na TVN Turbo, a te ostatnie kilka na głównym kanale. Superkino pewnie się skończy po 22:00, akurat dobry czas na główne walki MMA. No ale wybór piątku nad sobotą może być z innych przyczyn, chociaż mam nadzieję, że gdybam dobrze.

 16. 1. Jestem rozczarowany bo liczyłem na 2 gale MMAA przed Euro a będzie tylko jedna, za to KSW wciśnie 2, z czego druga na pewno nie będzie na początku kwietnia, jeśli to na końcu a w ogóle pewnie w Maju po majówce tak jak już była.

  2. Jeśli spodek to na 100% transmisja LIVE na TVN, może nawet nie Turbo.

  3. Ja mam takie przecieki, piłem wczoraj wódke z Darkiem i mi zaćwierkał kilka walk:

  Thompson vs Kita

  Mańkowski vs Sobbota 2 (ze względu na brak jednoznacznego rozstrzygnięcia)

  Górski vs Puhakka (TVN nie robi problemów bo wykupuje połowe ich udziałów jakiś fiński gigant a poza tym werdykt ostatnio był jaki był a i same Katowice nie mają nic przeciwko o czym już pisały)

  Drwal vs Santiago

  Nastula vs Lungu (taki pincetkilowy rumun)

  …na razie tylko tyle, jutro idziemy na Go-Go to się dowiem o resztę. Poza tym Juras nie będzie matchmakerem, znaleźli tańszego, sponsorów przybyło, zaczynają podpisywać kontrakty na więcej niż 1 walka, będzie 7 walk w systemie 3x5min. Od gali Nr.3 zaczną się walki o pasy które aktualnie projektuje znany…projektant, ten sam który stworzył pas StrikeForce, Oktagon zostaje.

  P.S. News tak pewny jak darmowe bilety na konferencji z Le bannerem.

 17. Doozy

  Ty chyba masz darmowy towar w swoim mieście…i do tego bardzo mocny Laughing

 18. ja też dzisiaj właśnie myślałem nad pojedynkiem Górski vs Puhakka dla MMA Attack

 19. niech zrobią przedwalki miejscowych z przyjezdnymi z jakiegoś nienawidzonego miasta, to powinno pomóc zapełnić halę. Co do zawodników to tylko Drwal jest myślę pewniakiem, Kity też się spodziewam. Z moich życzeń to pan Nastula + frikszoł z Burneiką.

  Czekam niecierpliwie na ogłoszenie karty.

 20. @Sebbeks_BN

  Na pewno więcej bo 3 informacje z tego co napisałem są pewnie nie od dziś, a reszte nie jest nieprawdopodobna. Formalnie wszystkie walki są możliwe, sportow mają sens, merketingowo tymbardziej, dorzucić do tego walki świeżaków i bilety schodzą jak złoto.

 21. Doozy

  a chciałbys zobaczyć jak Puhakka znów wyciera ring Górskim? ja nie…

  dla Nastuli dłabym w końcu jakiegos godnego, nie freaka, przeciwnika

  Puhakka i Thompson mają pewnie kontrakty z KSW więc odpadają

  pewnie KSW już rzuciło sieci na Santiago

 22. …oczywiście nie 13K bo nawet na KSW 13 spodek nie pękał. No ale miejsca ze 35PLN nie interesują K&L. Natomiast MMAA robi za duży krok w/g Mnie chyba, że mają jeszcze lepszy FC niż Ja wymyśliłem.

 23. @Marcin

  wolę zobaczyć Puhakkę z kimkolwiek niż wcale. To np. Puhakka vs Mańkowski i Górski vs Sobbota jeśli wag nie pomieszałem.

 24. Coś mi mówi, że na tą galę ściągną THOMPSONA, chłopak ma już świetną reklamę w Polsce i przyciąga ludzi.

  Tak poza tym mam nadzieję na dobrego przeciwnika dla TOMASZA DRWALA ! – on też przyciąga sporo osób

  Mile widziany Peter S. i Mańkowski, nie koniecznie w rewanżu

  Ciekawą opcją byłoby dać szanse Górskiemu bo zrobił progres !

  Z niecierpliwieniem czekam na nazwiska …. ; )

 25. Myślę, że Kitę i Drwala raczej zobaczymy. Chciałbym Mańkowski vs Sobotta 2, ale raczej się nie spodziewan, że zobaczymy rewanż. I ciekawe kto będzie w ME?

 26. Mańkowski odpada. Było już mówione ze nie zawalczy na MMAA po zmianie werdyktu .
  W sumie nasz kochany Fin jest związany z KSW no ale może do kwietnia ta sprawa zostanie załatwiona.
  Z Thompsonem nie wiadomo ale chętnie bym go zobaczył, a Santiego to ciężka sprawa to znaczy kto da wiecej to dla tego zawalczy Santiego.

 27. @Doozy
  Tylko pisze to co ja wiem za pewne od samego źródła, nie sprzeczam się, że więcej niż 10% nie jest pewne.

 28. Tak chciałem galę w spodku i jak już jest to mam zjazd na studiach wtedy. Kurwa mać Cry

 29. „Mańkowski odpada. Było już mówione ze nie zawalczy na MMAA po zmianie werdyktu .” Gdzie tak Borys stwierdzil?

 30. @kiemon

  myślę że obrona z pleców jak i każdy inny element nie został poprawiony przez Górskiego pokazała to walka z Barrantesem, a Puhakka to wyższa półka więc nie widzę sensu takiej walki

  jedyne co mógł porawić to wynagrodzenie za walkę

 31. Mam nadzieję, że po występie oby wygranym na Bellatorze z Hayesem Damian Grabowski dostanie propozycję walki na MMAA2 i zawalczy kolejny raz w Polsce.

 32. Była już dyskusja na ten temat, a było to wniskowane z bardzo dużego oburzenia ze strony Borysa po zmianie werdyktu i ktoś przytaczał jego wypowiedz, że nie chce już walczyć na MMAA.

 33. Górski pewnie zawalczy, ale szczerze, to pozycja tego zawodnika spadła i chyba nie mam ochoty za bardzo go oglądać, bo nie jest perspektywiczny.

