Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła kolejną walkę do jakiej dojdzie 26 czerwca w studiu telewizyjnym na gali Babilon MMA 14. W walce która odbędzie się w wadze ciężkiej, Kevin Szaflarski (MMA 8-1) zmierzy się Damianem Olszewskim (MMA 2-2). Transmisję gali zapowiedziano tradycyjnie na kanałach grupy Polsat.

25-letni Szaflarski stanie przed szansą przedłużenia serii zwycięstw do dziewięciu z rzędu. W ostatniej walce pokonał jednogłośną decyzją sędziów Luida Limę (MMA 6-2) na gali PCF 21. Wcześniej występował między innymi pod szyldem organizacji PLMMA, gdzie w pierwszych rundach odprawiał Adnana Alica, Yuriya Portzenkę i Fikro Bosnica.

Olszewski będzie miał okazję przerwać pasmo dwóch porażek z rzędu jakich doznał na galach w Holandii i Szwajcarii. W ostatnim swoim pojedynku który stoczył w wadze półciężkiej przegrał w pierwszej rundzie przez KO z Johny Winterem (MMA 1-0).

Dla obu zawodników będzie to debiut w organizacji Tomasza Babilońskiego. Walką wieczoru gali Babilon MMA 14 będzie starcie Pawła Pawlaka (MMA 15-4-1) z Filipem Tomczakiem (MMA 7-1).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.