Informacje prasowe organizatora:

Mamy zaszczyt ogłosić wszystkim fanom MMA, że 24 listopada we Włocławku w walce wieczoru gali Fighters Arena 4 „ATAK”  zmierzą się Łukasz „Sasza” Chlewicki oraz znany z występów w Polsce, były mistrz KSW Brazylijczyk Vitor Nobrega. Pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej 77 kg. Konferencja prasowa przed galą już 8 listopada o godz. 13:00 w Pałacu Bursztynowym we Włocławku.

„Historia lubi się powtarzać”

Urodzony w Rio De Janeiro były mistrz organizacji KSW niejednokrotnie w doskonałym stylu prezentował swoje umiejętności przed biało-czerwoną publicznością dając jej emocjonujące widowisko. 24 listopada ponownie zawita do Polski i kolejny raz weźmie udział w prestiżowej gali Fighters Arena. Nobrega miał już okazję podziwiać z bliska polskich wojowników podczas Fighters Arena 2 w Łodzi. Wtedy stał w narożniku przyjaciela oraz rodaka Leonardo Nascimento, podczas pojedynku z Tomaszem Drwalem. Wspomnienia smutne ponieważ Nascimento w brutalny sposób został znokautowany przez byłego wojownika UFC. W zupełnie innym nastroju był za to Łukasz Chlewicki. „Sasza” również pracował w kornerze swojego kumpla Tomka Drwala, którego przygotowywał do tej walki. Obaj dżentelmeni mieli zatem okazję już się poznać i uścisnąć sobie dłoń. Historia lubi się powtarzać…? „Zobaczymy! Wtedy w pojedynku Polska vs Brazylia lepsi okazali się Polacy, ale nie znaczy, że będzie tak również teraz. To będzie zupełnie inna walka” – mówi zmęczony ciężkim treningiem Vitor Nobrega. Łukasz zawsze przed zbliżającą się konfrontacją powtarza swoją tezę MMA „trenuję ciężko i przekrojowo, nie skupiam się na jednej technice, którą chcę użyć by pokonać konkretnego oponenta, do każdej walki podchodzę tak samo” – zapewnia urodzony we Włocławku zawodnik. Zapowiada się kolejna niesamowita walka wieczoru gali Fighters Arena 4 „ATAK”, która już 24 listopada zawita do Włocławka. Z takiego zestawienia najbardziej zadowolony jest organizator FA. „Bardzo ciesze się, że udało się doprowadzić rozmowy z Vitorem Nobregą do szczęśliwego końca.Nasze gale cechują się tym, że zawsze w walce wieczoru spotykają się świetni zawodnicy i ta tradycja będzie podtrzymywana zawsze. Był Kita, Gluhov, Drwal, teraz niech pokażą co potrafią ci lżejsi. Myślę że te nazwiska mówią same za siebie. Co do tego pojedynku to tak jak już wcześniej mówiłem Łukasz to niesamowity twardziel i bardzo dobry doświadczony zawodnik, który jeszcze namiesza w Polsce i Europie. Świetnie zaprezentował się na ostatniej naszej gali w Łodzi i dał pokaz „prawdziwego MMA”. Po powrocie niszczy swoich rywali, ale jednego możecie być pewni, 24 listopada czeka go największy sprawdzian w swojej karierze bo jego przeciwnik to klasa sama w sobie” – zapowiada Marcin Jesiotr organizator FA.

23 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie fajny rywal, na pewno lepszy niż poprzedni. 6 pojedynków MMA? widzę, że z gali na galę zmniejszają ilość.. szkoda. Jest jakieś info o biletach?

 2. Solidny rywal. Chociaż z drugiej strony nie wiem za bardzo w jakiej formie jest.

 3. O ile pewnie już tylko środowisko kojarzy Vitora o tyle notka "były mistrz KSW" już na niedzielnym widzu może zrobić wrażenie i przyciągnąć jego zainteresowanie. Co do umiejętności sportowych to Vitor ma je na bardzo przeciętnym poziomie, tak jak napisał vaicavalo, jest solidny.

 4. (…) były mistrz KSW Brazylijczyk Vitor Nobrega.

  Były? Eh… KSW i ich pasy.

   

  Oby Łukasz nie dał Nobredze zanudzić publiczności.

  EDIT:
  @down: no, czyli to tak sensowne stwierdzenie jak "były mistrz olimpijski".

 5. Nareszcie dobry zawodnik w ostatnim czasie dla Łukasza się znalazł 🙂

 6. Chciałbym żeby była transmisja live lecz wątpie w to bo co można wskórać odnośnie telewizji na 23 dni przed galą…Ale zestawienie bardzo dobre, pozytywnie zaskoczony jestem 😀

 7. Kurczę, mam tylko 50 km do Włocławka, także fajnie byłoby się wybrać. Trzeba o tym pomyśleć ;).
  BTW. Będzie ktoś z redakcji?

 8. Z jednej strony ciekawe zestawienie i pojedynek dwóch rozpoznawalnych zawodników, ale z drugiej, gdy przypominam sobie jak emocjonujące walki daje Nobrega to ciężko mi się jarać takim pojedynkiiem 😛 W każdym razie dobry test dla Łukasza Chlewickiego.

 9. Dobry sprawdzian dla Łukasza. Solidny rekord choć sam Nobrega mnie nie przekonuję.

 10. Tekst o byłym mistrzu KSW oczywiście trochę na wyrost, ale mieści się w granicach przyzwoitości marketingowej – w przeciwieństwie do niektórych haseł przy promocji gal i zawodników KSW…

 11. Moim zdaniem Łukasz to niedoceniany zawodnik, chętnie zobaczył bym go na ksw… a nobrega mmmh mnie nie przekonuje choć gdy bil sie na ksw reklamowano go jak championa:-)

 12. Ogarnia ktoś kwestię biletów? Wchodzę na kupbilet, i nie ma tam żadnej wzmianki o tym, szukałem w dziale sport i mma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.