Informacja prasowa:

Obok dokumentów o braciach Skupińskich oraz filmie „Wojownik” opowiadającym o losach mistrza kickboxingu Marka Piotrowskiego, organizatorzy Festiwalu Filmów Walki, który odbędzie się 26 listopada w warszawskim kinie NovaPraha przygotowali kolejną niespodziankę. Będzie to dokument o mistrzu karate Pawle Ciastku, który posiada tylko jedną rękę, a mimo to odnosi wielkie sukcesy w świecie sportów walki.

Paweł Ciastek rozpoczął swoje treningi karate w 1988 r. i od tego czasu zdążył osiągnąć mistrzowski stopień 4-go dana w karate Shorin-Ryu oraz 2 dan w karate Shotokan. Paweł trenuje co najmniej raz dziennie, a do swoich regularnych treningów dodaje częste staże krajowe oraz międzynarodowe. Mimo swojej niepełnosprawności sparuje on z zawodnikami zarówno w Japoni, USA jak i Francji. Oprócz tych sukcesów Paweł dużo czasu spędza szkoląc innych zawodników, w tym Michała Stanisławskiego, utytułowanego zapaśnika oraz zawodnika MMA.

Dokument opowie historię osoby, która poradziła sobie z tym co zgotował dla niej los, i mimo tego, że przez wielu skazywana na porażkę dążyła do realizacji swoich marzeń, jakimi w tym przypadku były dla Pawła Ciastka treningi sportów walki. Bohater filmu pokazuje jak wiele można osiągnąć posiadając wolę walki i ambicję, co z pewnością będzie ciekawą opowieścią zarówno dla tych, którzy trenują sport lub podejmują inne wyzwania w swoim życiu.

Bilety na Festiwal Filmów Walki można zamawiać pisząc na adres [email protected] lub kupując je na stronie eBilet.pl

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.