viewer

Jak co miesiąc, zaprzyjaźniony z redakcją Jacek Łosak przygotował dla nas przegląd tematów związanych z MMA pojawiających się w ogólnodostępnych mediach.

Czerwiec dla mieszanych sztuk walki okazał się miesiącem w mediach rekordowym. O pięćdziesiąt osiem został przekroczony próg dwóch tysięcy informacji. W większości to zasługa ostatniej odsłony KSW. W blisko tysiąc siedmiuset publikacjach prasowych pojawiła się ta marka.

Zaraz po gali do medialnego ogródka dorzuciła swój kamyk Iwona Guzowska, tryumfalnie zdobywając media, które MMA omijają szerokim łukiem. Na fali zainteresowania KSW 23, Federacja zaczęła informować o swoich kolejnych posunięciach dotyczących następnych gal, co dodatkowo przedłużyło medialną żywotność marki w czerwcu.

Poza KSW 23, żadne wydarzenie ze świata MMA nie wzbudziło większego zainteresowania mediów. Z ciekawych publikacji w czerwcu należy jednak wspomnieć o: potężnym, czternastostronicowym materiale na temat Mamea Khalidova w magazynie „Male Man”; artykule z tego samego wydania, w którym pojawił się Artur Przybysz i jego „Transformacja”; „Sprawie dla Reportera”, w której wystąpili: Paweł Nastula, Piotr Strus, Wojciech Orłowski, Maciej Kawulski i Iwona Guzowska; oraz ciekawym tekście w czasopiśmie Medical Tribune na temat urazów w sportach walki.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z 1100 tytułów prasy ogólnopolskiej i regionalnej, 3500 źródeł internetowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych. W analizie nie uwzględniono branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

 Jacek Łosak
www.pressservice.com.pl

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

7 KOMENTARZE

  1. kwiecien a czerwiec pokazuje różnice w popularnosci MMA attaack a ksw mimo że było w ppv

  2. Bezio17 zgodzę się z Tobą jak najbardziej. A Pani prowadząca jest tak fałszywa i robi wszystko, żeby to wyglądało jak wygląda nie szanując przy tym ludzkich tragedii. Wiem co mówie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.