Fighters Arena - Tomasz Janiszewski vs Hracho Darpinyan

Tomasz Janiszewski (MMA 5-2, 8. w Rankingu PL) zmierzy się z doskonale znanym polskim fanom Hracho Darpinyanem(MMA 10-5-1) w walce wieczoru gali Fighters Arena 9, która 8 czerwca odbędzie się w podwarszawskim Józefowie.

Popularny „Granit” to jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych warszawskich zawodników. Swoją karierę rozpoczynał w 2003 roku walką z Michałem Materlą. Do MMA powrócił po dłuższej przerwie w 2013 roku na gali Fighters Arena 7. Obecnie legitymuje się serią trzech kolejnych zwycięstw przed czasem, ale 8 czerwca w Józefowie zmierzy się z bardzo wymagającym Hrachem Darpinyanem. Podopieczny legendarnego Boba Schrijbera na swoim rozkładzie ma już Roberta Jocza i Michała Szulińskiego, a jedynym Polakiem, który znalazł na niego sposób jest Michał Fijałka.

Pochodzący z Armenii Holender od pewnego czasu balansuje pomiędzy dywizjami średnią a półciężką. Z Janiszewskim zmierzy się w limicie do 93 kilogramów, w którym regularnie startuje utytułowany zapaśnik i grappler z S4 Fight Team Warszawa. Przypominamy, że „Granit” 9 maja zmierzy się jeszcze z Maciejem Browarskim na gali Arena MMA w Warszawie.

Bilety na galę Fighters Arena 9 do nabycia tutaj – LINK.

Rozpiska Fighters Arena 9.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.