Październik okazał się dla mieszanych sztuk walki trzecim medialnie najlepszym miesiącem w tym roku. Taki wynik wiąże się oczywiście z trzema dużymi galami: KSW w Dublinie, UFC w Gdańsku i FEN we Wrocławiu.

Największym zainteresowaniem mediów w analizowanym miesiącu cieszyła się organizacja KSW, która zadebiutowała ze swoim produktem także w Irlandii. Wszystkie wydarzenia związane z galą oraz ogłoszenie grudniowego eventu, przyniosły marce KSW blisko 2 200 publikacji.

Organizacja UFC, która po raz drugi zawitała do Polski ze swoją galą, miała również udany miesiąc i pojawiła się w mediach ponad 1300 razy. W kontekście UFC dziennikarze pisali również sporo o Joannie Jędrzejczyk, która przygotowywała się do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego.

Organizacja FEN, która pojawiła się ze swoim dziewiętnastym wydarzeniem we wrocławskiej hali Orbita i zapowiedziała kolejne wydarzenie w Warszawie, była opisywana przez dziennikarzy blisko 300 razy.

Warto również wspomnieć, że Joanna Jędrzejczyk trafiła w październiku na listę najbardziej wpływowych Polaków magazynu „Wprost”, a Jan Błachowicz udzielił obszernego wywiadu miesięcznikowi „CKM”.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

 

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.