Mistrz MMA Challengers w wadze lekkiej Michał Elsner (MMA 6-7, 8 w Rankingu PL) 16 kwietnia zawalczy w Finlandii na gali Kauhajoki Fight Night. Rywalem Radomianina będzie bardzo wymagający Jarkko Latomaki (MMA 16-7). Starcie odbędzie się w umówionym limicie 75 kg.

Młodszy z braci Elsnerów jest niepokonany w ostatnich trzech walkach. Kolejno zwyciężał Fina Tuomo Turkię, Ukrainca Alexandra Voitenko oraz Ireneusza Milę. Teraz stanie do najważniejszej walki w swojej karierze.

Michał jest zawodnikiem Teamu MMArocks. Więcej na temat naszych zawodników możecie przeczytać  na naszej stronie na facebooku – http://www.facebook.com/Team.MMArockszapraszamy do „polubienia”.

12 KOMENTARZE

  1. GLF, dzięki poprawiłem 🙂

    Bubi, szkoda, że ostatnio Michał jak i Marcin pokonali Finów, ale jak chcesz to kibicuj Finowi.

  2. „16 kwietnia zawalczy we Finlandii…”

    gramatyka, gramatyka… we Francji, w Finlandii 😉

  3. No to trzymamy kciuki za Michała, miło by było mieć kolejnego dobrego lekkiego, który potrafi wygrać z europejską czołówką. Tylko niech mi ktoś powie, dlaczego umowny limit aż 75 kg? Przecież to praktycznie następna kategoria wagowa. Skoro Elsner walczy w lekkiej, a będzie teraz prawie w półśredniej. Czyżby przeciwnik nie mógł zrobić wagi?

  4. Michał tak naprawdę jest półśrednim. Akurat walka z Milą była w 73 kg, ale to jednak wciąż półśrednia. Poza walkami Michał waży około 80-81 kg vide ostatnie MP No Gi CBJJ gdzie rano miał ponad 80 kg przed wagą zresztą co sam napisał w relacji dla grapplerinfo.

  5. Jest 75 kg ponieważ Jarkko teraz bardziej zajmuje się pracą niż treningami i nie dałby rady zbić na 70-72 kg, to jest jedyny powód.

  6. lekki co trzyma się światowych standardów zbijania wagi. a walka w 75 bo taka padła oferta 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.