Znany ze swojej roli w serii filmów „Pitbull”, Tomasz Oświeciński już jakiś czas temu zdradził, że otrzymał kilka ofert na walki w MMA, na razie jednak nie zdecydował ostatecznie czy i z kim podpisze ewentualny kontrakt. Jak poinformował natomiast dziś serwis WPSportoweFakty.pl, Oświeciński rozpoczął właśnie współpracę menadżerską w tym zakresie z Arturem Ostaszewskim z Shocker MMA Solutions.

Potwierdzam, że od kilku dni reprezentuję Tomka Oświecińskiego w rozmowach dotyczących ewentualnych walk w formule MMA. Od niespełna roku kontaktowało się z Tomkiem kilku promotorów, oferując mu starty. Ponieważ ostatnio kontakty te mocno się nasiliły, a sam Tomasz nie wyklucza takiej możliwości, postanowił powierzyć mi prowadzenie tego tematu. Co do samych walk, to są różne oferty, na pewno wszystkie rozważymy, jednak nie jest przesądzone, że w ogóle dojdzie do jakichkolwiek startów w MMA. Oferta musiałaby być tak bardzo atrakcyjna, że zmotywowałoby to Tomka do odłożenia siłowni i dni na planie zdjęciowym, na rzecz treningu sztuk walki, oraz znalezienia na to wszystko czasu. Na pewno nie podjąłby on walki nie traktując tego poważnie. Wymagałoby to więc odpowiednich przygotowań.

W jednym z ostatnich wywiadów sam Oświęciński powiedział również, że nie jest do końca przekonany, czy chciałby wystąpić na gali MMA w roli osoby tylko robiącej show, walcząc w tzw. freak fightcie. Wolałby się zmierzyć natomiast z prawdziwym zawodnikiem MMA w rywalizacji sportowej.

3 KOMENTARZE

  1. To jest właśnie kierunek rozwoju KSW wspomniany przez Lewandowskiego :DC:

  2. Czyli jest to pewnie jeden z tych mocarskich 'pomyslow' panow z KSW na przyszlosc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.