4 września w Bolton Arena Łukasz Leś (6-1, 2 w rankingu PL) zawalczy na mocno obsadzonej gali Knuckleup. Jego rywalem będzie Stephen Fenwick (1-10). Podczas gali odbędą się dwa ciekawe extra fighty. W wadze lekkiej zawalczą Ian Jones (8-9) oraz Abdul Mohamed (17-8-3), w średniej Leslee Ojugbana (11-11-1) podejmie weterana Sengoku Chrisa Rice (16-7). W walce o pas mistrza wagi średniej najlepszy striker brytyjskiego MMA John Phillips (12-3) zmierzy się z Dennistonem Sutherlandem (11-4) a w walce wieczoru zobaczymy obieżyświata Jeffa Monsona (36-11) który pewnie da srogą lekcję niedoświadczonemu (który w ostatniej chwili wskoczył na kartę po kontuzji Neila Waina) Dave Keeley (3-0).

15 KOMENTARZE

  1. Co Łukasz dostaje ostatnio takich leszczy? Czy w UK nie znajdą nikogo lepszego? 🙁

  2. A wiecie co u naszego najlepszego piórkowego? Czy Radek Piechnik nadal trenuje w Team Titan? Od ponad roku o nim cisza…

  3. Łukasz ma generalnie spore problemy z kontraktowaniem walk, z dobrych rywali mało kto chce z nim walczyć bo jest bardzo mocny, a słabo rozpoznawalny.

  4. Nie wiem skąd wzięli rekord Fenwika bo z tego co wiem to wygląda on 8-10. Zapewne informacja została zaciągnięta z Sherdoga, który nie tylko moim zdaniem, ale wielu innych osób zamieszcza kłamliwe informacje- PORASZKA!!! Tak czy inaczej życzę powodzenia naszemu rodakowi;)

  5. To nie sherdog zamieszcza „kłamliwe” informacje tylko niekompetentni i leniwi organizatorzy w UK nie archiwizują rezultatów swoich gal. Skoro nikt nie włożył minimum pracy by wysłać rezultaty gal na Sherdoga, to trudno, żeby jakiś jasnowidz je tam wpisał.

    Na mmaunivers Fenwick ma rekord 1-12 http://www.mmauniverse.com/fighters/SS48524

  6. lopez96 – rozumiem ze ktos mogl sie pomylic lub „pomylic” i wpisac 1-10 zamiast 8-10…. a co z reszta pomylek Result Opponent Method Event Title Date Round Time ?? to tez przypadek?? … mysle ze info 99% wiarygodna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.