fot. Adam Fedorowicz dla stoprocent.com

W polskim MMA nie jest anonimowy, ale nie za sprawą występów w klatce. Michał Sobolewski, bardziej znany szerokiej publiczności jako Sobota, myślał o tym, żeby spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Opowiedział o tym w audycji Rozmowy pod krawatem, dla Radio Szczecin. Aby jednak zachęcić go do treningów, w grę musi wejść odpowiednia motywacja finansowa.

Mam fazę na to, żeby próbować sprawdzać się w różnych dziedzinach życia. Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom.

Sobota znany jest w polskim MMA głównie z piosenki, do której wchodzi jedna z największych gwiazd krajowego podwórka mieszanych sztuk walki – Michał Materla. Nie raz zdarzyło się też, że raper wprowadzał „Cipka” do klatki. W rozmowie z prowadzącym audycje Sobolewski zdradził również, że kiedyś otrzymał propozycję walki w boksie, ale propozycja finansowa była zbyt niska.

Raper mocno kojarzony jest ze szczecińską sceną MMA. W wywiadzie dla Radia Szczecin Sobota odpowiedział również na pytanie, czy po zatrzymaniu Michała Materli ktoś pytał go o to zdarzenie.

Nie nie. Nikt nie pytał mnie o Michała. Wiesz, Michał ma swoje życie, my jesteśmy kumplami, ale nie jesteśmy rodziną czy managerem, żeby ktoś miał mnie o to wypytywać. 

3 KOMENTARZE

  1. Ja pierdolę, po co takie newsy? Informacje o gali w UFC w Rosji u konkurencji już dawno (w skali dnia), a tutaj newsy, że Rockhold zdradza Cormiera, Pan Wiesio rozpoczyna treningi KSW, a Connor McGregor się spuścił w ZOO na goryla i tygrysa jednocześnie.PS. Co u Bartosza Fabińskiego?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.