News by 3kamil3

Pierwsze oficjalne promo gali KSW 14 do jakiej dojdzie 18 września w Łodzi

53 KOMENTARZE

 1. dzień sądu to jest nazwa gali?? tak jak KSW 13 – Kumite??
  teraz zamiast japońca z Pudzianem będzie walczyła sędzia Anna Maria Wesołowska:)

 2. O rany, „Dzień Sądu”, a wcześniej był już „Dekalog”. To dalej zapewne „Jerycho:Upadek”, „Dawid i Goliat”, „Potop”, itp.

  A na poważnie to czy to tylko moje wrażenie,czy Wam się też wydaje, że KSW się coraz mniej ciekawe robi? Z przedstawionych zawodników to na mnie wrażenie robią jedynie Tabera i-oczywiście-Błachowicz. Nie mam nic przeciwko walkom celebrytów, ale to jedna taka walka na gali,nie więcej!!

  Jeszcze nadzieja, że fajnie złożą ten turniej wagi lekkiej, ale po ostatnim KSW to szczerze w to wątpię.

  I ciekawi mnie w jakiej formie będzie Tabera. W wygraną Janka nie wątpię, ale ciekawe ile problemów mu sprawi Hiszpan.

  A dla Pudziana to bym widział Bazelaka, według mnie byłoby to równie ciekawe jak Saleta-Najman (z powodów personalnych).

 3. Pudzian wyjdzie przebrany za terminatora i będzie walczył z Johnem Connorem 😀

 4. MadMax, ale ostatni turniej był dość dobrze obsadzony. Mam nadzieje ze ten minimum tak dobry będzie jak ostatni.

  Walki turniejowe to jedyny ratunek dla nadchodzącej gali, jeśli postanowią pozostać na tych ogłoszonych ef.

 5. Mówcie co chcecie ale z chęcią bym zobaczył na KSW 14 pojedynek Pudziana z Butterbeanem 🙂

 6. ta krew wygląda głupio – jeśli już tak bardzo ją chcieli, to powinni dać ją tylko Najmanowi i Pudzianowi ;P

 7. Yagiel- zgadzam się, że w tym turnieju cała nadzieja tego KSW.

  Odnośnie ostatniego turnieju to uważam, że obsada fatalna- jeden faworyt w postaci Janka Błachowicza, a jego jedyny realny oponent nie dojechał, a to byłoby naprawdę coś, Błachowicz vs Mendez. Ale nie było. Zamiast Samuray’ia sympatyczny, ale kiepski zawodnik z Olsztyna. Orłowski to też porażka- jak można wstawiać w jeden turniej dwóch zawodników jednego klubu, skoro wiadomo, że jeden deklasuje drugiego?
  Attila Vegh to dobry zawodnik, ale trzech dobrych na ośmiu startujących to mało.

 8. ja się jaram Dowda vs Kułak i Tabera vs Janek oraz turniejem i jeśli turniej będzie mocno obsadzony(liczę że M&M spiszą się i załatwią konkretnych fighterów) to rozpiska może być bardziej konkretna niż BOTE 2 jedynie boję się o to że będą faworyzowali Górskiego i załatwią jakichś przeciętnych fighterów

 9. Kaper- no masz rację, że Tabera mocny, ale o nim już pisałem, mocna trójka w tym turnieju to byli Błachowicz, Tabera i Attila, jednak troszkę mało.

  Tabera walczył słabo, co zostało zinterpretowane jako rozkładanie sił na turniej, z czym ja się nie zgadzam, wg mnie był w gorszej formie niż za Mameda, zobaczymy jak się na finał przygotuje.

  Garfield- też się boję, że będą Górskiego faworyzować. mam nadzieję, że Kornik faktycznie wystartuje, ciekawa będzie jego ewentualna walka z Górskim.

  Kułak vs Dowda? Proszę Cię, to będzie chujnia jak Kułak vs Nobrega.