 34. @PiotrSzy
  Była mowa o Thompsonie, ale KSW nie puści go. Ogólnie KSW rozwiązało by z nim kontrakt po walce z Pudzianem i tych bluzgach , ale nie chcą oddać Konkurencji tak wypromowanego zawodnika w Polsce co mnie nie dziwi.

 35. Tego się pewnie jeszcze przez jakiś czas niedowiemy. Przed pierwsza galą ponad miesiąc wcześniej podano kartę walk. Licze, że i tym razem MMA-Attack nie będzie sie ociagać z oficjalnym zestawieniem.

 36. Thompson byłby dobry medialnie. Nie ma takiego kontraktu, którego nie można by odpiąć…

 37. @PiotrSzy

  Może i nie ma, ale w wywiadzie Pan K. mówił , że mają bardzo dobrze zabezpieczone kontrakty i są przewidziane duże kary finansowe

 38. Main event Nastula vs Thompson i to może gwarantować dużą oglądalność.
  I faktycznie jakby dali Najmana z Hardkorowym Koksem to sądzę, że walka mogłaby przyciągnąć tłumy.
  Co do Spodku – super wiadomość!
  Pracuje w Katowicach więc dla mnie to na prawdę bardzo dobry news.
  Śląsk dziękuje Panie Darku!!!!!
  Obiecuje, że kupie bilet na gale – mam nadzieję, że będą po rozsądnych cenach.
  Jak nie Thompson to Nastula mógłby według mnie zawalczyć z Kimbo Slicem lub Bobem Sappem – ten drugi też co prawda byłby przeciwnikiem na przetarcie ale przynajmniej on gwarantuje dobre show!
  Można też zestawić Thompson vs Sapp a wtedy to będzie dopiero oglądalność sięgała zenitu i myśle, ze taką walkę z chęcią obejrzeli by też zagraniczni fani a nie tylko polscy.

 39. Nie wiem dlaczego rozkminiacie DVD skoro KSW ma go na wyłączność, a pewnie kara za złamanie kontraktu jest warta tyle albo i pewnie więcej co sprowadzenie naprawde klasowego przeciwnika (a może nawet niejednego).

 40. Widocznie nie ma go na wyłączność skoro Thompson wspominał po walce z pudzillą, że mógłby walczyć na MMATK z Nastulą

 41. A na to Kawulski wspomniał, że owszem może zawalczyć na MMA Attack, ale zapłaci im grubą sume(większą niż 100 tysięcy złotych).

 42. Z tego co sobie przypominam to rzeczywiście tak mówił, ale jakis czas później w wywiadzie dla boxingnews cafe Kawul wypowiadał się mniej wiecej tak, że owszem moze zawalczyć na MMA-Attack ale jak pokryje koszta kary jaka jest w kontrakcie zapisana bo KSW chce miec Thompsona w Polsce na wyłączność.

 43. Prawnicy w kraju DVD są sprawniejsi… w Polsce sądy działają długo… Wszystko się może zdarzyć…

 44. Mało prawdopodobny mi sie wydaje taki scenariusz. A jezeli jest zapis w kontrakcie o wyłączności to żeby to był adwokat diabła to i tak nic nie zdziała. Thompson nie jest niewiadomo kim zeby sie narazać na ewentualne koszta.

 45. Jako freakshow Najman-Burneika to by byla dobra walka. Sporo ludzi by przyciagnela.

 46. A z kim ewentualnie miałby walczyć Nastula?

  Yusuke Kawaguchi ostatnio przegrywa co się da.

   

 47. Marcin

  Widocznie słabo przyglądałeś się jego ostatniej walce, obrona z parteru jest lepsza niż w walkach wstecz ;).

  Ja nie sugeruje, że „konfrontacja” z puhakką jest dobrą opcją, wręcz przeciwnie. Uważam, że nikt nie chcę oglądać kolejnej przegranej Polaka, fin jest po prostu lepszy. ; Co nie wyklucza, że :

  Należy mu się występ na MMAA 2

 48. Nie rozumiem jednego… Z jednej strony wszyscy mamy nadzieję, że mma w Polskaja zaistnieje w koncu jako ambitny sport, wymagający poświecen – nie jako cokwartalny cyrk, a z drugiej sikacie za naziolem Puhakką. Dobrze wiecie, że przeciętny widz Polsatu (co za tym idzie oglądający KSW) postrzega MMA jako Pudzianowskiego i Najmana. Naprawde chcecie, żeby ludzie ktorzy g.wno wiedza o naszym sporcie dorzucili jeszcze do tej „doborowej” dwójki NAZIOLA Puhakkę?

  Swoją drogą Cholewka robi dobrą robotę. Ewidentnie idzie w kierunku modelu gali ala’ „UFC” – czyli przede wszystkim wartość sportowa, show na drugim miejscu. Mart i Maciek mają dobra konkurencję, chcąc nie chcąc jadą na jednym wózku z mmattack. Taka konkurencja moze wyjsc tylko na dobre naszej scenie mma. Tfu naszej… moze byc sztandarem europejskiego mma.

 49. Ja che zobaczyć:

  Tomasz Jeruszka

  Marek Chwalibogowski

  Mariusz Radziszewski

  Paweł Ostasz

  Jacek Buczko – Jacek jest w formie i jest w wadze 77kg

 50. Burneika ok, ale odpuście tego cielaka Najmana… Ani nie bedzie z tego show, ani dobrej walki brawlerskiej, tylko znów wielkie pośmiewisko z tego stuczonego pajaca. To już lepiej niech Krzysztofa Oliwa zakontraktują, naprawde żal pieniędzy na taką mende jak Najman wydawać; )

  Akoda: żadne z tych nazwisk nie jest dużo warte sportowo ani na tyle znane w PL żeby przyciągneło widzów.
  OVEREEM > FEDOR
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1541569295532.2073912.1123924198

 51. Do Katowic mam bliziutko, do kwietnia sporo czasu, więc jeśli karta będzie fajna, to na bank się wybieram.

 52. super info do spodka z jakies 20 km Smile na ksw musilem zapierdalac do gdanska 540 Laughing tylko czekac na ciekawe walki 

 53. @escobar: poszla gdzies fama o nastuli w MMAttack, a pozniej sam Kawulski na entenie radia www podczas rozmowy z razorem stwierdzil, ze „co do Nastuli to wierze. Slyszalem, ze ze soba rozmawiali, slyszalem ze sie dogadali”
  @glf: a ktory z ostatnich przeciwnikow Nastuli nie przegrywa tego co sie da? Chyba tylko Wronski 😀

 54. @glf: a ktory z ostatnich przeciwnikow Nastuli nie przegrywa tego co sie da? Chyba tylko Wronski :D

  Dlatego uważam go za odpowiedniego przeciwnika dla Nastuli.

