(Fot. Jędrzej Swaton / MMARocks.pl) Zawodnik Octagonu Rybnik / Cieszyn Michał Mankiewicz (MMA 5-1) powróci do zawodowych startów po czteroletniej przerwie na gali KOMMA 1, 13 września w Koninie. 29-latek wystąpi w pojedynku w kategorii lekkiej przeciwko jeszcze nieznanemu rywalowi.
Mankiewicz po raz ostatni walczył zawodowo we wrześniu 2010 na KSW 14. W turnieju w wadze lekkiej “Meta” najpierw pokonał przez większościową decyzję Paula Reeda, a następnie uległ Maciejowi Górskiego. Przez ostatnie lata cieszynianin poświęcił się pracy trenerskie lokalnej filii Octagonu Rybnik oraz zmagał się z kontuzjami.
O powrocie Mety mówiło się już od dłuższego czasu, ciekawe jak zaprezentuje się po takim rozbracie z zawodowymi walkami. Rozpiska robi się coraz ciekawsza.
Dobra wiadomość, mam w pamięci jego podwójny występ na KSW 14, szkoda, że tak potoczyła się jego kariera. Powo w powrocie!
Jak wyżej. Fajnie, że wraca, podobała mi się jego walka na tym KSW.
Dobry news, pamiętam że fajnie walczył przed przerwą.
Czy te nazwy nie mogą być norMMAlne ?
K.O. MMA – ładna nazwa jak na galę. Lepsze to niż ten nowy projekt Jesiotra z tą trudną do zapamiętania nazwą.
K.O. Mma i coma
@ Arlovski
Fighters Arena to jedyny projekt Marcina Jesiotra, o którym mi wiadomo 😉
@Paweł – to mi się coś pomyliło 🙂 Jak się nazywa na ta organizacja na "T" i "h" też gdzieś tam było. Nie przypomnę sobie <dziury_w_mózgu_są_ok>
Andrzej mówisz o Thunderstrike Fight League? To z redaktorem Sarną Ci się pewno pomyliło.
O! O jeżeli chodzi o nazwy dla rodzimych organizacji to Thunderstrike Fight League w moim prywatnym rankingu zajmuje ostatnie miejsce.