Gala FEN 31: LOTOS Fight Night odbędzie się 28 listopada. Transmisja wydarzenia w systemie PPV, widowiska sportowe pozostają zamknięte dla kibiców. Zakupu abonamentów PPV można dokonać klikając w poniższy baner. Cena dostępu wynosi 40 złotych netto. W karcie walk znalazło się 8 pojedynków.

Walką wieczoru będzie pojedynek rewanżowy pomiędzy Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Stawką tego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji w kategorii piórkowej: FEN i Babilon. Drugim pojedynkiem o pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej, jest zestawienie Adama Kowalskiego z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo kibice zobaczą w Łodzi długo wyczekiwany debiut w FEN – Pawła Trybały. Ozdobą listopadowej gali będzie starcie mistrzowskie, w którym zmierzą się Sebastian Romanowski  z Jonasem Magardem oraz starcie na szczycie kategorii półśredniej, w którym rękawice skrzyżują Kamil Gniadek i Piotr Poniedziałek.

Była mistrzyni UFC — Joanna Jędrzejczyk była gościem na kanale FEN MMA, gdzie odniosła się do swoich przyszłych planów oraz opowiedziała, jak postrzega polską organizację.

FEN rozwija się w szybkim tempie. Nowe pomysły, nowi zawodnicy. Wszystko jest płynne i z korzyścią dla wszystkich. Ja już za chwilę wylatuję do Stanów Zjednoczonych, minęło 8 miesięcy, odkąd tam byłam. Wrócę i skupię się tylko na sobie. Dopiero na święta będę z powrotem.

Na chwilę obecną Joanna Jędrzejczyk nie zdradza swoich planów na powrót do oktagonu największej organizacji UFC. Polka podkreśla, że niczego nie planuje, ale zgodzi się tylko na dużą szansę od Dany White’a.

Przez wiele lat przyzwyczaiłam fanów do tego, że brałam kolejne starcia w szybkim tempie, walka za walką. Dużo kosztowało mnie ścinanie wagi, kompletnie nie miałam czasu na cieszenie się z życia. Teraz mam jeszcze więcej ambicji na mistrzostwo i różne osiągnięcia.

Na kogo stawia polska mistrzyni przed galą FEN 31? Zwróćmy uwagę, że na pewno będzie miała oko na Adriana Zielińskiego oraz Adriana Kowalskiego, ponieważ obaj trenowali niegdyś z Joanną Jędrzejczyk. Co więcej, byli koledzy z sali powinni cieszyć się z kolejnych szans w FEN, bo niegdyś Joanna mogła związać się z tą organizacją, ponieważ widziała w niej ogromną szansę.

Uwielbiam Zielińskiego i Kowalskiego, są moimi przyjaciółmi z klubu, kiedy jeszcze tam trenowałam. Dużo ludzi ich zna, obaj wspinają się w strukturze FEN po szczebelku. Druga co do wielkości i prestiżu organizacja w Polsce — FEN, mają czym się chwalić. Ja byłam bliska  podpisania kontraktu z organizacją FEN, zanim trafiłam do UFC. To tylko obrazuje jakiej klasy to organizacja, płynność gal, zawodnicy także bija się o swoje miejsce w szeregu, bo wiedzą, że tutaj się rozwiną. Tytularni sponsorzy także pokazują, że wydarzenia Pawła Jóźwiaka umacniają się na rynku, to nie są małe firmy, a duże przedsiębiorstwa.

Oczywiście FEN może być solidną podstawą dla kogoś, kto chce trafić do UFC. Michał Materla, Mamed Khalidov — oni nie są w UFC, a są światowej klasy zawodnikami i za granicą promotorzy znają ich nazwisko. FEN to trampolina, jeżeli zawodnik chce iść dalej, spełniać marzenia, to nikt nie robi problemu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.