Piórkowy – Kamil Korycki (MMA 4-2, #7 w rankingu PL) w znakomitym stylu zwyciężył wczoraj na gali MMA Raju 8, która odbyła się w estońskim Tartu. Perspektywiczny zawodnik Radomskiego Klubu Taekwondo odklepał balachą miejscowego Lauri Ulenurma (MMA 2-2). Dla Korka jest to czwarta wygrana z rzędu, jednocześnie czwarta przed czasem. Jak podaje na facebook’owym profilu klub radomskiego fightera:

Walka cały czas toczyła się pod dyktando Kamila. Na początku Kamil obalił swojego przeciwnika zadał kilka ciosów, ale Estończyk uciekł do stójki. Chwilę później Lauri Ülenurm sprowadził Kamila do parteru, ale w parterze Kamil zmusił rywala do poddania walki, w drugiej minucie pierwszej rundy, dźwignią na staw łokciowy. Była to czwarta wygrana z rzędu walka zawodowa Kamila Koryckiego.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

11 KOMENTARZE

  1. Nie o to mi chodziło. W rozpiskach w dziale Polacy było podanych 5 walk i wszystkie 22 października. Jedna kobieta i 4 zawodników, z czego dwóch na MMA Raju, drugim był chyba Elsner ale nie pamiętam, być może wypadł z rozpiski. Teraz już zniknęli ale jak ktoś z redakcji mógłby podać ich nazwiska, to chętnie poszukałbym sobie ich wyników w internecie.

  2. Bimber wypadł z rozpiski MMA Raju 8 ze względu na chwilowe problemy zdrowotne… Ale jak sam mówi – wszystko już ok. Kolejna walka na ProFC GPG w grudniu, w Rostowie nad Donem.

  3. Gratki dla Kamila cieszy też zwycięstwo Czerwińskiego:)

    Może wystąpi na KSW przeciwko Pudzianowi?

  4. lord baku:

    Na 22 pazdziernika w dziale Polacy widnieli Paulina Bonkowska (przegrala, info jest u nas na stronie), Tomasz Czerwinski (wygral, pisalem o tym pare postow wczesniej), Grzegorz Jankowski (nie znam poki co wyniku, o czym tez pisalem), no i oczywiscie Kamil Korycki i Marcin Elsner.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.