6

Tomasz Szczerek odwiedził Krzysztofa Kułaka w klubie Adrenalina Fight Częstochowa, by pomóc „Modelowi” przygotować się do walki z Abu Azaitarem na KSW 25.

Podczas wizyty Szczerka, zajęcia AFC koncentrują się głównie na technikach zapaśniczych. Utytułowany zapaśnik i grappler pokazuje różne techniki młodszym adeptom MMA, ale przede wszystkim odbywa mocne treningi z Krzysztofem Kułakiem. Zawodnicy znają się od lat, a całkiem niedawno to częstochowianin gościł w Szczerek Fight Team w Kołobrzegu. Latem obaj panowie wspólnie gościli z kolei na obozie Gold Teamu.

3 5 afc

9 KOMENTARZE

  1. Wolałbym przeczytać i obejrzeć jakieś video z ich treningów stójkowych, a potem widzieć ich w ważnych walkach chociaż na naszym podwórku. Powodzenia i zdrowia dla obu.

  2. Krzysiu skupiaj sie glownie na GNP i BJJ ,bo w Stojce czeka cie pewna smierc.

  3. Czy Kułakowi uda się zrobić formę ?? Nadal mnie dziwi dlaczego Kułak dostał Azaitar

  4. Mam pytanie czemu na sherdogu nie ma ostatniej walki Kułaka z jancekim na celtic gladiator?

  5. mam nadzieje ze Azaitar swoja walka w stojce spowoduje to ze powroci dawny Krzysztof z pazurem czyli dazacy do przejechania sie po rywalu w obojetnie jakiej plaszczyznie 🙂 Kulak byl jednym z najbardziej efektownych Polskich zawodnikow( obecni typu Strus czy Naruszczka to juz nie to samo ) i teraz mi troche tego brakuje 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.