kiełek

Paweł Kiełek (MMA 6-0-1, #12. w rankingu PL) oficjalnie potwierdził za pomocą mediów społecznościowych swój udział w kolejnej gali z cyklu Fight Exclusive Night. Ósma już edycja tytułowana jako Summer Edition odbędzie się 31. lipca w Kołobrzegu. Jak udało nam się dowiedzieć zakulisowo, rywalem wychowanka Arrachionu Olsztyn będzie Roman Szymański (MMA 5-2, #13. w rankingu PL) z Linke Gold Team.

Dla obu zawodników będzie to drugie starcie w tym roku. Wcześniej, w marcu podczas gali FEN 6 we Wrocławiu Kiełek poddał balachą na kolano w pierwszej rundzie Gurama Kutateladze (MMA 3-2). Szymański z kolei w styczniu podczas debiutującej gali Time of Masters w Sopocie poddał gilotyną w trzeciej rundzie solidnego Jacka Krefta (MMA 5-2).

Transmisję z gali Fight Exclusive Night 8 przeprowadzi Polsat oraz Polsat Sport. Na karcie walk znajdują się także Marta Chojnoska (MMA 1-1) czy Akop Szostak (MMA 1-0).

12 KOMENTARZE

 1. Jóźwiak mówił oficjalnie już jakiś czas temu u Borka że Kiełek wystąpi na tej gali. Ja jestem wielkim fanem polsko-polskich pojedynków czy to na FEN czy na KSW tak więc to zestawienie dla mnie jest świetne!

 2. Mam nadzieje, ze sie to zestawienie potwierdzi. Jedna z najlepszych mozliwych walk w LW na polskiej scenie jak dla mnie. Dla wielu faworytem bedzie pewnie Pawel, ale to wcale nie bedzie dla niego latwy pojedynek.

 3. Kiełek-Szymański dobry matchup. Jedno z lepszych zestawień w LW na rodzimym podwórku, jakie chciałbym oglądać.

 4. solidnego Jacka Krefta

  Tak na marginesie to chyba niezbyt trafny opis zawodnika z Gdyni.

  Utalentowany, perspektywiczny czy niebezpieczny jak najbardziej, ale solidny? To młody, wciąż nieukształtowany zawodnik.

  Jest to jednak jak najbardziej wartościowy skalp i rozumiem, że to autor chciał podkreślić 😉

 5. Ja chętnie bym zobaczył tego mmamiszcza co poddał Odzimkowskiego. Fajny by był z niego skalp dla Blachuty na wejście do nowej federacji.

 6. Starcie potwierdzone oficjalnie.

  Tak na marginesie to chyba niezbyt trafny opis zawodnika z Gdyni.

  Utalentowany, perspektywiczny czy niebezpieczny jak najbardziej, ale solidny? To młody, wciąż nieukształtowany zawodnik.

  Jest to jednak jak najbardziej wartościowy skalp i rozumiem, że to autor chciał podkreślić 😉

  Problemem Krefta jest, jak sie wydaje po doniesieniach przed ostatnia jego walka, niezbyt systemayczne i profesjonalne podejscie do treningow.

 7. @VaeVictis, napomknąłem o tym w pierwotnej wersji posta. Wycofałem się jednak by nie powtarzać plotek, których nie jestem w stanie zweryfikować 😉

  Wracając do samej gali. A.Szostak mnie nie grzeje, ale skoro już jest zapowiedziany to chyba sensownie byłoby go zestawić z miejscowym M.Sianosem.

 8. Wielkie brawa za to zestawienie!!! Dwóch młodych, bardzo perspektywicznych zawodników w bezpośrednim starciu o miejsce w ścisłej, polskiej czołówce. Oby tak dalej!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.