Organizatorzy Fighters Areny 4, która odbędzie się 24 listopada we Włocławku opublikowali drugie zestawienie nadchodzącej gali. W bardzo ciekawym pojedynku w wadze średniej Marcin Bandel (MMA 6-2) z Drysdale Jiu Jitsu Łódź zmierzy się z Bartoszem Fabińskim (MMA 4-0, 15 w rankingu MMARocks) z Nastula Team.

Bandel to regularny uczestnik gal Fighters Areny. Łodzianin wygrywał przed czasem swoich pięć ostatnich pojedynków, z czego żaden nie trwał dłużej niż pół rundy. Ofiarami jego błyskotliwych ataków w parterze padali m.in. Bartosz Janik, Marcin Gułaś i na ostatnie Fighters Arenie Krzysztof Morzyszek.

Fabiński rozpoczął zawodową karierę w listopadzie zeszłego roku i od tego czasu zanotował cztery kolejne zwycięstwa, w tym trzy przed czasem. W swoim ostatnim występie w maju tego roku zawodnik klubu Pawła Nastuli wygrał czteroosobowy turniej na gali Oktagon MMA w Sanoku.

Rozpiska Fighters Arena 4.

7 KOMENTARZE

  1. A przypadkiem pierwszym opublikowanym zestawieniem nie jest walka Marcina Pionke z Ireneuszem Milą?

  2. fabinski chyba ciezkie piesci ma ciekawe jak sie postawi dobremu parterowi…. jak wygra piata walke z bandelem to dalbym mu jakiegos zagraniczniaka na przecieranie dalszych szlakow

    fajna gala sie wogole szykuje

  3. Też stawiam na Bandela, choć nie koniecznie musi ,,ustrzelić" Bartosza już w pierwszej rundzie.

  4. @mmajster
    Bartek był już przymierzany do walki poza granicami Polski na początku czerwca, ale na przymiarkach się skończyło. Może i dobrze, bo przez to zdecydował się na udział w turnieju, gdzie dopisał sobie dwie wygrane.
    Bandel będzie dla niego dobrym sprawdzianem, który mam nadzieję zda. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.