Reprezentant Zenith Vera Fight Club, Marcin Bandel zrobił limit wagowy przed sobotnią galą, wnosząc na wagę równe 77 kg. „Bomba” w niemieckim mieście Castrop-Rauxel zmierzy się w walce wieczoru gali GMC 14 z z reprezentantem Rosji, Selimem Agaevem.

Całą galę GMC 14 będzie można śledzić na platformie FITE.TV, koszt dostępu to 9.99 $

Poniżej wideo z ważenia.

Marcin Bandel GMC 14 Weigh-In

Marcin "Bomba" Bandel makes weight at 77,0kg on the dot and is ready for tomorrow's GMC14 – 24. Februar 2018 – CastropRauxel main event! 💣

Publiée par Control Master Management sur Vendredi 23 février 2018

„Bomba” do klatki powróci po zeszłorocznym remisie z Mickaelem Lebout na hiszpańskiej gali Fight Club Slam. Wcześniej Bandel zwyciężał między innymi z Amirem Sheikhem Hosseinim, Arberem Muratim czy Tomasem Kuzelą. Ostatnią walkę pod szyldem GMC Polak stoczył w lutym 2013 roku, gdzie w starciu o pas mistrzowski kategorii średniej poddał w półtorej minuty Andreasa Birgelsa. Do tej pory, „Bomba” jest niepokonany na galach GMC.

Agaev w ostatnich pięciu pojedynkach zwyciężył tylko raz. Rosjanin w listopadzie 2016 roku przegrał ze znanym polskim kibicom Joiltonem Santosem. Ostatni raz „Borz” w klatce pojawił się w październiku na Fair FC 7, gdzie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Dustinem Stoltzfusem. Pół roku wcześniej odniósł dziesiąte zwycięstwo w karierze, wygrywając na punkty z Ozanem Aslanerem.

Gala GMC 14 odbędzie się 24 lutego w Castrop-Rauxel.

14 KOMENTARZE

  1. Zamiesciliscie info żeby Bomba nie był znowu obrażony?:lol: takie info o walkach z ogorami powinny być pomijane mowie serio. Tim jak zwykle postaral się o rywala na poziomie:lol:

  2. Chciałoby się, aby Marcin nie walczył z takimi przeciwnikami lub byli oni co najwyżej przetarciem przed mocniejszym starciem, ale w przypadku Marcina to już kolejne przetarcie(pomijam Lebouta). Dla samego walczenia taki pojedynek jest spoko jeśli miałby mieć jeszcze dłuższą przerwę między walkami. Jeśli jednak na tym ma być budowany rekord(co podobno już za nim) to szkoda, że tak to wygląda. Wypada życzyć, aby nie było wpadki.

  3. Podobno kiedy nie można powiedzieć nic dobrego to się milczy, więc nie zostawię tu takiego komentarza jak pierwotnie chciałem.

  4. w starciu o pas mistrzowski kategorii średniej poddał w półtorej minuty Andreasa Birgelsa

    To on ma dalej ten pas? Bronił go?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.