Informacja od organizatora:

Zapraszamy osoby zaczynające swoją przygodę z MMA na letni obóz z zawodnikami, trenerami i dietetykami związanymi z Federacją KSW. Turnus w sierpniu przeznaczony jak dla osób początkujących.  Uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, wyżywienie, utytułowaną kadrę trenerską i pięć treningów dziennie do wyboru.

Sierpniowy turnus przeznaczony jest dla osób początkujących. W tym roku obóz KSW odbędzie się w profesjonalnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku. Trenerzy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, a sam ośrodek położony jest w urokliwym miejscu nad mazurskim jeziorem.

Atrakcje: prywatna plaża, las, boiska do gier zespołowych, domki tuż przy jeziorze, sklep KSW Shop z promocyjnymi cenami, sprzęt do sportów wodnych, sauna, kriokomora, gabinety masażu, oraz ogromna mata treningowa. Nie ma lepszego miejsca na urlop i aktywność sportową jednocześnie.

Kadra obozu to czołowi polscy trenerzy i zawodnicy:

Łukasz „Juras” Jurkowski – absolutna legenda KSW, prekursor MMA w Polsce, były turniejowy mistrz federacji KSW, zwycięzca turniejów KSW, czarny pas TKD, zdobywca PŚ w TKD, członek kadry Polski, wicemistrz Polski w Wushu, 28 walk w zawodowym MMA.
Szymon Bońkowski –
czołowy polski trener MMA, trener Berkut Arachion Olsztyn i Mameda Chalidova, czarny pas judo, czarny pas BJJ, czarny pas jujutsu, instruktor samoobrony, sędzia judo, sędzia SF, sędzia MMA, zdobywca wielu medali w turniejach sportowych.
Danik Buka –
zdobywca Pucharu Polski w boksie tajskim, certyfikowany trener Reebok, czynny zawodnik Muay Thai, trener w Academia Gorila Warszawa.
Martin Lewandowski – współwłaściciel federacji KSW i założyciel organizacji MMA Polska.
Grzegorz Sobieszek – trener boksu tajskiego, menadżer obozu.

Przykładowy plan dnia:

  • 7.00 rozruch biegowy,
  • 8.00 śniadanie,
  • 10.00 trening techniczny grupa A / wytrzymałościowy grupa B,
  • 12.00 szkolenie dietetyczne,
  • 13.30 obiad,
  • 17.00 trening wytrzymałościowy grupa A / trening techniczny grupa B,
  • 19.00 kolacja,
  • 20.00 ognisko integracyjne

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. jedyny warty uwagi Szymon Bońkowski tylko zastanawia mnie ten czarny pas w jujutsu co to kurwa jest ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.