KSW 29 Media Trening media

Konfrontacja Sztuk Walki podał plan wydarzeń, które bezpośrednio poprzedzą galę KSW 29: Reload. Wszystko rozpocznie się dwoma pokazowymi treningami w środę i czwartek, a zakończy w piątek oficjalnym ważeniem na Kraków Arenie.

Federacja KSW pragnie zaprosić wszystkich przedstawicieli mediów oraz kibiców na pierwszy Media Trening przed galą KSW 29: Reload w Krakowie, który odbędzie się w środę, 3 grudnia o godzinie 12:00 w restauracji Champions w hotelu Marriott.

W wydarzeniu wezmą udział czołowi zawodnicy krakowskiej gali Mariusz Pudzianowski, Paweł Nastula, Piotr Strus oraz przylatujący ze Stanów Zjednoczonych rywal Mameda Khalidova Brett Cooper i dobrze znany polskim kibicom Jay Silva.

Media trening jest otwarty dla kibiców.

Jednocześnie Federacja KSW informuje o kolejnych eventach poprzedzających KSW 29.

W czwartek, 4 grudnia o godzinie 18:00 w klubie Fitness Platinium w galerii handlowej Plaza w Krakowie odbędzie się drugi Media Trening z udziałem m.in. Borysa Mańkowskiego, Davida Zawady, Gorana Reljica, Mateusza Gamrota i Łukasza Chlewickiego.

Natomiast w piątek, 5 grudnia o godzinie 12:00 w Kraków Arenie odbędzie się Oficjalne Ważenie przed KSW 29: Reload połączone z briefingiem prasowym.

Na oba wydarzenia wstęp dla kibiców jest również wolny.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.