DSC_1734

Już tradycyjnie Polacy i polskie gale znajdują uznanie Tima Leideckera w dziesiątce najciekawszych wydarzeń miesiąca na Sherdogu. W listopadzie niemiecki redaktor do swojego zestawienia wybrał starcie Roberta Jocza z Bruno Carvalho oraz pojedynek Anthony’ego Durnella z Juhą Pekką Vainikainenem na sobotniej gali Iron Fist 3 w Szczecinie. Link do artykułu.

Od tego miesiąca Tim zrezygnował z numerowania pojedynków w dziesiątce

Bruno Carvalho vs. Robert Jocz – Tempel Mix Fight Gala 11, 27 listopada, Sindelfingen, Niemcy

Tym razem Niemcy są gospodarzem europejskiego pojedynku na szczycie, w którym mistrz WFC Carvalho zmierzy się posiadaczem pasa WFCA Joczem. Po trudnych początkach kariery Carvalho, który teraz mieszka Goeteborgu w Szwecji zaczął odnosić sukcesy w ostatnich 18 miesiącach, dodając do swoich czarnych pasów Judo i BJJ nokautujące uderzenia w stójce. Jocz, co prawda po raz pierwszy przegrał w karierze przez nokaut z wcześniej nieznanym Ormianinem Hracho Darpinyanem na październikowej gali Glory, ale podopieczny Pawła Nastuli to cały czas niebezpieczny i twardy przeciwnik

Juha-Pekka Vainikainen vs. Anthony Durnell – Iron Fist 3, 6 listopada Szczecin, Polska

Podczas gdy KSW to zdecydowanie organizacja numer jeden w Polsce, kilka innych walczy o miejsce drugie: Beast of the East, Infinite Fighting Federation i między nimi Iron Fist. Fin Vainikainen i Durrell, mieszkający w Niemczech instruktor amerykańskich sił powietrznych, zmierzą się w walce wieczoru MMA trzeciej gali Iron Fist. The Death Dealer niepokonany w ośmiu walkach wyrobił sobie nazwisko na scenie europejskiej i będzie chciał wykorzystać wygraną nad doświadczonym uderzaczem Vainikainenem by usłyszano o nim za oceanem.

Jose Landi-Jons vs. William Dias – Samurai Fight Combat 4: Overload, 6 listopada, Kurtyba, Brazylia

Po’ai Suganuma vs. Sang Soo Lee – X-1: Island Pride, 9 listopada, Honolulu, USA

Petras Markevicius vs. Alexey Prokofiev – Hero’s Lithuania 2010, 20 listopada, Wilno, Litwa

Tom Niinimaki vs. Sergej Grecicho – Cage 14: All-Stars, 20 listopada, Espoo, Finlandia

Jake Rosholt vs. Matt Horwich – Xtreme Fight Night: Rosholt vs. Horwich, 12 listopada Tulsa, USA

Fumihiro Kitahara vs. Mamoru Yamaguchi – Shooto: The Way of Shooto 6, 19 listopada, Tokio, Japonia

David Heath vs. Glover Teixeira – MFC 27: Breaking Point, 12 listopada, Edmonton, Kanada

Ricco Rodriguez vs. Daniel Tabera – Israeli Fight Club: Genesis, 9 listopada, Tel Aviv, Izrael

15 KOMENTARZE

  1. gdzie dokładnie ta gala ma się obyć z joczem i kiedy?
    gdzie jocz walczy jeszcze w najblizszym czasie?

  2. Paweł Szymon masz jakieś problemy z czytaniem? i z używaniem wyszukiwarki na stronie?

  3. Warto wspomnieć, że w ten weekend walczą także Daniel Cormier (z Soą Palaleiem (11-2) na Xtreme MMA), Mike Kyle (z Gordonem Graffem (5-3) na tej samej gali) i Robert Drysdale (z Clayem Davidsonem (5-1) na Armageddon Fighting Championship 4).

  4. właśnie z trenowaniem mam trochę kłopot, nie ma w pobliżu żadnego klubu bjj! Najbliższy jest w Mannheim, ponad 25km tam mam, ale chyba będę musiał się wybrać bo tam jest też tajski i MMA. Boxgymnasium ma dobrą stójkę, ale na zajęciach z MMA nie mają ani zapaśnika ani nikogo z bjj a tylko judokę…więc to dość słabo. Jestem tu jakiś miesiąc dopiero, na razie się orientuję we wszystkim

  5. no w manheim jest mma u denisa sivera jedynie.bylem tam pare razy w boxgymnasium ale nieciekawie.moze sie wybiore na mix fight,zobaczymy.

  6. daj jakies namiary na siebie to jakos sie zgadamy,ja niedaleko ciebie mieszkam

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.