 55. Z Chorzowa mam bardzo blisko 🙂 obecność obowiązkowa. Coś czuje że P. Cholewa pozytywnie nas zaskoczy i będzie mega gala z mega nazwiskami jak na polskie warunki oczywiście 🙂

 56. No ja też z Chorzowa, ale gdzie indziej w pracy ;p lecz można pomyśleć 🙂

 57. atakując spodek coś czuję,że będzie gruby freak fight – ciekawe czy HardkorowyKoksu to tylko plotki czy naprawdę wystąpi, bo on jest w stanie wypełnić hale

 58. To jaka będzie jakość walk zależy od fanów i to jaka będzie ich frekfencja dobrzy zawodnicy tez kosztują tak więc w kupie siła i na spodek marsz.!

 59. Redaktore Kokos by rzekł, że gala klapą będzie i zylion złotych pan Cholewa straci.

 60. „Bedą musieli się bardzo postarać, po pierwsze – żeby przebić Le Bannera..”-no proszę ….a kim jest ten banner w świecie mma…? 40 letnim byłym dobrym kickboxer ememerytem …

 61. super wiadomośc tylko mam nadzieję że pan Cholewa czyta nasze posty wie że Bieleninikowi mówimy "NIE" 🙂

 62. @Pawel Szy:

  1. Yusuke Kawaguchi – bo juz walczyl w Polsce

  2. Ikuhisa Minowa – bo nietrudno byloby rozpromowac tak swietnego zawodnika urywkami jego walk. Ale patrzac na to w jakich rywali Pawel ostatnio mierzy watpie w taka walke. A poza tym w styczniu Minowa schodzi do – chyba – sredniej na walke z Grovem

  3. Lungu lub Choi – warunki fizyczne sa w tym sporcie dobra karta przetargowa. Mysle, ze nawet szary Kowalski chcialby zobaczyc walka znanego w koncu Nastuli z ktoryms z olbrzymow.

  4. Kevin Randelman – przed ostatnia walka Nastuli na stronie organizatora widnialo jego nazwisko i bardzo spodobala mi sie taka mozliwosc. Co prawda Randelman przeszedl chyba na emeryture, ale te u zawodnikow mma bywaja krotkie

  A tak apropos: jesli ktos z ProFight interesuje sie gala MMAttack, to chyba rzeczywiscie jest na rzeczy z ta fuzja…

 63. Napewno w niedługim czasie poznamy szersze dane dotyczące tej gali, ciekawe czy dadzą te 3 rundy po 5 minut osobiście chciałbym zobaczyć tutaj Kita vs Grabowski

 64. Jak się sprawdzi chociaż jedna walka z mojej rozpiski to jadę na bank 🙂

 65. Yeah super wiadomość. Czekałem na ksw w Kato ale pewnie jeszcze bym dłuuugo poczekał. Na MMAtack jade na 100% 🙂

 66. Ja xD i najbardziej bym go widział z Najmanem na zakończenie kariery ;p

 67. @pietrrokov: Ty! Sapp to taki w tym momencie taki miedzynarodowy Najman. Nie chce kolejnej walki Nastuli trwajacej 30 sek po poddaniu sie przeciwnika na skutek upadku na mate octagonu

 68. tylko nie Kałaguczi, wolałbym któregoś z pogromców Pudziana. Już widzę te tytuły na portalach: 'polski mistrz olimpijski pokonuje pogromcę Pudziana'.

  Nie wiem, jak wygląda kontrakt Sylvi z Pro Elite, Thompson pewnie ma jakąś klauzulę, ale być może mógłby się wymigać wydarzeniami z ostatniego KSW. Taka walka by się na bank sprzedała.

 69. Dlatego uważam że Najman vs Sapp to by był strzał w dziesiątkę 

 70. @ZbygnieW: K&L powiedzieli, ze Najman u nich nie zawalczy, ale kontraktu nie rozwiazali. Wiec Marcin nie zawalczylby w formule mma, a chyba nic polskiemu mma nie dalaby walka Najman-Saap w formule k1?

 71. NAwet jeśli nie rozwiązali kontraktu, to jest możliwe, że już wygasł.

 72. @bax: wierzysz w to co piszesz? Czy Najman kombinowalby z walka w formule k1, gdyba 2 ms pozniej kontrakt mu wygasal? Widze, ze na niektorzy tu na sile chca zobaczyc freakow, chocby wszystkie fakty wskazywaly przeciwko. C'mon to nie sportfan 

 73. @Massiomo
  W kwietniu minie ok. półroku od pierwszej gali MMA Attack, więc może wygasnąć.

 74. @sebbeks: moze. Ale nie wydaje mi sie. Chodzi o to, ze wszystko jest takie naciagane tylko po to zeby zobaczyc dwoch nieudolnych fighterow jakimi sa  ci dwaj. Taka walka mialaby sens chyba tylko w pro-wreslingu: mogliby sie umowic, ktory ma pierwszy odklepac 

 75. Najmana to bym wyjebał już w pizdu. Jak mu nie jest wstyd, wychodzić jeszcze do oktagonu/ringu.

 76. nie spodziewałem się, że na mmarocks zobaczę tyle postów optujących za walką nasrajmana….
  jako freakfight bardzo chętnie zobaczyłbym bajcepsy i stejki w akcji (tym bardziej, że kosmivcznie podbiłby oglądalność i ma umowę z TVN…) ale nie z kimś komu szachy osłabiły nogi… 😛

 77.  

   

  @ZbygnieW: K&L powiedzieli, ze Najman u nich nie zawalczy, ale kontraktu nie rozwiazali. Wiec Marcin nie zawalczylby w formule mma, a chyba nic polskiemu mma nie dalaby walka Najman-Saap w formule k1?

