Jak informuje Paweł Ziółkowski czołowa kickbokserska w Polsce Kamila Bałanda (MMA 0-1) GKS Champion / Akademia Sarmatia stoczy swój drugi pojedynek MMA w walce wieczoru gali organizowanej przez Józefa Warchoła, 14 maja w Koszalinie. Rywalką Gdańszczanki będzie debiutująca w MMA sporo cięższa bokserka Sylwia Kusiak (MMA 0-0) z Fight Club Koszalin.

W innych pojedynkach: czołowy grappler w Polsce i miejscowy faworyt Marek Kowalczyk (MMA 3-2) z Ronin Gold Team skrzyżuje rękawice z powracającym do startów Remigiuszem Rostankowski z Free Fight Wejherowo, a trzy tygodnie przed walką na Pro Fight 6 Marcin Pionke (MMA 2-0-1) z Akademii Sarmatii zmierzy się z Tomaszem Matuszewskim (MMA 0-0) z Berserkers Team Łódź. Rozpiska:

77 kg.: Kamila Bałanda (0-1) vs. Sylwia Kusiak (0-0)
91 kg.: Marek Kowalczyk (3-2) vs. Remigiusz Rostankowski (2-2)
73 kg.: Marcin Pionke (2-0-1) vs. TBA
79 kg.: Adam Muszyński (1-0) vs. Mariusz Mleczko (0-0)
91 kg.: Błażej Nagórski (1-2) vs. Bogdan Bagiński (0-1)

UPDATE: Jak poinformował nas sam Tomasz Matuszewski, jego występ na tej gali nie dojdzie do skutku. Tomek wycofał się z udziału w koszalińskiej gali, o czym poinformował organizatora, już pod koniec marca, kiedy przez kilka tygodni nie potrafiono znaleźć mu rywala. O tym, że ma walczyć z Marcinem Pionke, po tym jak kilka tygodni wcześniej zrezygnował z występu, dowiedział się z internetu.

5 KOMENTARZE

  1. Na innym forum Boruta napisal ze przeciwnik Marcina Pionke wycofal sie z pojedynku. Szkoda liczylem na przetarcie przed Pro Fightem. Nie ma juz szans na nowego przeciwnika?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.