Karol Bedorf po raz kolejny zdecydował się przekazać bonus po gali KSW na rzecz innych. Tym razem pieniądze otrzymane za znokautowanie Michała Kity otrzymają w postaci paczek świątecznych młodzi zapaśnicy z klubu Sobieski Poznań. 

Mistrz KSW w wadze ciężkiej już w przeszłości przekazywał bonusy przyznawane przez KSW na cele charytatywne. Jak poinformował Wojsław Rysiewski w dzisiejszym programie „Puncher” Tym razem reprezentant Ankosu MMA uznał, że pieniądze przydadzą się młodym zapaśnikom z Poznania. Warto przypomnieć, że podczas ostatniej wizyty w magazynie sportów walki szczecinianin sporo mówił o młodych talentach, które ze względu na brak środków nie mają szans na karierę.

35 KOMENTARZE

 1. Trzyha

  spoko gest, ale druga sprawa, ze bonus KSW jest wrecz symboliczny, bo az 50x mniejszy niz UFC…

  Prawie 4k piechota nie chodzą.

 2. Comber

  Prawie 4k piechota nie chodzą.

  jak zawodnicy zarabiaja setki tysiecy, to im te 4 tysiecy juz pewnie wielkiej roznicy nie robi

 3. To, że bonus jest symboliczny w porównaniu to tego z UFC nie oznacza, że nie można za te pieniądze zrobić fajnych paczek świątecznych, także brawa. Co by nie mówić zawodnik sam decyduje o oddaniu okoły 4 tysięcy, jeżeli oczywiście dalej bonus jest taki jak dotąd, a przypuszczam że tak jest skoro dziś w Puncherze była mowa o planowanym zwiększeniu tej wartości.

 4. Trzyha

  jak zawodnicy zarabiaja setki tysiecy, to im te 4 tysiecy juz pewnie wielkiej roznicy nie robi

  Powodzi się w tym mma naszym. Setki tysięcy na zawodników to wypłaty po galach KSW idą w milionach 😀

 5. przypominam, ze Marcin Najman oddal cala swoja wyplate (a zarabiał więcej niz większość zawodniów) na cele charytatywne

  Arlovski

  Powodzi się w tym mma naszym. Setki tysięcy na zawodników to wypłaty po galach KSW idą w milionach 😀

  prosta matematyka 40×100 000 to juz masz 4 miliony, a KSW ukrywa ile sprzedaja PPV, a niby na tej gali moze byc rekord
  obstawiam, ze moze z 200 000 czyli maja 8 milionow z PPV, 1/8 doli moga na zawodnikow chyba odpalic co? chodzi mi o Khalidova, Materle i Bedrfa
  Materla mowil, ze mieszkanie moze kupic za wyplate, czyli nie jest zle

 6. raynor187

  Można mówić różne rzeczy o Karolu, ale gest to on akurat ma.

  Koszulkę też jednamu dziadowi przekazał po walce – szczegóły w najnowszym podcaście #egzipodcast

 7. Brawo Karol, choć jakoś mnie taki gest osobiście nie dziwi. Nie tylko dlatego, że wygrywa walki jest godny bycia mistrzem.

 8. Bravo Karol! Ile by to nie było, uczciwie zarobione , bardzo przykładne zachowanie, mam nadzieję ,że bonus ogromny

 9. darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. jeżeli jest to 4 tyś to miły gest Bedorfa. nie przepadam za nim ale po walce z Kitą pokazał klasę a tym podarkiem dla młodych zapaśników tylko to potwierdził.

 10. Super zachowanie!  Sadzę, że Karol jako jeden z nielicznych prócz Pudziana rozwinął swój własny biznes i nie musi walczyć dla pieniędzy a jedynie z pasji do tego sportu. Kiedyś w pewnym poznańskim klubie, byłem świadkiem jak wręcza za posprzątanie rozlanego drinka sprzątaczowi 100 zł, więc fajne gesty nie tylko na pokaz w TV udzielają się Coco 🙂

 11. Możecie mówić na Bedorfa że go nie lubicie ale zawsze z szacunkiem wypowiada się w kwestii innych zawodników, ciężko pracuję na swoje i przekazuje pieniądze na cele charytatywne. Nawet jeśli chodzi o poziom IQ podczas wywiadów i składnię uważam go za najlepszego i to nie będąc jego wielkim fanem. Ma swoje hobby, własny busines, rodzinę o której zawsze wspomina. Ostatnio nawet z jazdy niebezpiecznym motocyklem zmienia hobby na strzelectwo ze względu na rodzinę, chyba komentować nie trzeba.

 12. Trzyha

  jak zawodnicy zarabiaja setki tysiecy, to im te 4 tysiecy juz pewnie wielkiej roznicy nie robi

  Ale dzieciakom, które dostaną prezenty za tę kasę, to już chyba różnice robi nie? Dostać a nie dostać.

  Ode mnie szacun.

 13. Freeman

  Szacun, plus pięć do respektu. Mimo że nie lubię go i nie kibicuję, to jednak takie gesty trafiają

  Mam dokładnie takie same odczucia. Nie lubię Bedorfa ale jednak nie każdy potrafi sięgnąć do własnej kiesy i podarować coś innemu.

 14. Tak jak nie lubię Karola jako osoby, tak gest bardzo fajny. Nie powiem więcej złego słowa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.