Mateusz Zawadzki

Mateusz Zawadzki nie zwalnia tempa i robi wszystko, żeby powrócić do KSW. „Barni” zawalczy 3 czerwca na kolejnej odsłonie 3F, a jego rywalem będzie mocny Rafał Lewoń.

Mateusz Zawadzki (MMA 12-2-2, 15. w rankingu PL) ostatnią walkę stoczył tydzień temu na gali PLMMA 66/3F. Pierwotnie ełczanin miał zmierzyć się z Michałem Wienckiem, ale ten doznał kontuzji i wypadł z pojedynku. Potem „Barni” miał zawalczyć z Węgrem, lecz ten w drodze na galę miał wypadek samochodowy i nie dotarł do Ełku. Ostatecznie naprzeciw Zawadzkiego stanął Ramunas Paliunis. Zawodnik ze wschodu szybko przegrał przez nokaut. Wcześniej starszy z braci Zawadzkich pokonał Vyacheslava Tena, a także zremisował na KSW 30 z Kamilem Gniadkiem.

Ełczanin stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Rafał Lewoń (MMA 11-5) to bardzo solidny zawodnik, który jeszcze niedawno walczył w kategorii średniej. Od czasu przejścia do wagi półśredniej mieszkaniec Białogardu wygrał z Michałem Golasińskim na FEN 8 oraz Krzysztofem Pietraszkiem w październiku zeszłego roku. W grudniu z kolei stanął naprzeciw Daniela Skibińskiego i uległ po bardzo dobrym pojedynku na punkty.

Gala 3F odbędzie się 3 czerwca w Łomży.

4 KOMENTARZE

 1. Zawadzki zawsze będzie mi się kojarzył z tym przeraźliwym wpierdolem, jaki zebrał od Gamera. Sędzia też miał poczucie humoru, że tego nie przerwał.

 2. Lewoń tak średnio, jeśli chce się wrócić do KSW. Mówimy tu o powrocie, a nie angażu, więc w tym wypadku wymagałbym więcej. Pogromca Lewonia, Daniel Skibiński w tym wypadku byłby solidnym skalpem. Więc ja tak średnio zapatruję się na to zestawienie względem powrotu do Konfrontacji. 😆

 3. Spike

  Lewoń tak średnio, jeśli chce się wrócić do KSW. Mówimy tu o powrocie, a nie angażu, więc w tym wypadku wymagałbym więcej. Pogromca Lewonia, Daniel Skibiński w tym wypadku byłby solidnym skalpem. Więc ja tak średnio zapatruję się na to zestawienie względem powrotu do Konfrontacji. 😆

  Jakims wielkim fanem powrotu Mateusza do KSW nie jestem, ale glownym atutem w rozmowach z organizacja miala byc zapewne walka z Michalem Wieckiem. Inna sprawa, ze Zawadzki raczej by ja przegral. Kto wie, moze jeszcze dojdzie do tego starcia jak Michal wyleczy kontuzje.

 4. VaeVictis

  Jakims wielkim fanem powrotu Mateusza do KSW nie jestem

  Tutaj jesteśmy zgodni. Dziwi mnie, że Raju czy Barni szukają właśnie powrotu do KSW w przeciwnikach trzeciego, czy czwartego sortu. I co to da, jeśli w KSW znowu się to skończy gwałtem w stylu walki Gamera z Zawadzkim? Fakt, że z perspektywy zawodnika lepiej bić się dla największej organizacji w Polsce, ale wypadałoby się też postawić w przypadku organizatora i jako zawodnik prezentować jakiś poziom. 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.