   

   

  No moim zdaniem by przyciągła dużą ilość fanów Saleta Najman 2 miała być oddzielnym wydażeniem w innej formule niż mma a mimo to przyciągła dużo wiecej kibiców niż by ich było gdyby do tej walki nie doszło ponad toK&L wytoczyli mu sparwe że promuje inne gale a miało to być przecierz "odziielnym wydarzeniem w formule k1" myśle że taka walka by przyciągła tak samo ludzi przed telewizory i dobrze bilety by sie sprzedały nawet myśle że ludzie  z zagranicy by to oglądali a to uważam by była walka w której Marcin by miał szanse na zwycięstwo. 

 78. Jacy ludzie z zagranicy? Zartujesz sobie? Chyba tylko Polacy mieszkajacy za granica 🙂

 79. Hardcorowy koksu vs Marcin Najman to może być prawda dziś pojawiło się kilka newsów na ten temat.
  Słyszałem że koksu przygotowuje się do walki mma a dla najmana to była by okazja się odbić na niedoświadczonym rozpoznawalnym koksie.Oglądalności ogromne…………pełny spodek……to może się udac jedna walka frik nie zaszkodzi,
  bedzie kasa wtedy organizacja będzie się rozwijać…….trzeba tą jedna walkę przeżyć prawdziwy fan i tak się zadowli innymi walkami a kto nie będzie chciał niech nie oglada……..
  ja słyszałem też o Nastuli że się dogadali..o naruszczce i drwalu który miał by się zmierzyć z Santiago…. no i ten frik koks vs Najman

 80. Walka wieczoru – marzenie – Mirko vs Fiodor 2

  wiem… wiem…..

  Koksu raczej z Najmanem nie miałby większych szans… i kondycyjnie daję mu 2 minuty. MAX 2 minuty.

  Kogo bym chciał zobaczyć… Z różnych powodów nie realne.. ale…

  Tim Silvia
  Sapp
  Saku
  Bonjasky
  Hoost

 81. Obawiam się, że po takiej walce bilans Najmana wzbogaci się o jedną przegraną.

 82. Mo właśnie że nie tylko Polacy z zagranicy o ile sie nie myle lubili i nadal lubią oglądać walki Sappa w szczególności w Japonii i chodzi mi tu głównie o jakąś promocję która by przyciągła przed telewizory również zagraniczniaków uważam że Sapp byłby najlepszym kandydatem do tego 

 83. też kiedyś myslałem o takiej walce jak Najman Sapp. ale ja wiem najman stoczył tylko jedna walke w k1 a sapp sporo no wiadomo obydwaj wszystko przegrywają….ale wiadomo że sapp odrazu rzucił by sie na najmana jak w prawie wszystkich swoich walkach….no ale najman też w swoich ostatni walkach rzuca sie odrazu na swojego przeciwnika….no to by było ciekawe ale chyba stawiał bym na sappa chyba warunkami fizycznymi by wygrał.
  A co powiecie na Najman Batterbean….

 84. Butterbeana to a już więcej nie chce ogladać bo ten człowiek to kaleka.
  Sappa najlepiej zestawić z Thompsonem albo Pudzianem (ale to już KSW).

 85. Jedyna opcja by mieć z Najmana pożytek to zestawić go z HK. Niestety, ten drugi w ogóle nie nadaje się do walki.

  Walka Najmana z Sappem, czy z jakimkolwiek innym zagranicznym freakiem byłaby finansowym fiaskiem.

  Bonjasky

  No Remy już walczył w Polsce i to z Ignashovem. Pamiętacie jeszcze to polsatowskie logo? 😉

  http://www.youtube.com/watch?v=CyTQ7qMhgTo

 86. były juz takie przymiarki żeby pudzian walczył z sappem ale ksw wolało thompsona
  w starciu thompson sapp stawiał bym chyba na thompsona chyba jest troche bardziej wytrzymały od sappa.
  A co do takiego starcia jak Najman Batterbean tak masz racje to juz jest kaleka ale mimo tego wciąż walczy,jest już znany polskim kibicom obydwaj są bokserami wiadomo batterbean był niepowtarzalnie lepszym bokserem od najmana ale teraz ma juz swoję lata jest duzo wolniejszy i ma gigantyczna nadwagę a najman jaest młody i szybszy i jakieś pojecie o boksie ma bo kilka walk wygrał….w mma mogli by sie wziąść.:D

 87. Hadkorowy k..moim zdaniem miał by szanse ale muisiał by się rzucić na El ….Koksiu mówił w tych swoich filmikach że będzie przygotowywał się do walki MMA.Wolał bym jak już to żeby Koksiu wygrał i jakąś doprowadzić do starcia z Pudzianem to w tedy chyba UFC nie miało by tekiej oglądalności przez długie lata no i na stadinonie galę by można by zrobić

 88. Czy was porobiło z tym najmanem do reszty? Czemu wy go ciągle oglądać? Ja nie chce zeby ten gosc mial nic wspólnego z MMA bo ten gość jest pośmiewiskiem całego kraju. Żadna walka z jego udziałem się już nie sprzeda. Poza tym jedyną walką w jego życiu powinna być juz tylko walka z cieniem.

 89. Żywica-Azhiev
  Górski-Waligóra
  Chlewicki-Sobotta(ktoś bardzo fajnie zaproponował)
  Jotko-Strus
  Drwal-Vasilevsky, Santiago też może być ale większe ryzyko porażki
  Naruszczka-Grzebyk
  Kita-Emelianeno(obojętnie który ale lepiej Sasza)
  Nastula-Sylvia

 90. Bo taka jest prawda że jeżeli chodzi o mma czy boks czy nawet szachy to walki najmana zawsze przyciągają ludzi i raczej nie zmienią tego żadne komentarze emocje też sie liczą! na KSW14 najman saleta była najbardziej wyczekiwaną walką a powinna być walka Błachowicza z Taberą.  Ludzie też patrzą na tego typu walki i są one jak najbardziej potrzebne w Polskim mma gdyby nie walka Pudzian-Najman przypuszczam że połowy forumowiczów nie interesowało by KSW czy MMAattack. Poza tym Najman nigdy nie chciał walczyć tylko został zmuszony tu macie dowód  LaughingROFL

  http://www.youtube.com/watch?v=RuP7ilO8Bjk

 91. A właśnie – jako rywal dla Nastka wchodzi w grę jeszcze Alex, ale to mocno wątpliwa postać… z chęcią bym zobaczył wielki rewanż i myślę, że tym razem to pan Paweł by wygrał.