 10. lubię Dowde i dlatego jaram się tym pojedynkiem z punktu widzenia sportowego miazgi nie będzie ale liczę na konkretny występ Kociao:)

 11. Liczę że Dowda raz dwa trzy podda Modela. Nie to, żebym jakoś nie lubił Modela, ale uważam, że Dowda jest bardziej „przyszlosciowy” dla naszego MMA, Faworyzacja Górskiego może skończyć się po pierwszym spotkaniu z którymś z trzech Polaków, a jeśli będzie to ktoś z dwójki Sajewski – Held to tym bardziej. Tak widzę czwórkę polaków w tym turnieju. Kornik, Górski, Sajewski, Held. Mocniej się nie da bo Jewtuszko już kontrakt podpisał, a jak zrobią słabiej to tylko pośmiać się będzie można, że pakują kasę w show, a zapominają o sportowym aspekcie który imo powinien być na pierwszym miejscu. No ale, nie ma co uprzedzać przed czasem, poczekamy jeszcze chwile i zobaczymy czy KSW jest w stanie podjąć walkę z BOTE.

 12. myślę że alternatywą dla Sajewskiego jest Polok , poczekajmy do września na kolejnych zawodników 🙂 Dowda gdyby nie kontuzje i to że przez to walczy raz w roku(Taki nasz Fedor:)) mógłby coś osiągnąć , nabrałby doświadczenia….

 13. no zgadzam się co do Poloka ?:) w sumie też jest w formie teraz, co potwierdziły jego szybkie 2 ostatnie zwycięstwa i mógłby się pokazać w mocnym turnieju 🙂 ah, KSW ma niesamowity wybór aby zrobić świetny turniej 🙂

 14. Tylko na moment wejdzie Daniel na glebe z Modelem to bedzie koniec 🙂 W parterze dzieli ich przepasc w umiejetnosciach. Swoja droga, Kulak niczym nie zachwyca, ot taki poczciwy zawodnik..

 15. waga lekka w Polsce przeżywa złote lata i turniej w oparciu o samych Polaków nie byłby zły ale wolę żeby Polacy bili zagranicznych fighterów:)

 16. MirJitsu zgadzam się z Toba w 100 %.

  Garfield, jeśli turniej zostanie jeszcze wzbogacony o 2 z wyżej wymienionych zawodników to tak będzie 🙂 nie pogniewałbym się gdyby z zagranicy przyjechał Niko Puhakka czy Bogdan Cristea.

 17. Z ostatniej chwili. KSW 20 bedzie mialo tytul Apokalipsa. W walce wieczoru senator RP Mariusz Pudzianowski zmierzy sie z deputowanym do Dumy Federacji Rosyjskiej Fedorem Emelianenko. Wygra oczywiscie lepszy.

 18. Niko Puhakka obawiam się że nie wyjedzie poza Finlandię 🙂 w tej kategorii jest duże pole do popisu dla KSW i liczę że się popiszą:)

 19. Dowda jest starszy i mniej doświadczony od Kułaka, a do tego miał problemy zdrowotne. Nie wiem czy określanie go „bardziej przyszłościowym” jest w pełni uzasadnione. Podobnie jak Lucash stawiam na Modela przez decyzję, chociaż wiem, że Kociao potrafi skrzywdzić w parterze. Zobaczymy w jakiej obaj będą formie we wrześniu, ale liczę na Krzyśka.

 20. Problemy zdrowotne Dowdy były rok temu i myślę że po porażce z Zikicem poprawił stójkę i zapasy i Kułak nie ma szans:) Nie oszukujmy się Kułak wybitnym Fighterem nie będzie

 21. Dobry jest niczym Wojak, ale fajnie byłoby kiedyś obaczyć trailer ze wszystkimi zawodnikami turniejowymi. Szefowie KSW powinni nieco wcześniej ogłaszać zawodników.

 22. „Dzien Sadu” hyhy… Butterbean vs Red Baloon, Jak Esh sie przewroci to juz nie wstanie hyhy, a jak wytrzyma w stojce 3 min albo raz trafi to po Pudzianie. To chyba nie bedzie walka wieczoru?!!!!?!!!!!?

