Link do odcinka na IPLA.tv.

27 KOMENTARZE

 1. dziś  o 18 chyba

  edit: nie wiem gdzie ja to widziałem info,że to niby dziś 😀 może mi się coś uroiło

 2. Ta Ipla to naprawdę syf, ilość reklam jest porażająca, jeszcze czasem się tnie albo przywiesza, mocno niedopracowany produkt ale odcinek spoko.

  Na końcu K&L po seri pytań(debacie) tacy wyluzowani i odprężeni albo odmóżdżeni;]

 3. Tzn jak już się odpali i minie 1361544sek reklam to jest w porządku ale jest trochę takich drobnych irytujących mankamentów które mogliby poprawić. Ogólnie najbardziej te reklamy wkur*iają i sporo osób narzeka na transmisje LIVE z KSW po wykupieniu gdzie nie ma prawa być jakichkolwiek "usterek".

 4. @Kaczka41 – Podziękował. Odnośnie Ipla, pożegnałem się z tą aplikacją po ostatniej gali KSW, kiedy po wielokrotnych próbach wpisania kodu za każdym razem wyskakiwał komunikat, iż kod jest niepoprawny. Dodam, że telefon z otrzymanym kodem trzymałem w ręce, nie był podawany przez osoby trzecie, czyli nie mogło dojść do pomyłki.

 5. Octagon, a zrobiłeś wcześniej test ?:)

  Jeśli chodzi o KSW Action, to reklamy miałem przez ok 3 minuty,potem już nic. Gdy odpalałem drugi raz program, już ich nie było.

  Za to przy oglądaniu gali(nie tranismisji) to potrafią wyskoczyc w środku pojedynku. Z live nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Jedynie przy fightclub,ale z mojej winy,gdyż nie zasugerowałem się przeprowadzonym testem.

 6. @Yagiel – Oglądałem wszystkie gale wypuszczane na platformie Ipla.. do ostatniej.

 7. może tak po prostu chłopaki się załapali. Fajnie że nie brali tylko swoich zawodników jak to było w przypadku mmaa

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.