  Odnośnie Najmana to mam na niego wyjebane jaja, ale:

  1) na tle Najmana można by dokonać porównania HC Koksa i Pudzilli

  2) wciąż, nawet na tym forum, jest kupa ludzi, która chętnie zobaczy jak Estrogen dostaje wpierdziel. Sam chętnie to pooglądam dla śmiechu.

  Także jestem święcie przekonany, że jego ewentualna walka z Burneiką to by był hit.

  To, czy mamy ochotę oglądać Najmana czy nie i tak nie ma znaczenia, liczy się promocja mma, a od tego friki są niestety potrzebne i przydatne.

 92. Boze, ale brednie ja tu czytam, mam nadzieje ze nikt z MMAA sie tym nie bedzie sugerował… Host, Bojanowsky, Fiodor w pl, Sapp, Najman i Koksu… Ja pierdole, powazni kibice mma z Was widze

 93. Ale po co dawać grubą kase na jednego zawodnika jak można zrobić dobry fightcard.

 94. nie wiem, czy jakiejś organizacji opłaciła się współpraca z Fjodorem, może Pride

 95. Możemy tu psioczyć ale Najman i tak wystąpi na tej gali zobaczycie. Wliczam wszystkie kary i inne itd 😀 Za promocje też się płaci więc myślę, że Pana Cholewę stać na takie kroki 😛

  Taki luźny fightcard

  Marcin Najman vs Robert Burneika
  Paweł Nastula vs James Thompson, Alexandru Lungu, Bob Sapp
  Tomasz Drwal vs David Branch, Ryuta Sakurai, Mario Miranda
  Krzysztof Jotko vs Gary Padilla, Artur Kadłubek
  Maciej Górski vs Paolo Milano

  jeżeli by zaszła taka możliwość:
  Damian Grabowski vs Konstantin Gluhov, Jeff Monson
  Michał Kita vs Maro Perak

  Z taką rozpiską, w miarę myślę realną, chętnie bym się wybrał. Ostatnio zgarnąłem 5 biletów w konkursach 😀

 96. Ten NEWS z walką Burneika vs Najman jest bardziej prawdopodobny niż myślalem na początku. Na stronie konkurencyjnego portalu gdzie komentuje się za pośrednictwem FB ktoś bardzo skrytykował taki pomysł, a Pani sympatyczna dziennikarka, ta od tego długiego mikrofonu wzięła w obronę takie walki jak Najman vs Burneika i uargumentowała czemu są potrzebne więc jeśli pracownik MMAA zaczyna pośrednio i nieoficjalnie w tej sprawie się „wypowiadać” tzn., że coś jest na rzeczy…

  …nie uwierze dopóki inie zobacze ich w oktagonie ale dla Roberta hajs jaki może tam zarobić a nie oszukujmy się, 300K może dostać to dużo, dużo, dużo więcej niż jest w stanie zarobić na zawodach kulturystycznych biorąc pod uwagę zajmowane przez niego pozycje do tej pory i wiele więcej niż na suplach czy programie w TVN Turbo…

  Co Wy na taką walkę?

  Ja uważam, że jak Najman tego nie wygra to się zbłaźni doszczętnie…

 97. „Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę.

  Kogo zobaczymy w kwietniu, w klatce MMA ATTACK? Nieoficjalne „przecieki” już się pojawiły. Ale prawdziwe informacje już wkrótce na naszej stronie.”

  To mnie jeszcze bardziej utwierdza, że ten pojedynek dojdzie do skutku. Będzie albo tak, że Najman wygra (co nie jest takie bardzo nieprawdopodobne jak się wydaję :D) lub wygra Burneika i MMAA będzie miało swój magnes i swojego „Pudziana” u siebie na galach. Bo jeżeli Robert przegra już widzę te komentarze na Fb i wszedzie, jaką to nie jest c**** że Najman mu dał radę.

 98. Maciej Górski vs Cengiz Dana
  Borys Mańkowski vs Peter Sobotta
  Tomasz Drwal vs Gregory Babene
  Paweł Nastula vs Stav Econoumu
  Michał Kita vs Dion Staring
  Damian Grabowski vs Konstantin Gluhov

 99. No to z tym Hardkorowym Koksem to jest myśl nie jest tajemnicą że KSW i MMAattack walczą o zawodników chociarz K&L twierdą że im  zależy TYLKO na rozwoju mma w Polsce ale chyba nikt w no nie uwierzy Wink daltego i MMAattack potrzebuje czegoś takiego jak Pudzian kontra Najman i mieć swojego Pudziana w arsenale mi by pasowoało Świerczewski vs BurneikaLaughing

 100. Wypowiedź Pudziana
  ” W Polsce prawdopodobnie stoczę pierwszą walkę w tym roku. Stanie się to pod koniec kwietnia. W sumie w planach na ten rok są trzy, cztery pojedynki.” 


  K&L mówili o gali w maju, a tu Pudzian mówi o walce w kwietniu czyżby to, że MMAA jest w piątek nie było przypadkowe? Okaże się jeszcze, że 27 mamy MMAA a 28 galę KSW 😛

 101. Oby ten fakt, że gala będzie w piątek zadecydował rzeczywiście o puszczeniu choćby części walk na otwartym TVNie. Nie oglądam tego kanału, ale pewnie w piątek łatwiej byłoby zagospodarować czas niż w sobotę czy niedzielę, gdzie lecą tańce, śpiewańce, hulańce czy…wie co 🙂

 102. A ja bym zobaczył rewanż Pioskowika z Górskim, i wiem że nie tylko ja 😉

 103. Jak już zaczynamy koncert życzeń to ja w FC chętnie zobaczyłbym nazwiska: DRWAL, JAROSZ, PUHAKKA, GRABOWSKI.

 104. Nie sądze aby KSW dopusciło do występu Puhakki (chyba że nie są juz zwiazany kontraktem), a poza tym nie widzę dla niego przeciwnika w Polsce poza KSW (no może Polok). ponadto przeciętny Kowalski woli oglądać walki polak vs obcokrajowiec więc nie widze też mozliwości skonfrontowania go z zawodnikiem z za granicy  PEACE 🙂

 105. co wy z tym puhakka macie… mam nadzieje ze nie zobaczymy gorskiego heh…mozliwe ze pan wielki karateka sikonski dostanie swoj ,,zasluzony” rewanz a najmana z mila checia zobacze bo zawsze sa emocje podczas jego walk 😀 Powiem tez szczerze ze musi byc gruby fightcard skoro Pan Cholewa organizuje ta gale w spodku..

