Jak ogłoszono podczas czwartkowego programu „Koloseum” w telewizji Polsat Sport, w walce wieczoru gali Babilon MMA 14 kibice zobaczą starcie Pawła Pawlaka (MMA 15-4-1) z Filipem Tomczakiem (MMA 7-1).

„Plastinho” powróci do klatki po remisie z Adrianem Błeszyńskim, do którego doszło na gali Babilon MMA 12 w lutym 2020 roku. Pawlak w ostatnich starciach pokonywał Evgeny’ego Bondara, Rafała Lewonia, Adama Niedźwiedzia czy Ireneusza Szydłowskiego, natomiast w ostatnich czterech latach przegrał tylko z Danielem Skibińskim na Babilon MMA 6.

Dla Tomczaka będzie to debiut w organizacji Babilon MMA. W poprzednich starciach występował on pod szyldem Fight Night Global, Fights Exlusive Night czy GSW. Filip Tomczak pokonywał między innymi Jozefa Wittnera, Jacka Bednorza czy Marka Woroncowa, natomiast jedyną przegraną w karierze poniósł w starciu z Marcinem Naruszczką.

3 KOMENTARZE

  1. Obejrzę z czystej ciekawości czy Pawlak znowu będzie własne płuca wyrzygiwał jak ostatnio.

    To byl wirus ktory jego dziecko przynioslo ze zlobka a nie ze byl slabo przygotowany:crazy: zlobki znowu otwarte to wszystko jest mozliwe:cool:

  2. Może plastinjo tym razem zrobi kondycję na przynajmniej 2 rundy :lesnarhappy:

    Liczę też na wywiady przed przyjazdem karetki jak na babilonie12. Zawodnicy którzy są jedną nogą już w grobie wydają się bardziej szczerzy

    :razz:ociesznymirek:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.