Informacja z oficjalnej strony Iron Fist

Iron Fist Team ustalił już termin trzeciej Gali Iron Fist na 6 listopada 2010r. Miejscem starć fighterów będzie hala Szczecińskiego Domu Sportu mieszczącego się przy ulicy Wąskiej 16. Tym razem zobaczymy 10 walk, z czego 6 odbędzie się w formule MMA, a pozostałe 4 w MUAY THAI. Bilety dostępne będą w cenie 75, 100 oraz 150 zł. Walki na ringu będzie można obserwować również z bliskiej odległości zasiadając przy 4 osobowym stoliku VIP z cateringiem w cenie 1500 zł. Wkrótce więcej info.

9 KOMENTARZE

 1. 75zł najtańszy to nieporozumienie, wiem że wspieranie dyscypliny itp, ale to za duzo! Niech się nie dziwią że potem będzie ludzi jak na ostatniej edycji! Zrobiliby po 20 na pewno więcej ludzi by przyszło! A rozpiski aż bardzo rewelacyjnej nie będzie.

 2. Ja czekam Na walke Michala Gutowskiego , ktory bedzie walczyl na tej gali , i pozdrowienia dla niego

 3. Może niech zrobią za darmo, a wtedy jeszcze więcej ludzi przyjdzie.

  75 zł dwa razy do roku na galę MMA (tyle gal się odbywa w Szczecinie w tym roku) to chyba nie jest jakaś tragedia, szczególnie, że poprzednie Iron Fisty były znakomite.

 4. Może tragedia nie ale z tego co pamietam to i na BOTE i na KSW bilety były sporo tańsze. Anyway jeśli rozpiska będzie mocna to i tak będzie warto.

 5. Nie jestem pewien, ale wydaję mi się, ze bilety na Iron Fist 1 też tanie nie były, a była pełna hala.

 6. sprawdziłem bilety na galę nr 1 były dokładnie w takich samych cenach, jedynie stoliki VIP były nieznacznie tańsze (3 osoby – 900 zł)

 7. hala w szczecinie ma jeden wielki plus- z kazdego miejsca widac rewelacyjnie

 8. Za stroną organizatora:

  Berserker’s Team na Iron Fist 3
  Poznaliśmy nazwiska trzech zawodników klubu Berserker’s Team Szczecin, którzy wystąpią na ringu w formule MMA na listopadowej Gali. Rekomendowani przez Mistrza Piotra Bagińskiego zawodnicy to:
  Łukasz Skibski
  Adrian Kochanek
  – i Michał Gutowski.
  Ich przeciwników poznamy w najbliższych dniach.

  EDIT:
  Przy okazji Marcin Pionke (Akademia Sarmatia Gdańsk) znów wybiera się do Chin. 28 listopada wystąpi na kolejnej gali Art of War w Pekinie. Info ze strony zawodnika, brak przecieku co do przeciwnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.