 106. dzięki za przypomnienie właśnie Jarosz wspominał, że miał walczyć na MMAA ale coś się tam poskładało, że jednak nie iii miał na KSW a o tym na razie cicho, więc może jak trenuje z Drwalem to go przekabacił, że dostanie szanse na MMAA 2, bardzo bym chciał żeby tam wystąpił. Na galę jadę w ciemno, na ostatnią jechałem ponad 300km teraz mam tylko 160 więc nie przegapię w życiu. A słyszeliście te ploty, że Drwal niby ma walczyć z Santiago? :O JEŻELI by doszło do tego pojedynku jak oceniacie szanse Tomka?

 107. walka z Santiago wg mnie super pomysł na walkę wieczoru, możesz sprecyzowac gdzie słyszałeś te "ploty" 😀 bo nie ukrywam że bardzo ciekawa info

 108. Tomek nie ma czasu i nie potrzebuje slabych walk mysle ze jega aspiracje i osiagniecia zobowiazuja do mocnych rywali. I w MMA to nie ujma przegrac z dobrym zawodnikiem lecz nowe doświadczenie bo tego nigdy nie koniec. Co do walk to nie liczcie ze tv zainteresuje sie tylko przekrojowymi zawodnikami MMA tu musi być połączenie z show biznesem czyli celetami i to jest dobre połączenie dla wszystkich .

 109. DRWAL vs SAKURAI
  CHLEWICKI vs SOBOTTA
  JAROSZ vs VALTONEN
  PUHAKKA vs GÓRSKI (chociaż mam wątpliwości czy zasługuje)
  NASTULA vs THOMPSON
  KITA vs GLUHOV
  HARDKOROWY KOKSU vs ANDRZEJ WROŃSKI
  tego bym sobie życzył. Szczególnie 1 starcie, gdzie na tle SAKURAIA zobaczylibyśmy jak się ma DRWAL do MAMEDA.

 110. hah to wymysliles,wronski z hardkorowym koksem…bez sensu 😀 najman zrobi wieksza furore

 111. Freakfight: Lungu vs Butterberan – bardzo efektownie i arcyciekawie, ale jednoczesnie z klasa i na pewnym poziomie sportowym.

 112. Oglądałem właśnie wywiad z Krzysztofem Jotko i mówił, że wyraziło nim zainteresowanie zarówno KSW jak i MMAA i on bardziej skłania się ku tej 2giej organizacji, mówi, że jest prawie podpisany na 100% i wystąpi na gali w kwietniu, zobaczymy jak mu pójdzie jego kolejna walka za nieco ponad 2 tyg miejmy nadzieję, że rośnie nam kolejna gwiazda i wyjdzie z tej walki z rekordem 9-0, czas by w końcu zmierzył się z kimś z poza naszego podwórka, od razu posypią się głosy „a z kim on takim wygrał?” hola panowie każdy od czegoś musi zacząć i sądzę osobiście, że ta szansa mu się należy mimo, że ktoś powie, że jego rekord jest „napompowany”

 113. na pewno wybierze MMAA, bo oni przebijaja KSW jesli chodzi o kase. Pudziana nie kupili, bo ma zapis, ze po KSW jakis czas nie moze walczyc w Polsce dla innych org.

 114. Sądzę, że pod względem marketingowym Mariusz nie byłby jeszcze gotowy przejść do MMAA może zaproponowaliby mu większe pieniądze, może by przepłacili nie wiadomo ale KSW ma „pozycję” i jest to stabilny punkt obecnie, który gwarantuje mu po prostu tą pewność, że cała jego osoba „pójdzie do mas i w świat” mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi 😛 Nie mówię, że MMAA nie była by w stanie go na tyle promować, może wręcz przeciwnie ale to jeszcze nie to co mu daje pewny grunt pod nogami.

 115. Pudzian by ich kopnal w dupe, gdyby tylko 1 zl dostal wiecej od MMAA. w Polsce jest skazany na KSW. chodzi tylko o zapis, ze jakis czas ma zakaz na walki dla innych w PL.

  MMAA 2 to dla mnie az nie realna glupota. normalnie akt samobojczy. przeciez ten Spodek bedzie swiecil pustkami, wiekszosc sobie obejzy na necie za free. za Najmana placic… nie tym razem. poziom sportowy, kibice w iwekszosci i tak wybiara KSW 19. jesli juz maja placic za bilet. stawiam, ze widzow bedzie 3000, z czego oczywiscie w tych najtanszym miejscach. gale lyknie TVN Turbo znowu. klatke swoja beda miec… smiechu warte. ta z 1 mogla byc ponownie, nie wiadomo co wytworza.

 116. Kokoss

  To według Ciebie jaki jest przepis na sukces? Co miałaby zrobić MMAA, żeby nie być obiektem takiej krytyki? Nic nie robić?

 117. zaczyna się od nowa, to ze zmienisz nick, mysli ze uchroni cie od kolejnego bana? 2 tygodnei wakacji ci nie starczylo?

 118. W którymś wywiadzie było mówione, że Pudzian podpisuje umowę na każdą walkę z osobna. Myślisz, że dałby sobie wkręcić ten punkt z wyłącznością na jakiś okres? Jeżeli tak to czy przy każdej umowie jest to odnawiane?
  Weź też Kokoss pod uwagę, że nie każdego stać też na podróż przez całą Polskę na galę np KSW. Ja np mieszkam w małopolsce najdalej zapuściłem się właśnie na MMAA do Warszawy, teraz jest na śląsku więc jeszcze bliżej, więc na pewno się wybiorę, śląsk jest dość dużą aglomeracją i myślę, że przyciągnie troszkę więcej ludzi niż napisałeś aczkolwiek też jestem zdania, że kompletu nie będzie.
  Poza tymi wszystkimi twoimi argumentami, wychodzi na to, że poprzez rzeczonego Najmana ujmujesz wartości sportowej całemu wydarzeniu, bo chyba nie powiesz, że walki na 1 edycji były porażką? (nie mówimy o main evencie). Co do klatki, fajnie się przez nią oglądało, była niezła, tylko to, że negujesz ich pomysł na stworzenie nowej jest dla mnie nie całkiem zrozumiałe, przecież nie idą na oszczędność bo na pewno zaprojektowanie klatki nie jest tańsze niż jej wypożyczenie, skąd tyle jadu wgl do tej organizacji? chyba wszyscy się nad tym zastanawiają. Czemu Cię boli, że Pan Cholewa pompuje tyle kasy w to przedsięwzięcie? Nie Twoja więc mu nie licz, liczy się to, że na naszym podwórku MMA coś się dzieje, choćby nawet po tej gali miała organizacja upaść, dla Ciebie jako kibica powinno mieć to znaczenie.

