Lasota

Marcin Lasota (MMA 8-0) 1 listopada po raz drugi w karierze wystąpi na gali Cage Warriors. Niepokonany zawodnik Gracie Barra Łódź i najlepszy polski muszy zmierzy się z Brettem Caswellem (MMA 5-1) na gali w Newcastle.

Podopieczny Marcina Rogowskiego wejdzie do klatki Cage Warriors po raz drugi w tym roku. W marcu „BJ” w pierwszej rundzie poddał Paula Marina i zgarnął bonus za poddanie wieczoru. Na kolejną walkę przyszło mu jednak poczekać wiele miesięcy. 1 listopada w Newcastle na północy Anglii Lasota zmierzy się z Brettem Caswellem. Zawodnik Gym01 już dwukrotnie występował na galach Cage Warriors i wygrywał kolejno z Paulem Rogersem i Spencerem Hewittem. Jedyną porażkę „Lil Ninja” zanotował po wyrównanym boju z weteranem brytyjskiej sceny Stevem McCombem.

Pojedynek Lasota vs. Caswell odbędzie się na gali Cage Warriors Fighting Championship 73, a main eventem będzie trzecie starcie Curta Warburtona ze Stevenem Rayem. Jak na razie w rywalizacji tych dwóch panów jest remis, ale mistrzowski pas wagi lekkiej należy do Szkota.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.