Wywiad z uczestnikiem drugiej gali Beast Of The East do jakiej dojdzie 12 czerwca w Gdyni, Berserkerem Michałem Fijałka (6-0, nr 2 w rankingu PL)

Info organizatora:

Promotorzy dołożyli kolejne obciążenie. Michał podchodzi spokojnie. Ogląda czy aby na pewno wszystko jest równo dociśnięte. Tak. Powoli lecz konsekwentnie dźwiga wyzwanie. Wyciska z przeciwnika resztki wiary w zwycięstwo! Michał „SZTANGA” Fijałka(6-0-0) zawodnik, którego trener,a zarazem ikona polskiego MMA Piotr”BAGI”Bagiński,zdecydował się rzucić dość szybko na głęboką wodę ringu.

Jak na razie Sztanga pływa niczym drapieżnik który pożarł weterana wszechstronnej walki wręcz Dave Daleglisha(30-19-2). Oby jego zęby okazały się równie ostre w przypadku najlepszego „Prospekta”2009 ,wg Sherdoga, Hansa Stringera(14-4-1).

Na co dzień szkoli przyszłych kierowców więc życzę mu by szkołę dał również Hansowi w gdyńskim ringu 12.06.2010 na drugiej edycji BEAST OF THE EAST.

Artykuł dedykuję zawodnikowi i również nauczycielowi jazdy Hubertowi Cieślakowi z Murowanej Gośliny,który mimo wielkich ambicji musiał zawiesić rękawice przez poważną kontuzję kolana. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Berserkerze.

Maciej „ALF” Glabus

15 KOMENTARZE

  1. no szkoda szkoda, Fijałka ma bardzo lagodny wyraz twarzy i ton wypowiedzi, nie sposob go nie lubic

  2. Stringer zostanie zgnieciony przez Sztangę, oby po tej walce otworzyły się dla niego drzwi w większych organizacjach, powodzenia!

  3. Ten wywiad nagrywany był chyba dojść dawno, i myślę że póki co Fijałka przegrałby z Jankiem Błachowiczem. Jednak spoko gość i życzę powodzenia w walce na BOTE.

  4. Sztanga widać że mega ogarnięty koleś. Taki zdrowy stosunek do MMA powinien mieć każdy zawodnik.

  5. Wszyscy, z którymi były przeprowadzane wywiady wydają się spoko gośćmi Powodzenia Michał

  6. no trochę krótki ten wywiad ale sztanga to jeden z moich ulubionych zawodników mma w Polsce ale z Jankiem Błachowiczem no raczej stawiam bym na Błachowicza może kiedyś dojdzie do tej walki byłaby super 😀

  7. Szanowni koledzy z redakcji, ja trochę z innej beczki, ponawiam pytanie, mianowicie czy będzie wywiad z Lipkiem? Nie chce być upierdliwy, ale gala w sobotę a jego dalej nie ma, Alf w wywiadzie mówił, że znajdzie się tutaj wywiad również z nim. Bardzo proszę o jakieś info w tej sprawie. Pozdrawiam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.