(Na zdjęciu: Mario i Mirek Okniński podczas promocji Mirka na czarny pas.)

Poniżej wywiad z Mario Neto „Sukata” (10-5) jaki przeprowadził organizator gali Pro Fight 5 do której dojdzie 18 czerwca w Hali Orbita, Wrocław:

Pro-Fight: Cześć Mario! Piszą o Tobie już w Polsce, że jesteś Wojownikiem z twarzą narciarza alpejczyka. Żadnych blizn, zęby jakbyś prezentował modę. Czy to jest właśnie siła BJJ? Obezwładniasz przeciwnika zanim Cię trafi?

Mario Neto: Wojownik z twarzą narciarza alpejczyka? (śmiech) To dobre, tylko że ja pierwszy raz w życiu widziałem śnieg w ubiegłym roku (śmiech). A tak poważnie mówiąc, to BJJ daje mi dużo możliwości zakończenia walki bez ciosów.

Pro-Fight: Jak zareagowałeś na propozycję walki w Polsce? Czy już u nas byłeś?

Mario Neto: Byłem w Polsce dwukrotnie, a dokładnie mówiąc w Warszawie prowadząc seminarium u Mirka Oknińskiego. Kiedy dowiedziałem się, że jest możliwość walczenia w Polsce naprawdę mnie to ucieszyło, ponieważ jest to nowe doświadczenie dla mnie, a Polska to kraj życzliwych ludzi. Poza tym, uważam, że polska kuchnia jest jedną z najlepszych na świecie. Już nie mogę się doczekać, kiedy znowu zjem tatara (śmiech).

Pro-Fight: Co wiesz o swoim przeciwniku?

Mario Neto: Tak naprawdę niewiele, wiem jedynie, że jest anty-terrorystą i dobrym zapaśnikiem, a ostatnia jego walka była 5 lat temu.

Pro-Fight: Miałeś trochę przerwy (?) w walkach, czy to nie przeszkodzi?

Mario Neto: Szczerze mówiąc, nie wiem skąd jest ta informacja, gdyż w grudniu stoczyłem 3- rundowy wygrany pojedynek z Andresem Sequeirą na AFC (Argentina Fighting Championship).

Pro-Fight: Jak się przygotowujesz?

Mario Neto: Przygotowuję się głównie z Mike Bispingiem i Rampage’m Jacksonem w Wolfslair Academy w Liverpoolu.

Pro-Fight: Co będzie Twoją najważniejszą bronią w tej walce?

Mario Neto: Myślałem, żeby wziąć ze sobą AK-47 i parę granatów (śmiech). A tak naprawę, myślę, że przede wszystkim doświadczenie. Zapraszam wszystkich na moją stronę internetową  www.mariosukata.net  Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia w Polsce

Pro-Fight: Czekamy we Wrocławiu 18 czerwca.

Jak już wcześniej informowaliśmy przeciwnikiem byłego zawodnika UFC i trenera w Wolfslair Academy Mario Sucaty Neto (MMA 10-5) na gali Pro Fight 5 będzie pionier polskiego MMA Temistokles Teresiewicz (MMA 2-2-2).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.