Pomysł walki z Popkiem pojawił się zaledwie kilka dni temu, ale trener Mirosław Okniński chyba wziął go sobie do serca, bowiem rozpoczął już przygotowania pod gwiazdora młodzieży.

68 KOMENTARZE

 1. Czekajcie, jestem w robocie do 15:30, jak wyjdę to nagram filmik z przygotowań do walki z Karolem Bedorfem.

 2. Kto by pomyślał, że można stworzyć takie zestawienie, w którym zdecydowana większość forumowiczów będzie w #teamMiras :joe:

 3. Czekajcie, jestem w robocie do 15:30, jak wyjdę to nagram filmik z przygotowań do walki z Karolem Bedorfem.

  Ja przygotowuję się do walki z Jonesem. Jak chcesz podszkolić technikę to zapraszam na sparing za garażami:lol:

 4. Ja przygotowuję się do walki z Jonesem. Jak chcesz podszkolić technikę to zapraszam na sparing za garażami:lol:

  Albo nagrasz wideo jak się przygotowujesz albo ściemniasz proste :werdum:

 5. Morderczy lewy sierp, lewy prosty niczym Kliczko, takiej pracy na nogach nie powstydziłby się Floyd. Parter wiadomo jaki ma Miras, jeden z pierwszych czarnych pasków BJJ w kraju. Do tego twarda niczym szczęka Hunta psychika. Gra do jednej bramki. #WarMiro

 6. Albo nagrasz wideo jak się przygotowujesz albo ściemniasz proste :werdum:

  Ok to poproszę ziomka żeby nagrał moją walkę z cieniem w ciemnej piwicy. Wystarczy?:kaczy:

 7. Koniecznie zrobcie sonde zawierajaca pytanie, czy jesli wystep Popka na KSW jest naprawde nieunikniony, to czy Miroslaw Okninski nie jest dla niego wymarzonym rywalem ? Mirek najpierw go sklepie a potem, jako trener, przygotuje do kolejnej walki :lol:.

 8. KSW działa szybko, dopiero co martwiłem się, że ich największe gwiazdy przygasają a oni jak widać już mają wstępnie przyklepanych nowych młodych i zdolnych. I całe szczęście, będzie miał kto main event na Narodowym pociągnąć.

 9. bida straszna. życzę powodzenia KSW jak chcą teraz ten swój biznesik budować na gębie Popka i Mirosława. sky is the limit;-)

 10. Sory że spamuję, ale ja jednak się przygotowuję na Arlovskiego jak coś, wideo później jak kumpel wróci z pracy.

 11. Mirek  miał walczyć z pudzianem, koksem a teraz popkiem.

  Wiadomo że nic z tego nie będzie ale jak zwykle sympatyczna autopromocja

 12. Miras zawsze da pocieche. Dla mnie szanse na to starcie sa minimalne, bliskie zeru. Popek musi mieć bardzo medialnego rywala. W wadze ciezkiej z KSW jest dwu rywali ktorzy spełniają te warunki – Pudzian i Różal. Cos mi podpowiada, że bedzie to pudzilla.

 13. Miras zawsze da pocieche. Dla mnie szanse na to starcie sa minimalne, bliskie zeru. Popek musi mieć bardzo medialnego rywala. W wadze ciezkiej z KSW jest dwu rywali ktorzy spełniają te warunki – Pudzian i Różal. Cos mi podpowiada, że bedzie to pudzilla.

  Mi sie właśnie wydaje że Popek sam tak nakręci fejm że przeciwnik nie musi byc znany poza środowiskiem MMA Pomysł na walkę z trenerem ok wg mnie 😉

 14. Jaki Pudzian , jaki Różal

  Przecież ten popek od 10 lat tylko bierze narkotyki, nawet ozdoba by go zajechał.

  Jedyny przeciwnik na jego poziomie to Bonus

 15. Jakos nie widze nawet najmniejszej szansy na realizacje tej walki. Mirek to nie jest ten kaliber popularnosci i zdecydowanie nie ten poziom sportowy by dostal Popka

 16. Jakos nie widze nawet najmniejszej szansy na realizacje tej walki. Mirek to nie jest ten kaliber popularnosci i zdecydowanie nie ten poziom sportowy by dostal Popka

  Nie ten poziom sportowy w sensie że lepszy jest popek czy mirek?

 17. Nie ten poziom sportowy w sensie że lepszy jest popek czy mirek?

  Coz kto moze byc lepszy, jeden z pierwszych czarnych pasow bjj w pl. Wieloletni trener czolowych zawodnikow i jeden z zalozycieli MMA w Polsce czy przecpany gosc?

 18. Mi sie właśnie wydaje że Popek sam tak nakręci fejm że przeciwnik nie musi byc znany poza środowiskiem MMA Pomysł na walkę z trenerem ok wg mnie 😉

  Popus ma gimbarmie za soba, ale serio nie sadze ze Miras bedzie przeciwnikiem. Juz mial walczyć z pudzilla, Burneika i jak wiemy nici z tego.

 19. No tylko dopytuję do jedni zestawiają go z Różalem lub Pudzianem.

  Mirek wcale nie jest taki stary, jest w ciągłym treningu, bo zawsze się kula z podopiecznymi , ma jaką tam lekką nadwagę ale podałby by ćpuna w 30 sekund.

 20. Mirek "Inbator" Okniński.

  Kto by pomyślał, że można stworzyć takie zestawienie, w którym zdecydowana większość forumowiczów będzie w #teamMiras

  Eee, ja tam byłbym za Mirkiem z kimkolwiek by nie walczył. Chyba, że rzuciłby się na mojego ojca (też Mirka), wtedy miałbym rozterkę.

 21. Po co to Mirkowi? Przecież raz trochę zarobi, ale z nasterydowanym Popkiem może też przegrać, czym sobie cholernie zaszkodzi na wizerunku.

 22. Po co Mirkowi darmowa promocja? i tak do tej walki nie dojdzie a może promować swoje PLMMA na Torwarze za darmo w mediach branżowych , brukowych i januszowych

 23. Sory że spamuję, ale ja jednak się przygotowuję na Arlovskiego jak coś, wideo później jak kumpel wróci z pracy.

  Dementuje. Nic nie wiem o walce z Presem.

 24. Jak jest keszke w meszke to się bić będą, ale czuje że jeden z Panów będzie miał na pewno pi*dę nad głową.

 25. Kto by tam wierzyl KSW :lol:. War Mirek !

  Za chwilę oświadczenie Mirka: mieliśmy gentelmen agreement, że ja miałem powiedzieć, że Mamed wygrał, a oni mieli mi dać walkę z Popkiem :bleed:

 26. Po prostu nie wierzę, napiszcie mi, że oni wszyscy robią sobie jaja i to jest ustawka. KSW, FEN i Miras biją się o…Popka.

  Your move Dana…

 27. Fajnie by było jakby sie nad popkiem poznecał 3 rundy. tu poddusil najmanowym duszeniem tu pare panczów troche na watrobe i przedewszystkim pare lowkingów w te ćpuński dupsko 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.