Linke

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Maciej Linke (MMA 7-3-1) po przegranej na Warmia Heroes nie składa broni i już 31 sierpnia zawalczy w formule MMA na szkockiej gali Immortals Fighting Promotions. Jak udało nam się dowiedzieć, na tej samej imprezie zobaczymy w klatce jego klubowych kolegów: utalentowanego piórkowego Mariusza Abramiuka (MMA 6-2-1, 9. w Rankingu PL) oraz niepokonanego lekkiego Kamila Gniadka (MMA 5-0, 9. w Rankingu PL). Przeciwnicy Polaków zostaną podani do publicznej wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni.

Popularny „DeZoo” w sobotę po emocjonującym pojedynku przegrał w Olsztynie z Adrianem Zielińskim, Abramiuk w kwietniu zanotował remis z solidnym Sebastianem Grabarkiem na gali w Świeciu, a Gniadek nie walczył od stycznia, kiedy to poddał w pierwszej rundzie Mahomeda Tulshaeva na Soul FC w Zielonej Górze.

8 KOMENTARZE

  1. Przeciwnicy Polaków zostaną podani do publicznej wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni.

    Powariowali! Gala 31 sierpnia, a oni juz przeciwnikow podaja crazy

  2. Oby tym razem wizyta LGT w Szkocji odbyla sie bez komplikacji typu bardzo dlugi lot, przeciwnik odmawiajacy walki z powodu kilograma nadwagi Abramiuka itd. Powodzenia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.