Informacje prasowe organizatora:

Tym razem organizacja Ring Xf zaprasza wszystkich fighterów na Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA federacji Ring X. To nie pierwsze zawody jakie organizuje ta federacja:

-w tamtym roku zorganizowaliśmy spore zawody, w których uczestniczyło 200 zawodników ,prócz rushguarda za startowe ,można było otrzymać naprawdę dobre nagrody, dzięki licznym sponsorom. W tym roku postanowiliśmy na stałe wprowadzić zawody RING XF w kalendarz imprez MMA.

Zawody odbędą się 22-go października na hali w Łasku. Jednak to nie wszystko co zaserwuje nam tego dnia RING XF ,otóż uwaga !!!

WSZYSTKIE FINAŁY GRUP ZAAWANOSWANYCH ODBĘDĄ SIĘ NA GALI RING XF, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ 22-GO PAŹDZIERNIKA W ŁASKU, JEDNAK NA INNEJ HALI.

-To nowość jaką proponujemy wszystkim, tego samego dnia czekają nas dwa osobne wydarzenia, każdy w ten sposób ma szanse walki na gali, poczuć jak to jest wychodzić Do walki jak zawodowiec gdzie kibicuje mu kilkaset osób. Poczuć tą adrenalinę, zmierzyć się ze stresem.

Więcej informacji wkrótce ale już możemy zapowiedzieć że tak jak poprzednim razem i tym wszyscy uczestnicy zawodów mogą liczyć na sporo nagród od sponsorów oraz upominek za startowe. Obydwa wydarzenia odbędą się pod patronatem burmistrza Łasku pana Gabriela Szkudlarka.

Pozdrawiam

Asia Rogowska

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.