 23. ja nie wierzę w taką możliwość aby na KSW spotkał się Esh z Balonem :] chodź był by to „ciekawy” frik 🙂

 24. po KSW XIII Martin mówił, ze będzie dużo extrafightów więc, może będzie coś więcej niż te 3. obyyy

 25. Na następnej gali powinni zrobić galę bez Pudziana i zobaczyć czy jest duży spadek oglądalności

 26. dlaczego tak sądzisz z twojego nicku wynika że jesteś ekspertem lokalnym więc nie wypowiadaj się o międzynarodowym wydarzeniu jakim jest KSW

 27. Nick jak nick,ty też zbyt oryginalny nie jesteś :-). Oczywiście moje przypuszczenia dotyczące gali są jak najbardziej subiektywne. Liczę na to,że będzie lepiej niż myślę,ale wolałbym zobaczyć na KSW prawdziwych sportowców a nie freaków, którzy biorą grube hajsy za to,że pogadają trochę na siebie w jakiejś vivie,czy innym gównie.

 28. myślałem że potraktujesz to z przymrużeniem oka:) też nie jestem zwolennikiem freaków , jeden bym przebolał ale dwa to przegięcie(Najman i Saleta nie przyciągną nowych widzów, fatalne posunięcie) , KSW kiedyś uważało się za najlepszą europejską federację a teraz jej posunięcia trochę temu zaprzeczają

 29. Słuchaj Garfield to zależy od promocji walki Salety z Najmanem 😉 jeżeli będzie minimalna czyli superak itp. Chodzi po prostu o naginke ludzi przed telewizor i wrzucenie polsatu to on jest tu ojcem dyreektorem 🙂

 30. To jest jasne jak słońce.Nie zmienia to natomiast faktu, ze KSW przegina dając takie walki jak Saleta-Najman i nazywając to „ekstrafight”. Pokładałem w nich duże nadzieje,ale czuje,że zmierza to w złym kierunku. Poziom sportowy ich gal drastycznie spada.

 31. dazz
  rozumiem promocja ale po co 2 freaki teraz mógłby sam Pudzian walczyć a na kolejnej zamiast Pudziana, Saleta vs najman ludzie łyknęliby 1 walkę a 2 walki nie przyciągną kolejnych 5mln widzów , według mnie KSW powinno wyrucha* Pudziana i odpuścić mu walkę na KSW 15 , zaoszczędziliby pensje Pudziana (ok 400 000zł) i mogliby sprawdzić na ile pomógł im Pudzio w promocji myślę że ok 3mln powinno być przed telewizorami:)

 32. ok ale ,,Mr tanio skóry nie sprzedam”ma za kontraktowane 4 walki 🙂 to za wiele nie zmienia wg mnie a i tak ojcem prowadzącyym jest polsat 🙂 to on chyba może więcej bo to jest jego czas na jego antenie 🙂 to ich klocki niech sie bawią dalej 🙂

 33. realne?? chyba logiczne że są realne jeśli się odbędą, chyba brakowało im słów na plakat

 34. a jak mieli nazwać tą walkę?? extra to nie synonim dla super, extrafight to poprostu walka dodatkowa a tak chyba można nazwać stracie najmana z saletą

 35. KSW powinno naprawdę zainwestować trochę więcej kasy w promocję gali. Ten trailer jest i słaby technicznie i nieprzemyślany, bo sugeruje ciągłe lanie się krwi w MMA, a to przyciąga więcej medialnych krytyków niż nowych fanów.

 36. teraz taki trailer jest ok bo Pudzian nadrobi ewentualne straty, gorzej gdy Pudzianowi znudzi się już MMA

 37. haha dla mnie wymiata ten ryj najmana jak wychodzi , normalnie full świr chyba by rozbił Fedora hahahahaha że mu nie jest wstyd?!

 38. Dzień sądu dotyczy walki Pudziana z Butterbeanem i Salety z Najmanem. W pierwszym przypadku będzie decydował czy Pudzian będzie dalej walczył w KSW, a w drugim rozstrzygnie personalne sprawy tych dwóch panów. Moim zdaniem Saleta i Najman na KSW XIV to totalna żenada. Będą pośmiewiskiem, a nie dawką adrenaliny. Jestem za Pudzianem, Błachowiczem, Góralem i przede wszystkim Kułakiem :))

 39. Jeżeli Saleta szybko znokautuje Najmana to tylko ten drugi zrobi z siebie pośmiewisko i już nigdy nie będzie walczył na KSW.Zresztą Saleta pewnie też nie. Bardziej martwił bym się o Pudziana w walce z Eschem. Bo może mu szybko zgasić światło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.