 119. Yagiel, spokojnie. Zobacz, póki co jego wypocinami zainteresowali się tylko B00YAK i – o dziwo – Przemys_law. Wkrótce i oni dojdą do wniosku, że tego gościa powinno się olewać.

 120. Moje typy to :
  Drwal vs Sakurai lub Santiago – zobaczymy jak tomek wypadnie na tle przeciwników Mameda.
  Nastual vs Silva lub Thomson – bardzo realne po ostatnich wydarzeniach na KSW o ile Thomsonowi skończył sie kontrakt.
  Grabowski vs Shamil Abdurahimov i wysokio w rangingach europejskich w dodatku rosjanin.
  Napewno nie chciał bym poraz kolejny zobaczyć górskiego oraz myśle ze na rewanż Sobotta Mańkowski troche za wcześnie.

   

  A co do kokoss'a to znowu zaczyna swoje filozofie? Było trochę spokoju a u znowu on.

 121. GLF wybacz, że chciałem tylko się czegoś dowiedzieć. Chciałbym też poznać Twoje zdanie na temat poczynań tej organizacji. Wiem kto to jest Kokoss i nie musisz mi tego tłumaczyć. I wypraszam sobie „tylko B00YAK” nie ujmuj mi dlatego,że Ty masz 3,500 postów

 122. Ale "tylko" miało tu znacznie "jedynie" lub "ino", a nie "tylko" w sensie "pionek" 

   

  Przemo – zdrówka życzę
  Ulubieni: Jon Jones, Nick Diaz, Mir, Aldo, Werdum

 123. GLF

  Ja chcę poznać tajemnicę organizowania gal zakończonych pełnym sukcesem. 🙂 Skoro X tak dzielnie krytykuje, to może przy okazji napisze, co MMAA miałaby zrobić….

  PS Jestem po ciężkiej chorobie także mogę pisać chaotycznie i średnio z sensem….

 124. B00YAK

  wyloguj się, przemyśl swojego posta i zaloguj się powtórnie jak zrozumiesz, że był nie na miejscu

  niczym GLF Ci nie ubliżył, a Kokos to trol i nie warto z nim dyskutować, bo jest spekulantem i nie ma dowodów potwierdzających swoje wywody

  95% użytkowników nie przywiązuje wagi do licznika postów, w tym również GLF

 125. Wybaczcie ochłonąłem 😀 GLF zwracam honor, po prostu poniosły mnie emocje, to był wpływ chwili 😛

 126. W takim razie jakie jest wasze zdanie na temat Krzysztofa Jotko, z kim na początek z zagranicy można by go zestawić?

 127. KSW ma takie umowy, jest pewien okres, w ktorym zabraniony jest start w inych organizacjach w PL. dlatego np. DVD moze sobie pomarzyc o starcie na MMMA teraz, a taki Lloret odczekal juz swoje.

  co do MMAA wkurzaja mnie, bo robiac gale specjalnie w tym samym czasie co 19. psuja rynek. to dzilanie nie przemyslane, w tym momencie tylko chca szkodzic KSW, a nie mysla realnie o swoim rozwoju. o zarobku to juz nie wspomne. sa naprawde zalosni. i znowu bedzie klapa, i wielkie zdziwienie…

  Najman juz sie skonczyl. ten czlowiek juz stracil moc medialna. juz w rewanzu z Saleta to bylo widac, ze ludzi stracili nim znaczaco zainteresowanie. po tej akcji z kontuzja, juz jest dnem. nikt juz nie zaplaci za takie cos. teraz to im wiecej zaszkodzi, niz pomoze. o tej walce z Koksu bedzie jeszcze mniej w mediach niz o 2 walce z Saleta. 

  KSW tez ma swoje za uszami. te ustawki (oczywiscie sa tacy co wierza w teorie o pomylce kart…), ale wspolczuje im takiej konkurencji.

 128. Moim zdaniem to zalezy od rozpiski ile osob przyjdzie na gale… moze tez bedzie jakis freak show co tez przyciagnie czesc ludzi zobaczymy.Widac ze pan Cholewa jest odwazny na 2 gale wybiera spodek jedna z wiekszych hal w kraju.Wydaje mnie sie ze MMAA bedze lecialo w TVn turbo dopiero moze tak jak im o wypali za 4-5 gal moze dadza na TVn otwarty chociarz sam w to watpie.

 129. Przemys_law, owy pan X tylko i wyłącznie krytykuje powtarzając w kółko to samo. Nic więcej do zaproponowania nie ma, dlatego należy go olewać.

  B00YAK, tylko odnosiło się do liczby osób zainteresowanych dyskusją z tym nienawistnikiem pana Cholewy i jego organizacji.

  Moje zdanie na temat poczynań tej organizacji… hmm, nie mogę powiedzieć by było szczególnie pozytywne, ale doceniam to, że pompują kasę w MMA. Nie widzę powodów do wylewania żółci, jak pan X, bo przepłacają zawodników.

 130. MMAA powinno odwolac ta gale, i zrobic ja w mniejszej arenie. do 4000 miejsc. zerwac umowe z Najmanem. zostawic Koksu, ale zestwic go z kims innym. klatke znowu wyporzyczyc, skromna oprawa. powinni byc bardziej kreatywni, przy ustaleniu rozpisek, teraz patrza tylko na tych co walczyli w KSW.

 131. ustalic z KSW terminy swoich gal. rowniez powinni rozmawiac z nimi o rozpiskach, zeby nie walczyli o tych samych zawodnikow z zagranicy. teraz sa wstanie wojny. pan Cholewa musi zaczac myslec, a nie jak teraz, dziala kompletnie bez logiki.

