baner

Do hitowego starcia na szczycie kategorii piórkowej dojdzie na gali Gladiator Arena 5, 14 grudnia w Pyrzycach. Wychowanek braci Linke Mariusz Abramiuk (MMA 7-2-1, 2. w Rankingu PL) spotka się w klatce z reprezentantem Shooters Konin Krzysztofem Klaczkiem (MMA 5-2, 5. w Rankingu PL). Obaj zawodnicy mieli w październiku walczyć na MMA Attack 4 z innymi rywalami, ale jak wiadomo pojedynki nie doszły do skutku z powodu odwołania gdańskiego wydarzenia.

Abramiuk powrócił w kwietniu do walk po dłuższej przerwie i zremisował z Sebastianem Grabarkiem na gali w Świeciu. W kolejnym starciu w sierpniu w znakomitym stylu rozprawił się z mocnym Szkotem Johnem Cullem na wyjazdowej gali Immortals FP w Aberdeen. Dla Klaczka będzie to pierwszy występ w tym roku, po raz ostatni koninianin pojawił się klatce w listopadzie 2012, kiedy w drugiej rundzie poddał duszeniem Marcina Kabata.

Organizator poszukuje na galę amatorów w kategorii wagowych 77 i 84 kg oraz zawodowca w 93 kg (maksymalnie do dwóch walk zawodowych).

Bilety dostępne od 18.11.2013 w Pyrzycach, Szczecinie oraz Gryfinie. Więcej informacji na gladiatorarena.pl.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.