8 KOMENTARZE

 1. Gutek stoicki spokój oraz pewność siebie. Da radę!
  Gratuluję potomstwa 🙂

 2. Niestety dla mnie i całej mojej sympatii do Łukasz też myślę,że da radę.Dwumiesięczy okres przygotowań,dużo sparingów-jak sam mówi-jest w pełnym gazie.Działowemu nie starczyło czasu nawet na żaden wyjazd poza klub.W dwa tygodnie nie da się złapać dobrej formy,przyzwoitego cardio.Szansę może mieć więc w mojej subiektywnej opinii jedynie w stójce,bo dobrze boksuje i od boksu właśnie w 06 Kleofas Katowice zaczynał swoją przygodę ze sw.No nic,życzę wszystkim dobrej walki,a sobie i Łukaszowi korzystnego dla niego wyniku,o który zdaję sobię sprawę-będzie bardzo ciężko.

 3. Naprawde bardzo dobrze sluchalo sie Gutka, powiem szczerze, ze bylem tym nieco zaskoczony. Powodzenia!

 4. To rozumiem, że mimo nie stawienia się na wadze walka się odbędzie?Ciekawa i niecodzienna sprawa.

 5. @up

  Czasami ważenie organizowane dzień przed walką może sprawić "techniczną" trudność zawodnikowi,który dotrzeć musi z drugiego końca Polski,czy innego kraju.Tak było i tym razem.Na oficjalne ważenie Działowy nie mógł dotrzeć,nie była to niesubordynacja zawodnika,ale powody natury osobistej,o których organizatorzy byli informowani.

 6. Zrozumiałe 🙂

  Dzięki, choć oczywiście jak ktoś zawodowo do walki podchodzi to nie widzę innej opcji by nie być conajmniej 24h przed walką w mieście, gdzie się ona toczy, a przy strefach czasowych to i więcej. Dzięki Kalogero za odpowiedź.

 7. Spoko,proszę bardzo.Wiesz Born,w naszym kraju ciężko jeszcze mówić o zawodowym podchodzeniu do walk,czy możliwościach wyżycia jedynie z mma.Dużo by mówić,jak pisałem wskoczył na tą galę z doskoku,więc i możliwości ustawienia wszystkiego pod nia nieco utrudnione.

 8. W naszym i nie tylko w zasadzie… Gdyby stawki były lepsze sam bym rzucił robotę i się zajął MMA pod innym kątem już dawno temu, a tak kolejny zmarnowany talent 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.