 132. Nie bardzo rozumiem dlaczego KSW i MMA Attack miałyby coś ustalać. UFC i Bellator nie ustalają terminów gal czy zawodników, których podpisują. Mamy wolny rynek, na którym albo jest miejsce dla dwóch polskich organizacji albo jedna pójdzie z torbami.

 133. ta wojna nikomu na dobre nie wyjdzie. Polska to nie USA, polacy finansowo nie stoja dobrze. jakby rozproszyli te gale bardziej w czasie, rowniez miejsca mogli by ustalac. wowczas mozemy mowic o jakies pracy rzecz MMA w Polsce. o jakiejs normalnej konkurencji i racjonalnym mysleniu. oczywiecie liderem widze KSW, a MMAA jako dodatek. ale dodatek, ktory nie szkodzi, nie wchodzi w parade, i nie traci kupe kasy na kazdej gali. polityka MMAA szkodzi rynkowi. zawodnicy dostaje wiecej niz sa wstanie dac MMAA. termin na styk z KSW to kopletna glupota. szkodza sobie i KSW…

 134. @Kokoss

  Ja nie rozumiem twojego toku myślenia. Ale przeczytałem twój post i oto moje wnioski:

  KSW ma robić MMA, a MMAA ma nie przeszkadzać i robić MMA, ale tak, żeby było finansowo na „+”. Bo jeśli wychodzą na „-„, to nie powinni w ogóle robić gal. Zarobki zawodników mają być takie, żeby MMAA było na „+”, bo teraz są za duże. Do tego polityka MMAA powoduje, że MMA w Polsce cierpi, bo Polacy są biedni i należy rozkładać harmonogram gal.

  Moje refleksje na temat twojego posta są takie::

  A ch-j ci do tego ile MMAA płaci zawodnikom, kiedy i gdzie robią gale i czy mają z tego jakieś zyski. To prywatna sprawa właściciela MMAA. Nie za twoje pieniądze robi gale MMA, więc od-ierdol się od niego.

  Tyle mojego zdania.

 135. KSW odwazy sie, bo nie ma innego wyjscia przed euro. zrobia pewnie tydzien po, albo tydzien przed MMMA 2.

 136. Przeciż Venom mu pozwolił założyć konto ponownie pod innym nickiem, więc o co Wam biega? 

   

  Ps. Fakt wspomniał też cos o modlitwie….tzn. żeby koks się modlił o to by Venom nie rozpoznał,że to on. Więc widać ,że jak narazie modlitwa działa Smile

 137. Nie jest to wiarygodne źródło. więc narazie wbijam w ten temat. najgorsze jest to, że mam ochotę ten pojedynek zobaczyć… faktycznie ten TVN robi pranie mózgu 😀

 138. Marcin Dubieniecki vs Marcin Najman? – „To raczej nieprawdopodobne.” – mówi szef MMA ATTACK, po obejrzeniu informacji na popularnym portalu.

  Jak podaje (16 stycznia 2012) portal politykier.pl pan Marcin Dubieniecki będzie walczył w klatce, a zamieszczone zdjęcie sugeruje, że jego przeciwnikiem będzie Marcin Najman.

  – „Jako organizacja promująca walki w formule MMA, które według naszych przepisów odbywają się właśnie w klatce – informujemy kibiców, że na dziś nie prowadziliśmy żadnych rozmów z panem Marcinem Dubienieckim.”

  Miejsce i data kolejnej MMA ATTACK są już oczywiście znane, 27 kwietnia, katowicki Spodek.

  Kogo zobaczymy w kwietniu, w klatce MMA ATTACK? Nieoficjalne „przecieki” już – jak widać – się pojawiły. Ale prawdziwe informacje już wkrótce na naszej stronie.

 139. W ogóle nie rozumiem czemu nawet się odnoszą do tego artykułu, pierwsza myśl kim ***** ten gościu jest?! Zaprezentował się adwokat bijąc reportera, brawo, naprawdę pogratulować! Jeżeli będziemy brać każdego do mma kto gdzieś się na ulicy pobił to dokąd to zmierza i jaką opinie dalej mma będzie miało (czyt. Dubieniecki, Świerczewski) są gdzieś granice gdzie kończy się mma a bal celebrytów. Może spadną gromy na mnie ale taki pojedynek Najman vs Burneika (może troszkę cyrk na pokaz) ale jednak jakimiś sportami się zajmują.

 140. W ogóle nie rozumiem czemu nawet się odnoszą do tego artykułu (…)

  Jakiś tam rozgłos? Ogólnie podejrzewam, że to materiał "sponsorowany".

 141. Niedługo napiszą że duch Michaela Jacksona będzie walczył z Najmanem

 142. ja myśle, że po za Kitą pojawi się wiecej zawodników ze sląska Buczer ma 77 a Góral 71 mogli by się w połowie spotkać bo obaj to byli mistrzoiwie KSW

 143. To już jajca jakieś z tym artykułem, nie w tą stronę to zmierza. Tylko czekać aż  w ME wystąpią bracia Mroczkowie, to dopiero była by oglądalność.

  a tak w ogóle to co to za koleś? Ja tam czekam na walkę z Ibiszem.

 144. Na walke z Dubienickim Najman napewno się nie zgodzi będzie gadał tak jak przed walką ze Świerczewskim ale z hardkorowym koksem to kto wie, jedno jest pewne jak Najman dostanie odpowiednią ilość gotówki to napewno się zgodzi szłyszałem że na KSW 14 dostał 50tys  jestem ciekawy ile z mmaattack wyciągnoł, a napewno potrzebuje teraz kasy musi opłacic prawników za promowanie innych gal nie rozumiem ogólnie czemu K&L wytoczyli mu proces skoro niby im zalerzy na rozwoju mma w Polsce Laughing

 145. Ten koleś to adwokat,  mąż Marty Kaczyńskiej , córki Lecha Kaczyńskiego.

 146. ja myśle, że po za Kitą pojawi się wiecej zawodników ze sląska Buczer ma 77 a Góral 71 mogli by się w połowie spotkać bo obaj to byli mistrzowie KSW

   

  sorry dwa razy się wkleiło

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.