Dzisiaj w Birmingham odbyło się losowanie drabinek truniejowych w Grand Prix nowej brytyjskiej super-organizacji British Fighting Championship. O ile występu mieszkającego w Wielkiej Brytanii i trenujące w Wolfslair Gym Łukasza Lesia (MMA 4-1, 3 w rankingu MMARocks) można się było spodziewać, to dość sporą niespodzianką jest udział Damiana Grabowskiego (MMA 4-0, 1 w rankingu MMARocks). Przeciwnikiem Łukasza w pierwszej rundzie 16-osobowego turnieju w wadze półśredniej będzie Leslee Ojugbana (MMA 11-9-1), Damian zmierzy się w pierwszej walce z 8-osobowego Grand Prix wagi ciężkiej z najwyżej rozstawionym Robem Broughtonem (MMA 8-4-1). Jak tylko pojawią się terminy gal i pełne spisane drabinki podamy je na stronie, ale w turniejach znalazło się sporo czołowych Brytyjczyków jak Jimmy Walhead, Paul Sass, Che Mills czy mieszkający na stałe na wyspach Brazylijczyk Jean Silva.

UPDATE: W natłoku brytyjskich nazwisk umknęła nam osoba kolejnego Polaka Przemysława Mysiały (MMA 11-5), który w turnieju w wadze półciężkiej zacznie starty od ćwierćfinału, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Ryan Robinson (MMA 5-6-1) vs. Ian Rush (MMA 3-4).

Rozpiski turniejów.

Grand Prix wagi koguciej

James Doolan vs Dan MonRo’e
Phil Harris vs. Lee Coville
Leigh Remedios vs Paddy Doherty
Steve McCombe vs. James Saville/ Dan Korbely
Neil McLeod vs. Neil Seery
James McGuinness vs. Mark Handley
Mark Chen vs. Gareth Davis
Paul McVeigh vs. Declan Williams

Grand Prix wagi piórkowej

Vaughn Harvey vs. Phil Else
Neil Fraser vs. Simon Boulter
David Smyth vs. Pete McGurk
Danny Batten vs. Karsten Lenjoint
Jean Silva vs. Ashleigh Grimshaw
Owen Roddy vs. Micky Young
David Lee vs. Jordan Miller
Aaron Blackwell vs. Jared Ferre

Grand Prix wagi lekkiej

Paul Sass vs. Tim Radcliffe
Daniel Thomas vs. David Johnson
Harvey Harra vs. Ian Butlin
Jason Ball vs. Jason Young
Abdul Mohmamed vs. Ian Jones
Lee Wieczorek vs. Andrew Fisher
Greg Loughran vs. Leandro Santo
Paul Jenkins vs. Sami Berik

Grand Prix wagi półśredniej

Lee Livingstone vs. Emmet McNally
Ross Pointon vs. Cliff Hall
Wayne Murray vs. James Bateman
Lee Doski vs. Jason Kubiak
Che Mills vs. Kurt Warburton
Simon Phillips vs. John Quinn
Łukasz Leś vs. Leslee Ojugbana
Jim Wallhead vs. Fabio Taldo

Grand Prix wagi średniej

John Phillips vs. Lloyd Clarkson
Chris Rice vs. Andrew Punshon/Adan Cole
Matt Thorpe vs. Greg Siwy
Paul Cahoon vs. Jose „Ze” Marcello
Pierre Guillet vs. Eugene Fadario
Denniston Sutherland vs. Lola Bamgbala
Mark Weir vs. Alex Reid
Alex Cook vs. Christian Smith

Grand Prix wagi półciężkiej (12 zawodników, 4 po prawej dostało wolny los w pierwszej rundzie)

David Wilson/Linton Vassell vs. Arunas Andriuskevicus
Kenny Dougan/Dave Rintal vs. Tom Blackledge
Ryan White/Lanus Jones vs. Daniel Burzotta
Ryan Robinson/Ian Rush vs. Przemysław Mysiała

Grand Prix wagi ciężkiej

Damian Grabowski vs. Rob Broughton
Chris Cooper vs. Wayne Buck/Darren Moore (Zwycięzca eliminatora do turnieju)
Stav Economou vs. Shawn McKenning
Dave Keeley vs. Oli Thompson

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.