krzysztof klaczek

Krzysztof Klaczek kolejny pojedynek stoczy w Bojanie. Jeden z najlepszych polskich piórkowych zawalczy w kwietniu na pierwszej edycji Slava Republic. Wcześniej pojawiła się już informacja, że na tym samym wydarzeniu walkę stoczy były zawodnik UFC, Piotr Hallmann.

Krzysztof Klaczek (MMA 10-3, 3. w Rankingu PL) w ostatnim roku stoczył trzy pojedynki. Reprezentant Ankosu MMA Poznań w styczniu nieudanie zaatakował tytuł wagi piórkowej organizacji BAMMA. 26-latek przegrał z Tomem Duquesnoy przez nokaut w trzeciej rundzie. We wrześniu koninianin odbił się zwycięstwem z Sauliusem Baciusem na XCage 8, a następnie dorzucił jeszcze jedną wygraną z Darkiem Banoviciem na Incredible Fight Night 1 w październiku.

Nie wiadomo, z kim zmierzy się Klaczek, ale z informacji, do których dotarła redakcja, wynika, że na pewno będzie to rywal zza granicy.

Gala Slava Republic 1 odbędzie się 30 kwietnia w kaszubskiej wsi Bojano, która sąsiaduje z Gdynią.

13 KOMENTARZE

 1. Z 3 miasta w majowy weekend to rzut beretem. Ciekawe tylko jak z biletami , ile tam wejdzie osób

  chyba to ta hala

  [​IMG]
  [​IMG]

 2. Ja nie wierzę, że dziś tam się jakaś gala odbywa z takimi nazwiskami. Przecież ja pamiętam z dzieciństwa tą wiochę i to była dziura zabita dechami. Bojano ma w ogóle prawa miejskie?

 3. pablos_83

  Z 3 miasta w majowy weekend to rzut beretem. Ciekawe tylko jak z biletami , ile tam wejdzie osób

  chyba to ta hala

  [​IMG]
  [​IMG]

  na stronie szkoły znalazłem info że trybuny pomieszczą 300 osób + krzesełka na parkiecie, to będzie w okolicach 500 osób.
  http://www.zsbojano.pl/hala-sportowa/

 4. Kurde chciałbym w końcu zobaczyć Klaczka w KSW. W końcu sam deklarował chęć zawalczenia dla K&L a jeżeli nie KSW to UFC bo uważam ze z pewnością jest to zawodnik na poziomie UFC.

 5. Jeżeli chodzi o naszego piórkowego w UFC to póki co pierwszy w kolejce jest zdecydowanie Łebkowski i nawet dla niego póki co nie ma tam miejsca, także spokojnie z tym wysyłaniem kogo się da od nas za ocean 😉

 6. dewutrn

  Jeżeli chodzi o naszego piórkowego w UFC to póki co pierwszy w kolejce jest zdecydowanie Łebkowski i nawet dla niego póki co nie ma tam miejsca, także spokojnie z tym wysyłaniem kogo się da od nas za ocean 😉

  Po ostatniej wygranej zdecydowanie tak, ale moim zdaniem mocno depcze mu po pietach Wolanski.

 7. Martin

  Opłacalne to wgl będzie dla organizatorów?

  Organizatorzy kierują się hasłem: "wszystko na mój koszt!"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.