Lasota

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Reprezentujący Gracie Barra Łódź Marcin Lasota (7-0) podpisał obowiązujący przez 18 miesięcy kontrakt na pięć walk z organizacją Cage Warriors. „BJ” debiutując w angielskiej organizacji, ma również zadebiutować w wadze muszej.

Podopieczny Marcina Rogowskiego to lider polskiej kategorii koguciej, który na swoim rozkładzie ma Tymoteusza Świątka i Aleksandra Georgasa. Niepokonany łodzianin zdecydował się zmienić dywizję na jeszcze niższą i wkrótce zamierza zadebiutować w wadze muszej. Jednocześnie będzie to jego pierwszy występ w organizacji Cage Warriors. Lasota związał się kontraktem na pięć walk, które ma stoczyć w przeciągu 18 miesięcy. Na razie nie jest znana data debiutu Polaka.

W Cage Warriors Lasota chciałby zawalczyć o należący do Neila Seery’ego tytuł mistrzowski. Irlandczyk bronić go będzie 7 grudnia w starciu z Ulyssesem Gomezem. Zawodnikami CW w tej kategorii wagowej są jeszcze, m.in. Paul McVeigh, Mikael Silander czy Paul Marin.

Marcin Lasota dla MMARocks.pl:

Bardzo się cieszę, że podpisałem ten kontrakt i liczę, iż będzie to bardzo duży krok naprzód w mojej karierze. Będę bardzo dużo pracował i trenował jeszcze ciężej niż zwykle, by jak najlepiej zaprezentować się w moim debiucie i w Cage Warriors, i w wadze muszej. Właściwie już teraz skupiam się tylko na nadchodzącej walce i o niczym innym nie myślę.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.