Klub DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała rośnie w siłę. Nową podopieczną trenera Damiana Herczyka została Marta Waliczek – Mistrzyni Świata, Europy oraz Polski w Kickboxingu. Zawodniczka w klubie z Bielska będzie się przygotowywała do debiutu w MMA.

Zacznę od tego że zmiany są trudne. Bywają za to konieczne, jeśli chcemy podejmować nowe wyzwania, wyznaczać sobie nowe cele oraz przede wszystkim rozwijać się. Ostatnimi czasy sporo myślałam nad swoją sportową drogą. Nad tym co jeszcze chciałabym osiągnąć i jak się zmotywować do dalszej pracy nad sobą oraz swoimi umiejętnościami. Jedyną słuszną odpowiedzią na to stała się potrzeba dokonania zmian w swoim sportowym życiu. Po to by spróbować czegoś nowego i zrobić krok na przód. Dlatego miło mi oficjalnie poinformować że zostałam zawodniczką klubu DAAS Berserkers Bielsko – Biała i że będę trenować pod okiem nowego trenera Damiana Herczyka .
Nowy klub, nowe wyzwania , dużo ciężkiej pracy – czyli to co sportowca cieszy najbardziej.

Nowy trener zawodniczki podkreślił jednak w rozmowie z nami, że zanim Marta zadebiutuje w mieszanych sztukach walki chce stoczyć jeszcze walkę w formule K-1 na jakieś dużej gali.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.