Już 11 września dojdzie do konfrontacji byłego strongmana Sławomira Rawińskiego (2-1) z reprezentantem Wojska Polskiego – Damianem Kosiorkiem .

Poprzednie edycje Armia Fight Night pokazały, że zawodnicy kategorii ciężkiej potrafią dawać emocje na najwyższym poziomie. Nie mogło zabraknąć pojedynku w tej dywizji także podczas tego wydarzenia.

Do klatki organizacji AFN po raz trzeci wejdzie były strongman Sławomir Rawiński. 37-letni zawodnik podczas siódmej edycji wspólnie z Dominikiem Dąbrowskim rozgrzali publiczność do czerwoności. Ostatecznie  to właśnie Rawiński okazał się zawodnikiem lepszym kończąc rywalizację w drugiej rundzie.  Napędzony zwycięstwem nie może doczekać się występu na MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 już  11 września w Arenie Gliwice.

Przeciwnikiem Rawińskiego będzie zawodowy żołnierz i wielokrotny medalista służb mundurowych – Damian Kosiorek. Reprezentant Kompanii Rozpoznawczej I Brygady Pancernej w Wesołej miał okazję walczyć w szeregach Armia Fight Night podczas czwartej edycji w formule kickxboxingu. Teraz powraca aby stoczyć swój debiut w MMA.

Dla którego z zawodników ten pojedynek okaże się zwycięskim ? O tym przekonamy się już 11 września.

O gali Minutor Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 11 września w hali ARENA w Gliwicach! Transmisja gali po raz pierwszy na otwartym kanale sportowym. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego, których zobaczymy w pięciu z ośmiu zaplanowanych walk.
Organizatorzy zapewniają, że nie będzie brakowało emocji podczas odkrywania kolejnych zestawień!

Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki o Mistrzowską Szablę.
Wkrótce pojawią się zestawienia walk, na które wszyscy czekają!

11 września czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Bilety w sprzedaży na eventim.pl.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.